RolKomasa w Komo! 15 września 2007.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
Caravan
Prześcigant 4x100mm
Posty: 301
Rejestracja: pn kwietnia 30, 2007 11:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów/Stegny
Kontakt:

Post autor: Caravan » śr sierpnia 29, 2007 1:18

Robi wrażenie... :mistrz:

Prosiłbym również o informacje, gdzie ew. można będzie zostawić auto. Podejrzewam, że część Komorowa będzie wyłączona z ruchu i dobrze by było, gdyby od razu wiedzieć, gdzie sie kierować. :)
Pozdrawiam
Caravan
SALOMON THUNDER UFS 237EA
SALOMON CHAZ SANDS UFS 247EA
SEBA FR2 243
http://www.zut-projekt.pl

Samanta
Posty: 37
Rejestracja: pn czerwca 11, 2007 9:59
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Komorów k/Pruszkowa

Post autor: Samanta » czw sierpnia 30, 2007 9:51

Hej,
Trochę szczegółów choć jeszcze pewnie nie wszystkie :)

Po pierwsze - dojazd do Komorowa. Można dojechać albo kolejką WKD i ten środek transportu zbiorowego bardzo polecam. "Wukadka" od Centralnego (tam zaczyna albo kończy bieg) jedzie do Komorowa 30 min. Kolejki są mniej więcej co pół godziny - szczegółowy rozkład jazdy na stronie http://www.wkd.com.pl
Druga opcja to dojazd własnym środkiem lokomocji. Z Warszawy - Al. Jerozolimskie i droga na Żyrardów, Pruszków. Tuż za Pruszkowem, skręca się w lewo (jest drogowskaz na Komorów) i dalej prosto, duże :) skrzyżowanie prosto ul. Brzozowa i to już jest Komorów. Pierwszy parking będzie po prawej stronie za następnym skrzyżowaniem (jeszcze Brzozowa/Kolejowa), kolejny jest w lewo - Ceglana i Krótka (przy Poczcie), poza tym jeszcze parking już za WKD - ul. Marii Dąbrowskiej. To może nie są wszystkie parking ale takie najłatwiejsze do znalezienia :)
Umieścimy je jeszcze wszystkie na mapce może to ułatwi.

Caravan - na tą pierwszą (mam nadzieję :) RolKomasę nie zamykamy komorowskich ulic - przynajmniej tych strategicznych dlatego mam nadzieję, że nie będzie problemu z dojazdem. Masa będzie jechała pod eskortą - jak to masa. A reszta atrakcji będzie w na zamkniętym terenie szkolnym - to dość duży kompleks.

Acha jeszcze pytanie do wszystkich czy uważacie, że przydałaby się szatnia rolkowa?

Samanta


Zico - dzięki za umieszczenie mapki i plakatu :)
6 września 2008 RolKomasa w Komo!

Awatar użytkownika
romanwrotkarz
Ścigant 4x110mm
Posty: 366
Rejestracja: pt września 08, 2006 9:33
Jeżdżę od: 25 gru 1959
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Rolkomasy gdzie indziej

Post autor: romanwrotkarz » sob września 01, 2007 10:54

Moje uznanie dla organizatorów rolkomasy w Komorowie. Nie wiem czy termin będzie mi pasował.
W tym roku to juz trochę późno, ale moze w przyszłym , w ślady Komorowa pójdą inne miasta i miasteczka? Warszawa ( nie chodzi o doczepienie się do masy krytycznej rowerzystów, tylko o oficjalne, legalne przejazdy głównie dla rolkarzy), Kraków (choć już wiele robi ale nie aż tak jak rolkarze na zachód od Odry i dalej), Poznań, Łodż, Trójmiasto, miasta Śląska - Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Wrocław, Pomorza - Bydoszcz, Toruń, Poła, Włocławek, itd itp. Ciągle jest nas za mało, żeby być widocznymi na codzień i w mediach i na ulicach miast. Może by tak w maju 2008 zrobić Ogólnopolski Dzień Rolkarza na zasadzie podobnej jak Dzień bez samochodu?
:?: :?: :?: :?: :arrow:

Samanta
Posty: 37
Rejestracja: pn czerwca 11, 2007 9:59
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Komorów k/Pruszkowa

