KASZEBSCZI CZELCH 2014

Gdzie, kiedy, za ile? Wszystko o zbliżających się zawodach w jeździe szybkiej
Inline speed skating competition. When, where, expenses

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
julek1967
Prześcigant 4x100mm
Posty: 320
Rejestracja: wt maja 27, 2008 4:17
Moje rolki: bont z 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: julek1967 » wt lipca 01, 2014 1:05

klasyfikacja generalna kobiet po III wyścigach http://www.mediafire.com/view/ybyd777z2 ... OBIETY.pdf

julek1967
Prześcigant 4x100mm
Posty: 320
Rejestracja: wt maja 27, 2008 4:17
Moje rolki: bont z 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: julek1967 » wt lipca 01, 2014 1:09


julek1967
Prześcigant 4x100mm
Posty: 320
Rejestracja: wt maja 27, 2008 4:17
Moje rolki: bont z 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: julek1967 » sob lipca 12, 2014 5:48

Regulamin I I Półmaratonu Wrotkarskiego o
Puchar Wójta Gminy Krokowa 2014r.
/Hasło na 2014r :POJEŹDZIJMY RAZEM NA ROLKACH !/

19.VII.2014/sobota-godz.16.00- 21km

Kaszebsci Czelch 2014 w
Chutinczich koleczkowych szrecach
Zawody wliczane do klasyfikacji Pucharu Kaszub


1.Organizatorzy Półmaratonu:
-Urząd Gminy Krokowa pod kierownictwem Wójta Pana Henryka Doeringa,
-Krokowskie Centrum Kultury w Krokowej ul. Żarnowiecka 29, 84-110 Krokowa
Kier.d/s kultury Pani Maja Jaromirska-Lewińska, osoba odpowiedziana Pan Krzysztof Obszyński ,
- Zeszpół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłaninie,
-Stowarzyszenie Wrotkarskie „Gdańskie Lwy”,Prezes- Julian Ziółkowski propagator i koordynator zawodów,Tel 515390900,

2.Cel imprezy:
-Promocja wrotkarstwa i rolkarstwa w Polsce,
-Krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci ,młodzieży i dorosłych,
-Promowanie okolic nadmorskich ,terenów należących do gminy Krokowa,
-zainteresowanie mieszkańców gminy i gości dyscypliną sportu jakim jest wrotkarstwo ,poprzez stworzenie im warunków do osobistego dopingowania zawodników,
-propagowanie aktywnego wypoczynku wśród mieszkańców i letników,
-wypełnienie programu Dni Krokowej będzie dodatkową atrakcją,
-integracja grup społecznych ,patologicznych i rodzin ubogich,

3.Biuro maratonu:
-biuro zawodów -19.VII 2014/sobota czynne od godz. 12,00 mieścić się będzie:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im.Stanisława Staszica w Kłaninie
Kłanino,84-107 Starzyno
4.Zapisy:
-drogą e-meilową przy pomocy Firmy odpowiadającej za pomiar elektroniczny „STS TIMING”. Zapisy przez Internet będą przyjmowane do dnia 18.07.2014 włącznie,
-w dniu zawodów –biuro zawodów
.Opłaty startowe :
-do 18.07.2014 opłata wynosi 50zł,
-w dniu zawodów opłata wynosi 100zł,
-dzieci do lat 16 bezpłatnie-dotyczy biegów dzieci.

6.Opłaty należy wpłacać na adres:

Krokowskie Centrum Kultury w Krokowej
ul. Żarnowiecka 29
84-110 Krokowa

NUMER KONTA : 20 8349 0002 0007 8559 2000 0010

W tytule przelewu prosimy wpisać :Opłata startowa,

7.Opłata startowa nie podlega zwrotowi.

