Phuzion 6 najlepszy

Polecany sprzęt dla początkujących oraz do jazdy rekreacyjnej / recreational and for beginner inline skates

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
W tym dziale umieszczamy nowości sprzętowe, testy. Większość prezentowanego sprzętu jest z pierwszej ręki, tzn., że mieliśmy "namacalny" kontakt z produktem i staraliśmy się jak najbardziej rzetelnie go opisać i przedstawić. Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany umieszczeniem swojego produktu lub chociażby zdjęcia, proszę o kontakt na e-mail.
pts
Czterokółkowiec
Posty: 59
Rejestracja: pt maja 19, 2006 10:16

Phuzion 6 najlepszy

Post autor: pts » pn maja 25, 2009 12:11

Obrazek
Rolka Powerslide Phuzion 6 zwyciężyła w teście przeprowadzonym przez niemicki magazyn rolkowy Skate-IN Magazin. W teście wzięło udział 100 róznych modeli rolek różnych marek, a najlepszą okazała sie być rolka Powerslide Phuzion 6

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: Phuzion 6 najlepszy

Post autor: jar-as » śr maja 27, 2009 8:05

Wlasciwie nic z tego nie wynika .Testy samochodowe ...co magazyn to inny zwyciezca .Gdybyz to byla miedzynarodowa komisja taki ADAC w rolkach to moze bym uwierzyl, nie pomniejszajac jednak osiagniec PS i ich rolek ,takie testy zazwyczaj wykonuje sie na zlecenie jakiejs firmy ,wiec ich wiarygodnosc jest taka se :roll:

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Phuzion 6 najlepszy

Post autor: zico » śr maja 27, 2009 9:09

jar-as pisze:Wlasciwie nic z tego nie wynika .Testy samochodowe ...co magazyn to inny zwyciezca .Gdybyz to byla miedzynarodowa komisja taki ADAC w rolkach to moze bym uwierzyl, nie pomniejszajac jednak osiagniec PS i ich rolek ,takie testy zazwyczaj wykonuje sie na zlecenie jakiejs firmy ,wiec ich wiarygodnosc jest taka se :roll:
Dokładnie. I w czym najlepsza? W PR? :lol:
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Phuzion 6 najlepszy

Post autor: koziar2 » śr maja 27, 2009 1:43

Testy w branżowych czasopismach są przeważnie sponsorowane tylko nikt o tym nie pisze.

Swoją drogą nie dziwne, że w Niemczech w niemieckim magazynie wygrywają niemieckie rolki :) Poza tym dla wiarygodności newsa wrzuciłbym skana całego artykułu, żeby ludzie mogli sobie poczytać coś więcej a nie tylko że ktoś wygrał.

Samochody też zajmują pierwsze miejsca w różnych rankingach - na przykład na najbrzydszy samochód, czy najbardziej awaryjny nie ubliżając rolkom PS :p

Awatar użytkownika
bobik
Czterokółkowiec
Posty: 67
Rejestracja: ndz listopada 09, 2008 9:07
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Phuzion 6 najlepszy

Post autor: bobik » śr maja 27, 2009 8:38

Opiszę kilka moich spostrzeżeń. Osobiście chętnie przetestował bym gruntownie rolki - na koszt producenta dając mu pełny opis możliwości danego modelu.
Jeśli jest taka firma chętnie podejmę współpracę. Moje oceny oprę na rzeczywistych testach (trasa, kostka chodnikowa, wyboje, jazda szybka...)

1. Moje Cell 2 pękły - poklejone. (upadek - no cóż ja cały - to najważniejsze). Wada Cell - odpinające się klamry na wybojach ( :( )
2. Teraz wyciskam na jeździe szybkiej prędkości z Powerslide D3 -2008. Jak na razie jest ok. :) :)
Poleciały 2 łożyska i poluzowały się śruby w czasie jazdy - (daje to charakterystyczny dźwięk). Osobiście polecam rolkę D3 Powerslide - super jeśli chodzi
o wygodę buta.
3. Pisząc o rolkach do jazdy szybkiej to po rozmowie z jednym szybkim zawodnikiem i jego żalem nad wygodą jazdy w rolkach nie założyłbym chyba takich
rolek jak On ma - Rollerblade Race Machine - rolki prześlicznie wyglądające ale tak jak mówi ból nóg, obtarcia, :( .
Natomiast znam osoby jeżdżące na K2-Radical 100 - piękna wygodna rolka. Taką radical 100 w rozmiarze 46 to bym testował.

Pozdrawiam wszystkich
Jacek

Mirek_83
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 8:44
Moje rolki: Simmons PRO M1
Jeżdżę od: 01 maja 2007
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Phuzion 6 najlepszy

Post autor: Mirek_83 » śr maja 27, 2009 9:40

bobik pisze:Opiszę kilka moich spostrzeżeń. Osobiście chętnie przetestował bym gruntownie rolki - na koszt producenta dając mu pełny opis możliwości danego modelu.
Jeśli jest taka firma chętnie podejmę współpracę. Moje oceny oprę na rzeczywistych testach (trasa, kostka chodnikowa, wyboje, jazda szybka...)

1. Moje Cell 2 pękły - poklejone. (upadek - no cóż ja cały - to najważniejsze). Wada Cell - odpinające się klamry na wybojach ( :( )
2. Teraz wyciskam na jeździe szybkiej prędkości z Powerslide D3 -2008. Jak na razie jest ok. :) :)
Poleciały 2 łożyska i poluzowały się śruby w czasie jazdy - (daje to charakterystyczny dźwięk). Osobiście polecam rolkę D3 Powerslide - super jeśli chodzi
o wygodę buta.
3. Pisząc o rolkach do jazdy szybkiej to po rozmowie z jednym szybkim zawodnikiem i jego żalem nad wygodą jazdy w rolkach nie założyłbym chyba takich
rolek jak On ma - Rollerblade Race Machine - rolki prześlicznie wyglądające ale tak jak mówi ból nóg, obtarcia, :( .
Natomiast znam osoby jeżdżące na K2-Radical 100 - piękna wygodna rolka. Taką radical 100 w rozmiarze 46 to bym testował.

Pozdrawiam wszystkich
Jacek
fakt Radical jest wygodny jak kapeć :) ja testowałem (tzn kupiłem i jeździłem, ale sprzedałem i ten co jeździ teraz, też twierdzi, że rolka jest super wygodna). Zaawansowany fitness i dość szybka jazda, spokojnie mogę polecić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jazda rekreacyjna oraz do nauki / recreational inline skating”