2012.06.10 Zawody na rolkach w Modzurowie

Gdzie, kiedy, za ile? Wszystko o zbliżających się zawodach w jeździe szybkiej
Inline speed skating competition. When, where, expenses

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
slaweks

Re: 2012.06.10 Zawody na rolkach w Modzurowie

Post autor: slaweks » ndz czerwca 10, 2012 10:10

Artykuł w lokalnych mediach wraz z materiałem wideo:
http://www.raciborz.com.pl/rolkarze-z-c ... 25206.html

Awatar użytkownika
Adi01
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 103
Rejestracja: pt sierpnia 20, 2010 7:01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: 2012.06.10 Zawody na rolkach w Modzurowie

Post autor: Adi01 » pn czerwca 11, 2012 7:18

Bardzo fajna nawierzchnia, teren zróżnicowany, pogoda dopisała, towarzytwo również :) Kto nie był niech żałuje. Dzięki za bardzo fajną imprezę.
Gwoli ścisłości - wg. GPS'a trasa ma 23 km.


MichuKr
Posty: 17
Rejestracja: sob maja 19, 2012 10:41
Moje rolki: Tempest 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2011
Lokalizacja: Kraków

Re: 2012.06.10 Zawody na rolkach w Modzurowie

Post autor: MichuKr » pn czerwca 11, 2012 9:55

Jeżdżę od roku i pierwszy raz w życiu zbliżyłem się do 50 km/h - ale czad :shock: Fajnie będzie za rok, ja już to czuję! Aż by się chciało zrobić tutaj maraton - na TAKIM ASFALCIE!!! Bardzo fajna impreza - dzięki Kaziq!

kazig
Posty: 45
Rejestracja: wt sierpnia 14, 2007 10:52
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Ciechowice, koło Raciborza

Re: 2012.06.10 Zawody na rolkach w Modzurowie

Post autor: kazig » wt czerwca 12, 2012 7:22

Szczęść Boże ! Muszę koniecznie kilka słów ode mnie dołączyć.Dziękuję za to,że mogłem na chwilę przebywać wśród ludzi radosnych,otwartych przez entuzjazm sportu na przyrodę,zawiązanie nowych przyjaźni,ludzi,którym się chce,którzy nie pojmują
co to nuda...
Dziękuję,że mogłem poznać wasze "rodziny": KKSW Krak,jura skating Częstochowa,Optima Skawina,Silesia skating,Speed Jasło
Seba sport.Stworzyliście rodzinę rodzin: Wrotkarstwo...
Dziękuję,że mogłem się zadziwiać rodziną Ciborowskich !, Andreyem z Ukrainy !, Alicją Piecha z Katowic,która przyjechała
z Katowic,by powalczyć,a zrezygnowała na rzecz wyższej wartości.Zatrzymała się,by udzielić pomocy obcej zawodniczce !
( ale przecież z właśnie wielkiej rodziny wrotkarzy ! ).Dziękuje za wasze piękne postawy i świadectwo.
ksiądz Joachim Kroll z Modzurowa

Awatar użytkownika
szwed
Czterokółkowiec
Posty: 62
Rejestracja: pn kwietnia 26, 2010 9:36
Moje rolki: Powerslide C4
Jeżdżę od: 01 maja 2010

Re: 2012.06.10 Zawody na rolkach w Modzurowie

Post autor: szwed » śr czerwca 13, 2012 12:47

Dziękujemy za super atmosferę i serdeczne przyjęcie na parafii :) ,nawet pogoda posłusznie wytrzymała do końca wyścigu :D . Kto startował w Modzurowie w 2011 wrócił tam w tym roku przyciągając ze sobą kilku nowych zawodników. Jeżeli ta tendencja się utrzyma, to będzie to jedna z większych imprez wrotkarskich w kraju, czego gorąco organizatorom życzę i dołożę ze swojej i klubowiczów strony wszelkich starań, aby o Waszych zawodach dowiedział się każdy wrotkarz.
Rafał Lepa
Stowarzyszenie Silesia Skating

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawody jazdy szybkiej / Events inline speed skating”