Rolki do sprawnego przemieszczania się po mieście.

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Agent_L
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 565
Rejestracja: wt lipca 17, 2007 12:36
Jeżdżę od: 01 sie 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rolki do sprawnego przemieszczania się po mieście.

Post autor: Agent_L » wt kwietnia 07, 2009 9:52

koziar2 pisze:W mieście potrzeba zwrotności a ta można osiągnąć krótszą płozą :p
Jeżdzę po mieście na 340 i na zwrotność nie narzekam : D (Paradoksalnie na długiej szynie bardzo łatwo się jeździ na tylnych kółkach bo w ogóle nie uciekają do przodu)

Celle są wg mnie warte 300-400zł. Przy cenach podchodzących pod 600 to się warto w głowę popukać i kupić X5 lub Twistery.
Bo faktycznie noga lata w Cellach.
Powerslide Cell 2006 /44 + Salomon Pilot V10 ?2004? /45
Kontakt : 505614321, PMy czytam rzadko : )
rolkowa mapka Warszawy

Dzidzi69
Posty: 7
Rejestracja: wt marca 31, 2009 7:50

Re: Rolki do sprawnego przemieszczania się po mieście.

Post autor: Dzidzi69 » wt kwietnia 07, 2009 3:56

za późno, spodobały mi się celle : ) do zobaczenia na magnolii ; pp dzięki za pomoc : )) ( twister niestety - rozmiarówka mnie zabiła : D )


Żeby nie było, że jest wątek a nikomu nie pomógł -
Moja opinia ( na pierwszą jazdę : P )

Prawie same pozytywne wrażenia, jeśli chodzi o komfort mojej stopy, to mi więcej nie potrzeba, cell II fsk trzyma mi nogę idealnie, żadnych ruchów i luzów przy czym nic nie ciśnie. Ale to moją stopę, nigdy nie umiałem butów znaleźć bo mam chudą i długą. Może więc to ma jakiś związek. Co do jazdy - cóż mogę powiedzieć o ja niedoświadczony ; ) nic... ale jestem dalej pełen zapału - to chyba mówi samo za siebie : )

Prawie pozytywy, bo niestety, dwa przednie kółka w lewej rolce się telepią i głupio to trochę słychać... jadę i terkotam.... jutro idę do sklepu coś z tym zrobić. Już dokręcałem śrubki ( tak z obu stron jednocześnie ) i nic nie pomogło. Wiem też, że to tylko w moim egzemplarzu, bo kolega kupił takie same w ten sam dzień i z jego rolkami się tak nie dzieje. Jakaś wada po prostu egzemplarza. Pech ; )

Pozdros !

Awatar użytkownika
bobik
Czterokółkowiec
Posty: 67
Rejestracja: ndz listopada 09, 2008 9:07
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Rolki do sprawnego przemieszczania się po mieście.

Post autor: bobik » czw kwietnia 09, 2009 10:29

Jak ci kółka telepią to podłóż podkładki na zewnątrz szyny. Powerslide zrobił "za duże" za głębokie pogłębienia pod łby śrub i po dokręceniu jest luz.
Śruba która spełnia rolę nakrętki w tym wypadku jest za długa.
Jeżeli rozkręcisz tą śrubę to zauważysz wygniecenie na śrubie i nakrętce. Dlatego pisałem o podkładkach.

Chyba że będziesz reklamował szyny bo to wada produkcyjna.
Pozdrawiam :D :D :D
Jacek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”