Rollerblade 2010 - freestyle, freeride

Polecany sprzęt do jazdy freestyle i freeride / freestyle and freeride skates

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
W tym dziale umieszczamy nowości sprzętowe, testy. Większość prezentowanego sprzętu jest z pierwszej ręki, tzn., że mieliśmy "namacalny" kontakt z produktem i staraliśmy się jak najbardziej rzetelnie go opisać i przedstawić. Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany umieszczeniem swojego produktu lub chociażby zdjęcia, proszę o kontakt na e-mail.
Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rollerblade 2010 - freestyle, freeride

Post autor: Toudi » pt września 18, 2009 2:30

jarekt pisze: PS. Nowe kolorki rewelacja. Nie lubie fioletu ale ten wyglada spektakularnie. Przezroczysty plastik to tez strzal w dziesiatke i szansa na wiecej kobiet uprawiajacych wrotkarstwo :)
No i mam nadzieję, że pociągną serię - okulary już są ale jeszcze ochraniacze, kaski, skarpetki, może kiedyś koszulki...

Liczba mężczyzn uprawiających wrotkarstwo też powinna wtedy podskoczyć.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
MirekCz
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 575
Rejestracja: wt kwietnia 06, 2004 10:24
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Rollerblade 2010 - freestyle, freeride

Post autor: MirekCz » pt września 18, 2009 5:14

Toudi pisze:
jarekt pisze: PS. Nowe kolorki rewelacja. Nie lubie fioletu ale ten wyglada spektakularnie. Przezroczysty plastik to tez strzal w dziesiatke i szansa na wiecej kobiet uprawiajacych wrotkarstwo :)
No i mam nadzieję, że pociągną serię - okulary już są ale jeszcze ochraniacze, kaski, skarpetki, może kiedyś koszulki...

Liczba mężczyzn uprawiających wrotkarstwo też powinna wtedy podskoczyć.
Do tego jeszcze kolekcja sygnetów, pałki z klimatycznym farbowaniem + trzy/cztery paski na rolkach i będziemy mieli "Dress on skate" na każdym rogu :D
Pozdrawiam,
Mirek Czerwiński

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: Rollerblade 2010 - freestyle, freeride

Post autor: jar-as » sob września 19, 2009 10:25

zico pisze:
jar-as pisze:Zico, Twister ma system szyny V ??????? to zmienieli cos
UFS nigdy nie było w Twisterze.

Inaczej: w Twisterach jest szyna, której tył mocowania jest wyższy o 1cm w stosunku do jej przedniego mocowania.
To sie zgadza tyle ze mi popapralo sie z systemem stosowanym przez PS gdzie niby jest V typ ale otwory mocowania szyny sa poprzestawiane w stosunku do osi kol ,co daje przy zamianie szyn przesuniecie kolek w przod o dobre 5mm, jesli zalozymy np: szyne od S3 do Twistera (gdy jeszcze mial szyne 250 )

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jazda freestyle i freeride / freestyle i freeride inline skating”