Fitness na rolkach w Białymstoku

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
cecylial
Posty: 19
Rejestracja: pt sierpnia 15, 2008 6:36

Fitness na rolkach w Białymstoku

Post autor: cecylial » pt sierpnia 15, 2008 6:47

Czy ktoś z Białegostoku i okolic jedździ na rolkach?

Awatar użytkownika
romanwrotkarz
Ścigant 4x110mm
Posty: 366
Rejestracja: pt września 08, 2006 9:33
Jeżdżę od: 25 gru 1959
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Re: Fitness na rolkach w Białymstoku

Post autor: romanwrotkarz » pt sierpnia 15, 2008 8:22

cecylial pisze:Czy ktoś z Białegostoku i okolic jedździ na rolkach?
BIalystok na tym forum ostatnio mało się udziela. Ale jest tam klub łyżwiarstwa szybkiego - short-tracku Juvenia. Oni trenują rwnież na rolkach.
Przy jednej ze szkół jest 200 metrowy tor do jazdy na rolkach. Trzeba zajrzeć do tego klubu i dowiedzieć się kiedy trenują na rolkach. :cyclops: :roll: :wink:

Wprawdzie nie ćwiczą jazdy fitness ale podpatrując ich można się wiele nauczyć :luz:
3 kółkowiec 100mm
http://www.lyzwyszybkie.republika.pl
Łyżwiarz - rolkarz

cecylial
Posty: 19
Rejestracja: pt sierpnia 15, 2008 6:36

Re: Fitness na rolkach w Białymstoku

Post autor: cecylial » pt sierpnia 15, 2008 10:44

Miło mi, że ktoś odpowiedział na mój apel. Poszukuję bardziej towarzystwa do jazdy, ale na pewno przyda mi się kilka cennych rad. Jestem pod wrażeniem jazdy narolkach (zwłąszcza w moim wieku). Mam cichą nadzieje, że odezwie się ktoś, kto w celu utrzymania konydcji postanowił poganiać na rolkach.

monikam
Posty: 2
Rejestracja: ndz sierpnia 17, 2008 10:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Białystok

Re: Fitness na rolkach w Białymstoku

Post autor: monikam » ndz sierpnia 17, 2008 10:14

Witam, jeździć to jeszcze nie potrafię ale trenuję jak tylko mogę - tymczasowo w dużym pokoju bo tam mam blisko od ściany do ściany i brak umiejętności hamowania nie jest tak przerażający.Ale właśnie kupiłam ochraniacze i wybieram się na otwarta przestrzeń :)
Pozdrawiam z Nowego Miasta!!

Awatar użytkownika
romanwrotkarz
Ścigant 4x110mm
Posty: 366
Rejestracja: pt września 08, 2006 9:33
Jeżdżę od: 25 gru 1959
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Re: Fitness na rolkach w Białymstoku

Post autor: romanwrotkarz » ndz sierpnia 17, 2008 11:02

Jest to jakiś sposob na przełamanie obaw.
Warto też przejrzeć videoklipy instruktażowe w internecie. Sa książki na temat nauki jazdy na rolkach, ale dość dawne wydania. Można także zamówić je przez internet - oczywiscie głównie zagraniczne. Jeszcze raz polecam wizytę w klubie Juvenia Białystok, najlepiej zaraz po wakacjach.
Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego
im. Marii Konopnickiej w Białymstoku
http://www.zsomsbialystok.pl/kontakt/kontakt.php
W okresie letnim trenują również na rolkach
Jeśli chodzi o wyposażenie ochnronne, to róznież warto kupić kask by chronił głowę w razie upadku.
3 kółkowiec 100mm
http://www.lyzwyszybkie.republika.pl
Łyżwiarz - rolkarz

monikam
Posty: 2
Rejestracja: ndz sierpnia 17, 2008 10:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Białystok

Re: Fitness na rolkach w Białymstoku

Post autor: monikam » pn sierpnia 18, 2008 8:51

Pewnie bym się wybrała pouczyć się od profesjonalistów ale rolki zakładam tak ok 21 jak juz położę dziecko spać. W ciągu dnia nie mam możliwości. Ale podpatruję filmiki w necie więc może coś zapamiętam :D

cecylial
Posty: 19
Rejestracja: pt sierpnia 15, 2008 6:36

Re: Fitness na rolkach w Białymstoku

Post autor: cecylial » śr sierpnia 20, 2008 9:35

Ja jeżdżę rano ok. 7 - 8 , korzystając z ostatnich dni wakacji, na/po ścieżce rowerowej do Supraśla (mieszkam w pobliskiej wiosce). Moje małe dziecko jeszcze wtedy śpi. Jest to świetna sprawa, bo można smiało się rozpędzić. Moja technika z pewnością pozostawia wiele do życzenia, ale efekty w postaci poprawy figury widać. No i relaks na rolkach jest doskonały. Polecam jako sposób na odstersowanie. Pozdrawiam. Liczę, że może ktoś do mnie dołączy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podlaskie”