Re: Rolkomasy gdzie indziej

Post autor: Samanta » wt września 04, 2007 10:00

romanwrotkarz pisze:Moje uznanie dla organizatorów rolkomasy w Komorowie. Nie wiem czy termin będzie mi pasował.
Dzięki i zapraszam na imprezę. Mam nadzieję, że jak ta pierwsza wypali to już co roku będziemy się tak pokazywać aż nam piękne rolko-trasy i skatepark wybudują w Komo :lol:
romanwrotkarz pisze:Może by tak w maju 2008 zrobić Ogólnopolski Dzień Rolkarza na zasadzie podobnej jak Dzień bez samochodu?
Jestem za. Postaram się wykorzystać :) media obecne na RolKomasie i rozpropagować taką ideę. Może byśmy wymyślili jakąś datę? - np. 15 czerwca. A czy to się jakoś rejestruje/gdzieś zgłasza czy wystarczy że sami sobie ustalimy datę, rozreklamujemy gdzie się da i już? Ktoś wie?
6 września 2008 RolKomasa w Komo!

Awatar użytkownika
stopczyk98
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 109
Rejestracja: wt sierpnia 15, 2006 10:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: stopczyk98 » wt września 04, 2007 11:42

21 czerwca jest skateboarding day czyli dzien deskorolki.
Well I'm a skater, yes I am

Obrazek

Awatar użytkownika
romanwrotkarz
Ścigant 4x110mm
Posty: 366
Rejestracja: pt września 08, 2006 9:33
Jeżdżę od: 25 gru 1959
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Re: Rolkomasy gdzie indziej

Post autor: romanwrotkarz » pt września 07, 2007 12:24

Samanta pisze:
romanwrotkarz pisze:Moje uznanie dla organizatorów rolkomasy w Komorowie. Nie wiem czy termin będzie mi pasował.
Dzięki i zapraszam na imprezę. Mam nadzieję, że jak ta pierwsza wypali to już co roku będziemy się tak pokazywać aż nam piękne rolko-trasy i skatepark wybudują w Komo :lol:
romanwrotkarz pisze:Może by tak w maju 2008 zrobić Ogólnopolski Dzień Rolkarza na zasadzie podobnej jak Dzień bez samochodu?
Jestem za. Postaram się wykorzystać :) media obecne na RolKomasie i rozpropagować taką ideę. Może byśmy wymyślili jakąś datę? - np. 15 czerwca. A czy to się jakoś rejestruje/gdzieś zgłasza czy wystarczy że sami sobie ustalimy datę, rozreklamujemy gdzie się da i już? Ktoś wie?
Aby w mediach rozpropagować oficjalnie na całą Polskę, trzeba prawdopodobnie zrobić imprezę jako oficjalną. sądzę że trzeba by włączyć w to m.in. PZSW, chociaż bez przymusu.
Niestety, na Rolkomaie w Komorowie nie mogę być w tym roku - od 15 do 19 września mam sesję Kusru trenerskiego na AWF w Krakowie. Aby powetować sobie straty, pojeżdżę wieczorami (lub o porankach) na krakowkich Błoniach rolkowych. Ale życzę spaktakularnego sukcesu całej imprezie w Komorowie i wszystkim natępnym. Niech to będzie dobry zaczyn na przyszłość :lol: 7 października na imprezie biegowej w Warszawie może dałoby radę włączyć oficjalnie ( bo na razie niektórzy planują się wkręcić nieoficjalnie), rolkarzy jako spec grupę, ale tak, żeby na zjazdach nie wpadali na biegaczy, czyli nieco wcześniej :?:

Awatar użytkownika
stopczyk98
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 109
Rejestracja: wt sierpnia 15, 2006 10:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: WARSZAWA

Run Warsaw

Post autor: stopczyk98 » pt września 07, 2007 10:25

Myślę że to dobry pomysł. Po doświadzceniach na TdP i Komorowie mielibysmy czym zainteresować organizatorów RUN WARSAW. Może faktycznie bylibysmy taką specgrupą nie koniecznie jako uczestnicy ale jako atrakcja np. pokaz rolkarski przed startem lub na mecie.
Kto podziała w tym temacie?
Well I'm a skater, yes I am

