Białystok i okolice

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
diabolo
Posty: 6
Rejestracja: sob marca 17, 2012 6:45
Moje rolki: Rollerblades Crossfire TFS 4D
Jeżdżę od: 0- 0-2001

Białystok i okolice

Post autor: diabolo » sob marca 17, 2012 7:20

Witam

nadszedł nowy sezon, a nie mam z kim jeździć więc pomyślałem, że tutaj napiszę i mam nadzieję, że 1-2 osoby, albo i większa ekipa się znajdzie do wspólnej jazdy.
Głównie jeżdżę rekreacyjnie, ale nie pogardzę propozycją freestyle slalomu, ostrzejszej jazdy(freeride'u, jakichś skoków itp.) albo czegoś innego. Godziny jakie mi pasują - w dni powszednie to zwykle max od 16 jestem wolny, a weekendy mam praktycznie całe wolne, więc da się dogadać ;) Zwykle jeżdżę wzdłuż Branickiego, Piłsudskiego oraz w centrum, ale zmiana trasy nawet na odleglejszą nie powinna być żadnym problemem.
Nie wierzę, że w naszym niemal 300-tysięcznym mieście nie znajdzie się ktoś kto chce wspólnie pojeździć na rolkach :)

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :]

cecylial
Posty: 19
Rejestracja: pt sierpnia 15, 2008 6:36

Re: Białystok i okolice

Post autor: cecylial » ndz marca 18, 2012 9:11

Witam,
widzi się i w Białymstoku osoby jeżdżące - jednak wzorem innych miast - nie ma rolkowego pospolitego ruszenia. Nie wspomnę, że na najbliższy Nightskating trzeba jechać do Warszawy. Jednak wierzę, że coś się w końcu ruszy - może by tak zorganizować jakieś publiczne otwrcie sezonu 2012 ?

diabolo
Posty: 6
Rejestracja: sob marca 17, 2012 6:45
Moje rolki: Rollerblades Crossfire TFS 4D
Jeżdżę od: 0- 0-2001

Re: Białystok i okolice

Post autor: diabolo » wt marca 20, 2012 12:00

No w sumie fajnie byłoby coś takiego zorganizować, ale jak zebrać ludzi, jak takie coś w ogóle przygotować? Myślę,że o ile dobrze to brzmi to wykonanie może być trudne...
Ja też widzę pojedyncze czy po dwie osoby jeżdżące po naszym mieście, ale to i tak jakieś 5x mniej niż chciałbym widzieć. 2 inne osoby podczas godzinnej jazdy to naprawdę mało, albo tak mi się wydaje... może jeżdżę w złych miejscach... nie wiem.

Queen
Posty: 1
Rejestracja: ndz kwietnia 22, 2012 10:46
Moje rolki: Bienasz
Jeżdżę od: 02 wrz 1995

Re: Białystok i okolice

Post autor: Queen » ndz kwietnia 22, 2012 10:53

Witam! :)
Jeżeli ktoś z zainteresowanych freestyle slalomem oraz freeride i ma chęci proszę się z nami skontaktować zazwyczaj jeździmy w parku na plantach przy fontannie lub na Węgierce przy teatrze... Mamy sporą ekipę ale jeżeli chcecie dołączyć to nie wydze problemu. Kontakt e-mail: slalomownia1@interia.pl

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Białystok i okolice

Post autor: Doody » wt maja 29, 2012 3:02

Jutro wybieram się do Białegostoku i tak się zastanawiam czy znajdzie się tam u Was ktoś, kto chciałby pojeździć wieczorkiem (gdzieś koło 20:00), w grę wchodzi: urban, rekreacja bądź szybka, ewentualnie kubeczki.
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podlaskie”