[Warszawa] Agrykola

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
Szania
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 130
Rejestracja: śr lipca 16, 2008 8:33
Jeżdżę od: 0- 0-2008
Lokalizacja: Warszawa

[Warszawa] Agrykola

Post autor: Szania » pt lipca 25, 2008 12:46

Hej,

Wydaje mi się, że kiedyś dość popularnym miejscem rolkarzy warszawskich była Agrykola, ale kiedy przejeżdzałam tamtędy niedawno rowerem, świeciła pustkami. Czy teraz po położeniu nowej nawierzchni można sobie tam dalej wchodzić kiedy się chce i jeździć? Kiedyś mówiło się o tym, że wstęp ma być płatny... jeśli ja dobrze pamiętam. Jak w ogóle się jeździ po takiej nawierzchni (taka czerwona, chyba typowa do biegania)?

Pzdr
Ania

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa] Agrykola

Post autor: Ariel » pt lipca 25, 2008 5:01

Na Agrykoli położono tartan, nawierzchnię dobrą dla biegaczy.
Najbliższe dobre miejsca dla rolkarzy to chyba Stegny i droga nad Wisłą koło Syrenki.
Miłość wzrasta poprzez miłość

Awatar użytkownika
Szania
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 130
Rejestracja: śr lipca 16, 2008 8:33
Jeżdżę od: 0- 0-2008
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Agrykola

Post autor: Szania » pt lipca 25, 2008 5:20

Po tym tartanie nie bardzo da się jeździć? Stegny nie są przypadkiem zamknięte? Coś mi się obiło o uszy.

Awatar użytkownika
wełek
Prześcigant 4x110mm
Posty: 435
Rejestracja: ndz lipca 25, 2004 7:16
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów lubelski
Kontakt:

Re: [Warszawa] Agrykola

Post autor: wełek » sob lipca 26, 2008 5:03

Wiem że na stegnach były remonty i wstęp był zabroniony a teraz nie wiem czy już skończyli na tartanie jeździć się nie da zresztą nie pozwolili by na to na pewno gdyby się dało nawet.

Awatar użytkownika
romanwrotkarz
Ścigant 4x110mm
Posty: 366
Rejestracja: pt września 08, 2006 9:33
Jeżdżę od: 25 gru 1959
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Re: [Warszawa] Agrykola

Post autor: romanwrotkarz » ndz lipca 27, 2008 9:25

Byłem w piątek na Stegnach. Na drzwiach wejsciowych na płytę toru wisi kartka, na której napisano że od 19 lipca można jeździć na rolkach na torze.

Jest ylko drobne ale. Firma która robiła remont, jeszcze wszystkiego nie dokończyła, ale posprzątała na tyle, że można bezpiecznie jeździć. Trzeba tylko uważać na wirażach na rozlożone czarne gumy, aby na nie wjechać, bo wpadnie się do rowka. Poza tym ok. Jak zwykle na Stegnach jak by nie jechać, zawsze z którejś srony wieje. Ale nawet przy ciężkim wietrze rundy wychodzą szybsze niż przy Syrence nad Wisła.
Tak, że jak ktoś woli jeździć w dobrych warunkach, to jest bezpiczniejsze miejsceniż na Powiślu. Nie ma psów, rowerzystów, samochodów itp. Nistety, ale na Powiślu róznie ludzie jeżdża, niektórzy tak, ze jedna osoba zajmuje całą szerokośc ulicy:(
:!:
3 kółkowiec 100mm
http://www.lyzwyszybkie.republika.pl
Łyżwiarz - rolkarz

Awatar użytkownika
robal
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 463
Rejestracja: pt września 23, 2005 12:22
Jeżdżę od: 01 kwie 1999
Lokalizacja: Wawa (Praga)
Kontakt:

/OT/ Re: [Warszawa] Agrykola

Post autor: robal » wt sierpnia 05, 2008 10:21

Czesc!

Tak z nieco innej beki: czy Mr Roman Wrotkarz :D nie smigal w niedziele nad Wisla wieczorkiem? :)
W takim smigu bylo trudno rozpoznac twarz na 100%.

Pozdrawiam,
robal.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”