Obrazek

Awatar użytkownika
Caravan
Prześcigant 4x100mm
Posty: 301
Rejestracja: pn kwietnia 30, 2007 11:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów/Stegny
Kontakt:

Post autor: Caravan » pt września 07, 2007 10:45

Po TdP i RolKomasie trzeba będzie utworzyć jakąś galerię z dokumentacją fotograficzną naszej "działalności" i dopiero wtedy uderzyć z pismem do organizatorów Run Nike. Na razie nie mamy czym się oficjalnie pochwalić, także boję się że wcześniejsze próby mogą spalić na panewce. Oczywiście można próbować. Weźmy jednak pod uwagą fakt, że NIke Run Warsaw jest imprezą nie tylko sportową, ale również chwytem marketingowym. Niestety firma Nike ma bardzo ubogą ofertę dla rolkarzy, którzy raczej nie są (przynajmniej w Polsce) jej targetem.
Pozdrawiam
Caravan
SALOMON THUNDER UFS 237EA
SALOMON CHAZ SANDS UFS 247EA
SEBA FR2 243
http://www.zut-projekt.pl

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » pt września 07, 2007 11:31

Na TdP porstaram sie przygotowac kilka plyt z naszymi filmami z Krakowa i Trojmiasta dla ew. sponsorow. Potem jak zdaze zmontowac dorzuce do tego film z TdP i bedzie plytka na RolKomase, z ktorej film tez trafi na promocyjna plytke.....

Slawek
> http://www.janarolki.pl <

Awatar użytkownika
Lidka :)
Posty: 49
Rejestracja: wt lipca 10, 2007 10:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Szczęśliwice

Post autor: Lidka :) » sob września 08, 2007 12:37

Sławek Sławku- tylko skroc to do kilku/kilkunastru minut- watpie, zeby komukolwiek chcialo si eogladac cale 30minut nagrania :|

Trzeba bedzie sie zakrecic w tym temacie i zaczac dzialac na szeroka skale.
Wyjedźmy na głębie! :)
Let's in-line!

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » sob września 08, 2007 11:05

Lidka Lidko - nagralem tak jak jest 30 min. bo nie mam czasu na skracanie tego.... Jak ktos to po raz pierwszy zobaczy to nawet nie zauwazy jak minie te pol godziny....
Lidka pisze:Wyjedźmy na głębie! :)
Moze lepiej wyplynmy na suchego przestwor oceanu......

Slawek
> http://www.janarolki.pl <

Awatar użytkownika
Caravan
Prześcigant 4x100mm
Posty: 301
Rejestracja: pn kwietnia 30, 2007 11:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów/Stegny
Kontakt:

Post autor: Caravan » sob września 08, 2007 11:23

A może po prostu wyjedźmy na suche :mrgreen:
Pozdrawiam
Caravan
SALOMON THUNDER UFS 237EA
SALOMON CHAZ SANDS UFS 247EA
SEBA FR2 243
http://www.zut-projekt.pl

Samanta
Posty: 37
Rejestracja: pn czerwca 11, 2007 9:59
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Komorów k/Pruszkowa

Re: Run Warsaw

Post autor: Samanta » pn września 10, 2007 1:22

A to suche niech będzie 15-stego :)


Myślę, że to dobry pomysł spec-grupa, pokaz ale może w przyszłości jednak również jako "biegacze" na rolkach.
Po RolKomasie będę miała trochę czasu to mogę w coś organizacyjnie się włączyć i poprzekonywać :) Albo przynajmniej napisać list gratulacyjny dla teamu :D
6 września 2008 RolKomasa w Komo!

Awatar użytkownika
Agent_L
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 565
Rejestracja: wt lipca 17, 2007 12:36
Jeżdżę od: 01 sie 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Agent_L » czw września 13, 2007 5:37

Może uda mi się pokazać.
/edit właśnie zauważyłem że termin z lekka koliduje z ecco-walka-thlonem...
Powerslide Cell 2006 /44 + Salomon Pilot V10 ?2004? /45
Kontakt : 505614321, PMy czytam rzadko : )
rolkowa mapka Warszawy

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » pt września 14, 2007 12:29

Jak sie pospieszysz to zdazysz :)

My do Komorowa jedziemy wieksza grupa o 13:00 ze Szczesliwic....

Slawek
> http://www.janarolki.pl <

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”