8.Dystanse i terminy:
A/19 lipca 2014- II Półmaraton Wrotkarski o Puchar Wójta Gminy Krokowa, dystans 21km
start główny godz. 16,00 /limit czasowy to 2godz/
biegi dzieci-do lat 12-dystans 600metrów-start godz. 15.30
-13-15lat-dystans 1000metrów-start godz.15.40
B/TRASA
Zawody zostaną rozegrane w Kłaninie tj ok.6 km na wschód od Krokowej. Dojazd z Pucka drogą 213.
Trasa wyścigu: Pętla usytuowana na trasie Kłanino -Połchówko.
Jeden nawrót w Kłaninie przy skrzyżowaniu z drogą 213,drugi w Połchówku na wysokości zmiany jakości nawierzchni asfaltu.
Jedna pętla liczy ok 5,5km-zawodnicy będą mieli do przejechania 4 pętle.
Trasa o dobrym jakościowo asfalcie przebiega w terenie zabudowań i obszarze leśnym .
Na trasie mamy zjazdy, podjazdy i odcinki płaskie przeplatane zakrętami.

9.Udział w zawodach:
-W zawodach może wziąć udział każdy bez ograniczenia wieku a w biegu na 21km ten kto ukończył 16 lat , posiada aktualne badania lekarskie bądź podpisze oświadczenie o zdolności i braku przeciwwskazań do biegu ,a także zapoznał się z Regulaminem i zaakceptował go .Dzieci do 18 roku życia muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na start w zawodach.

10.Pomiar elektroniczny:
-Zapewnia „STS TIMING”,

11.Zasady uczestnictwa:
-Wszyscy zawodnicy są zobowiązani do startu w kasku ochronnym,
-wskazane są także ochraniacze na ręce i nogi,
-Każdy zawodnik otrzyma zwrotny chip ,który należy zamocować na nodze max 30cm od podłoża-jest to konieczne do poprawnego rejestrowania przez system STS TIMING,
-limit czasu-czas zamknięcia trasy 2godz.
- z uwagi ,iż zawodnicy jeżdżą po pętli tam i z powrotem ,dlatego wyprzedzani uczestnicy w inni trzymać się prawej strony drogi i umożliwić wyprzedzenie się przez nadjeżdżających z tyłu .Dla ostrzeżenia wyprzedzanych , zawodnik ,który chce wyprzedzić może stosować ostrzegawcze okrzyki typu: ” UWAGA”, ”LEWA WOLNA”, ”LEWA IDZIE” ,lub inne –eliminujemy w ten sposób możliwość kolizji .Zawodnicy muszą zachować szczególną ostrożność przy wyprzedzaniu i wymijaniu jadących z przeciwka!,
-podczas zawodów uczestnik powinien stosować się do poleceń sędziów, osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, służb porządkowych ,Policji, Straży Gminnej ,Straży Granicznej, Pożarnej i Leśnej,
-za skracanie trasy zawodnik zostanie zdyskwalifikowany,
-po przekroczeniu limitu czasu zawodnik musi zejść z jezdni i zdjąć numer startowy,
-obowiązuje szeroko pojęte sportowe zachowanie zawodników !
-Trasa przebiega przez miejscowości, przy ruchu zamkniętym ,ale mogą się zdarzyć nagłe przypadki zagrożenia życia co wiąże się z wjazdem samochodu karetki pogotowia ratunkowego, straży pożarnej, gminnej ,granicznej ,leśnej ,Policji -zawodnicy obowiązani są udostępnić przejazd tym służbą,
-ostateczna decyzja w rozwiązywaniu sporów i interpretacja niniejszego regulaminu należy do organizatorów biegu,
-numer startowy powinien być przypięty na klatce piersiowej zawodnika lub spodenkach po prawej lub lewej stronie.

12.Klasyfikacje:
a/biegi dziecięce:
-dzieci do lat 12 włącznie-chłopcy i dziewczęta-start wspólny,
-dzieci 13do 16lat włącznie-chłopcy i dziewczęta-start wspólny,
b/bieg główny
-klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn-start wspólny.
-klasyfikacje wiekowe kobiet i mężczyzn:
-16-19lat,
-20-29lat,
-30-39lat,
-40-49lat,
50-59lat,
-60-69lat,
-powyżej 70lat.
13. Nagrody:
-biegi dziecięce: każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowy upominek, niespodzianka !,
-bieg główny: -każdy uczestnik ,który ukończy bieg otrzymuje pamiątkowy medal,
-w klasyfikacji generalnej miejsca 1-3-zwycięzcy otrzymują Bony do realizacji w sklepie internetowym Zicoracing I-miejsce-700zł
II-miejsce-350zł
III-miejsce-200zł,
i kwiaty,
- w klasyfikacjach wiekowych miejsca 1-3-zwycięzcy otrzymują kwiaty,

14.Opłata startowa zostaje przeznaczona na pamiątkowy medal, numer startowy ,agrafki, koszty organizacji.

15.Wręczenie nagród odbędzie się na terenie Zamku w Krokowej.
Początek ceremonii o godz. 18.00


16.Zawody organizowane są w ramach obchodów DNI KROKOWEJ więc uatrakcyjnią one dodatkowo tą imprezę ,a z drugiej strony spodziewamy się dużej ilości dopingujących co dla startujących będzie dodatkowym bodźcem do osiągnięcia DOBREGO WYNIKU.

17.Odbiór pakietu startowego.
Każdy uczestnik zawodów przy odbiorze pakietu startowego ,legitymuje się Dowodem Osobistym lub innym dokumentem ze zdjęciem ,podpisuje Oświadczenie o braku przeciwwskazań co do jego udziału w zawodach.
18.Każdy zawodnik startujący w II Półmaratonie Wrotkarskim o Puchar Wójta Gminy Krokowa powinien ubezpieczyć się indywidualnie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków i Odpowiedzialności Cywilnej -NNW i OC.

19.W razie sytuacji ,gdy uczestnik wpłacił przelewem opłatę startową lecz nie będzie mógł wystartować w zawodach, może on, po uprzednim skontaktowaniu się z organizatorem przysłać swego zastępcę .Zastępca powinien mieć pisemne oświadczenie uczestnika o jego rezygnacji z zawodów i prośbę o wpisanie na listę zawodników siebie ,jako jego zastępcy. Zastępca nie będzie musiał ponosić kosztów opłaty startowej.

20.Każdy zawodnik podpisuje również oświadczenie o możliwości wykorzystania jego danych osobowych przez Organizatorów zawodów w celach marketingowych związanych z imprezą rolkarską .Ponadto nie będzie miał roszczeń do wynagrodzeń w przypadku publikacji zdjęć, filmów ,wywiadów w radio ,TV ,Internecie ,gazetach i innych środkach masowego przekazu z jego udziałem.

21.Przewidziany limit 200-u uczestników dla biegu głównego i 80cioro dzieci.

22.Organizator zastrzega sobie prawo do skrócenia dystansu zawodów bądź ich odwołania nie z jego winy.

23.Życzymy wszystkim miłej zabawy .

julek1967
Prześcigant 4x100mm
Posty: 320
Rejestracja: wt maja 27, 2008 4:17
Moje rolki: bont z 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: julek1967 » ndz września 07, 2014 6:32

https://www.facebook.com/LiderAnimator/ ... 852597933/ zalajkuj proszę ! to dla mnie bardzo ważne !!!pozdrawiam

julek1967
Prześcigant 4x100mm
Posty: 320
Rejestracja: wt maja 27, 2008 4:17
Moje rolki: bont z 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: julek1967 » sob października 11, 2014 10:42

Zawody Wrotkarskie w okół PGE Arena w Gdańsku 11 .11.2014 r START godz 11,00
Deklaracja : Potrzebuje abyście zadeklarowali swój udział w imprezie i wpłacili "Startowe" po 65 zł . Muszę uzbierać 6500 zł ,bo taki jest koszt imprezy /wynajęcie części obiektu PGE,ochrona,zabezpieczenie medyczne,wynajem pomieszczeń na biuro zawodów,sprzątanie . Przez najbliższy tydzień zbieram Wasze deklaracje odnośnie udziału w im imprezie .Zdarzyć się może ,że pozyskam sponsora i wtedy 100 uczestników nie będzie wymaganych .Puki co ,tu i teraz Deklarujemy swój udział a od przyszłej soboty zbieram Startowe /65 zł / do 25 .10.2014 -
LISTA ZADEKLAROWANYCH :
1. JULIAN ZIÓŁKOWSKI,
2.ADAM SZCZEPAŃSKI,
3.WOJCIECH SACZUK,
4.KRZYSZTOF FLIS,
5.KINGA ZIELIŃSKA,
6.MACIEJ KRYNICKI,
7.ANDRZEJ ŻMUDZINSKI,
8. MARCIN DUDA,
9,JERZY KUŁAKOWSKI,
10.MIROSŁAW PAWELEC,
11.JACEK BORCZ
12. TWOJE IMIĘ I NAZWISKO

julek1967
Prześcigant 4x100mm
Posty: 320
Rejestracja: wt maja 27, 2008 4:17
Moje rolki: bont z 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: julek1967 » czw października 23, 2014 6:40

albo forum jest mało aktywne /bardzo delikatnie mówiąc/ albo każdy olewa ! pozdrawiam

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: zico » czw października 23, 2014 6:47

julek1967 pisze:albo forum jest mało aktywne /bardzo delikatnie mówiąc/ albo każdy olewa ! pozdrawiam
Ani to, ani tamto. To nie środek sezonu, tylko jego zmierzch. W środku sezonu masa ludzi, a na jego zmierzchu jak widać.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

bikeman301
Posty: 27
Rejestracja: sob września 01, 2012 11:39
Moje rolki: tempest100
Jeżdżę od: 17 paź 2010

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: bikeman301 » pt października 24, 2014 1:21

Widać jak nas jest mało :( Biegaczy byś znalazł ,kolarzy też ,a rolki sport elitarny i widać efekt.:wink: Ja bym przyjechał ale mam 500 km trochę to za daleko. Ale i tak chwała Julkowi bo w jego rejonie coś się dzieje, i znajdziesz trochę rolkarzy!!!! Bo u mnie w lubuskim to kompletna posucha :(
pozdrawiam.

julek1967
Prześcigant 4x100mm
Posty: 320
Rejestracja: wt maja 27, 2008 4:17
Moje rolki: bont z 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: julek1967 » pt października 24, 2014 6:40

trzeba kupić ambasadora wrotek w osobie aktora lub aktoreczki !!!może poskutkuje !!!?????????

Awatar użytkownika
Pinnhead
Prześcigant 4x100mm
Posty: 333
Rejestracja: czw września 19, 2013 9:58
Moje rolki: 3 i 4 kółkowe :P
Jeżdżę od: 02 lip 1997

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: Pinnhead » sob października 25, 2014 10:38

Już nie marudźcie. Wszystko powoli zmierza ku lepszemu. Jesteśmy coraz bardziej widzialni, coraz więcej ludzi kupuje rolki do celów rekreacyjnych a część z nich załapie poważniejszego bakcyla. Moim zdaniem nie trzeba sztucznie promować. Wystarczy jeździć i być widocznym. Jak minie moda na rolki to wtedy przydaliby się aktorzy serialowi ale teraz chyba nie ;)

Natomiast nic w tym dziwnego, że pod koniec października ciężko zmotać ekipę. Niektórzy już sezon zakończyli a ci, co nie zakończyli i się nie zgłosili mogą poprostu się bać czy pogoda dopisze itp. Wpłacić 65zł i wystartować w zimnicę albo jeszcze w zimnicę w deszczu, to żadna przyjemność. Niewystartować z tego powodu i stracić kasę też nic fajnego. Poza tym np dla mnie 65zł + dojazd to dość sporo w budżecie. Oczywiście rozumiem, że koszty itp. Poprostu jest to spory wydatek a ryzyko spore i pewnie nie tylko dla mnie.
Aktualnie jeżdżę na: Xsjado własny freeride setup, Powerslide Phuzion7, Luigino Sting

szafa76
Posty: 48
Rejestracja: pn marca 24, 2014 4:39
Moje rolki: RollerbladeCrossfire90
Jeżdżę od: 01 mar 2014
Lokalizacja: Tarnów/Dąbrowa Tarnowska

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: szafa76 » sob października 25, 2014 12:50

Na bank jestem jedynym 38-latkiem który jeździ po Dąbrowie Tarnowskiej na rolkach :D Moja małżonka twierdzi,że stało się to moim znakiem rozpoznawczym w mieścinie :wink: ,bo gro jej koleżanek które mnie do tej pory nie znały kojarzy mnie jako faceta który często śmiga na rolkach po okolicy :D Większość moich rówieśników lub rówieśniczek owszem też by chcieli "porolkować" bo to to dobre na kondycję,ale albo w końcu stwierdzają,że może nie bo to jednak dobre dla dzieci i co inni by powiedzieli :D ,albo z góry zakładają,że założenie rolek jest równoznaczne z natychmiastowym wpakowaniem się w gips :wink: prawda jest taka,że nie każdy łapie bakcyla do rolek,ewentualnie występuje tak zwany słomiany zapał.Gdy pytałem znajomych twierdzących,że rolki są dobre dla dzieci dlaczego tak twierdzą to parę razy usłyszałem że facet w moim wieku na rolkach wygląda nie poważnie :D a dlaczego niby mam być całe życie poważny :lol: A tak apropo tego co napisał Pinnhead o jeździe i byciu widocznym to miałem taki sympatyczny akcent jakiś czas temu,mianowicie spotkałem faceta o jakieś 10 lat młodszego ode mnie który śmigał na rolkach ze swoją 8-letnią córką :D gość zaczął ze mną pogadywać i też stwierdził,że nie raz mnie widzieli jak jeżdżę koło ich domu i to go zdopingowało do założenia rolek :D Obecnie natomiast jestem na etapie urabiania i motywowania do zakupu butów z kółkami kolegi którego syn chodzi z moim młodszym synem do klasy :D

Awatar użytkownika
Pinnhead
Prześcigant 4x100mm
Posty: 333
Rejestracja: czw września 19, 2013 9:58
Moje rolki: 3 i 4 kółkowe :P
Jeżdżę od: 02 lip 1997

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: Pinnhead » sob października 25, 2014 2:14

No ja wiele razy w sezonie jeżdżąc po mieście, słyszałem za plecami słowa w stylu "kupmy sobie rolki" itp. Większość z tak mówiących nic nie zrobi ale jeśli jedna osoba na ileś tam złapie bakcyla to dobrze. Każda osoba namówiona zwiększa zasięg reklamy rolek.

Taki mały offtop się zrobił ale mam nadzieję, że przy obecnej ciszy na forum, nikt się nie obrazi zanadto ;)
Aktualnie jeżdżę na: Xsjado własny freeride setup, Powerslide Phuzion7, Luigino Sting

julek1967
Prześcigant 4x100mm
Posty: 320
Rejestracja: wt maja 27, 2008 4:17
Moje rolki: bont z 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: julek1967 » ndz listopada 02, 2014 12:14

PGE operator nie wyraził zgody na zawody 11.11 bo jest za mało sponsorów i jego zdaniem impreza nie będzie miała odpowiedniej rangi !!! ale można się spotkać i pojeździć bez tego .pozdrawiam

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: Krzysztof » sob listopada 08, 2014 7:24

Pojeździć zawsze można !!!
A nawet ścigać się nielegalnie, zawsze to jakiś dodatkowy dreszcz emocji ;)
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawody jazdy szybkiej / Events inline speed skating”