Rolki dla poczatkujacego

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Canabisus
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 06, 2009 3:01

Rolki dla poczatkujacego

Post autor: Canabisus » śr maja 06, 2009 3:14

Witam. Jestem kompletnie zielony w rolkach i nie wymagam jakiegos wygurowanego sprzetu. Chciałbym upic rolki do jazdy po miescie tzn zeby smiganc do kobietki, kumpla, nad wode albo poprsotu zeby troche pojezdzic sobie w jakis ładny dzien. Znalazłem na allegro takie model i chciałem sie dowiedzec czy sa warte uwagi:
<nie podajemy linków>/item621557972_szybkie ... _r_43.html
Zanzaczam że na rolkach jezdziłem za dzieciaka... ...nie miałem tego typu sprzetu na stopach około 6lat :)

Acha i moja kobietka tez chciała sobie kupić. Jak wiadomo kobietki maja mniejsze stopy i na nią znalazłem cos takiego:
<nie podajemy linków>/item623673966_lyzworl ... 1_reg.html
Tyle ze to sa rozsuwane, a na tym forum czytałem ze rozsuwane to sa dla dzieci??? Wiec jak dobra cos dla kobiety o rozm. 38?

Pozdrawiam!

Marcin_Low
Posty: 10
Rejestracja: czw kwietnia 23, 2009 2:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Rolki dla poczatkujacego

Post autor: Marcin_Low » śr maja 06, 2009 4:29

nie jestem znawcą sprzetu bo jeżdżę od niedawana ale nie polecam (doświadczenia mojej dziewczyny) kupowania rolek rozsuwanych dla dorosłej osoby zwłaszcza,że rozmiar 38 jest powszechny w rolkach damskich i problemów z zakupem nie będzie.

Podejżewam też, że osoby bardziej obeznane polecą ci jednak dozbierać trochę kasy i kupić porządniejsze rolki, a nie wydawać 150 PLN na rolki które będą niewygodne i się szybko rozpadną.

Pozdro i miłego śmigania

Lincoln
Czterokółkowiec
Posty: 59
Rejestracja: ndz kwietnia 12, 2009 9:27

Re: Rolki dla poczatkujacego

Post autor: Lincoln » śr maja 06, 2009 4:39

Marcin_Low pisze:nie jestem znawcą sprzetu bo jeżdżę od niedawana
ja też :D
Canabisus pisze:Witam. Jestem kompletnie zielony w rolkach i nie wymagam jakiegos wygurowanego sprzetu. Chciałbym upic rolki do jazdy po miescie tzn zeby smiganc do kobietki, kumpla, nad wode albo poprsotu zeby troche pojezdzic sobie w jakis ładny dzien. Znalazłem na allegro takie model i chciałem sie dowiedzec czy sa warte uwagi:
<nie podajemy linków>/item621557972_szybkie ... _r_43.html
nigdy nie jeździłem w tych rolkach co podałeś, ale z tego co pamiętam ja po wejściu na allegro też zwróciłem na nie uwagę, jednak mi je odradzono,
osobiście polecam Ci wydać parę złotych, dosłownie parę złotych i kupić coś lepszego ale używanego,
ja też nie chciałem na początku wydawać zbyt wiele kasy i kupiłem używane RB za 179zł i na prawdę było warto ;)

Canabisus
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 06, 2009 3:01

Re: Rolki dla poczatkujacego

Post autor: Canabisus » czw maja 07, 2009 12:54

No to mnie rozczarowaliscie konkretnie. Myslałem ze chociaz te pierwsze sa godne uwagi i ze nie rozleca sie szybko. Widze ze dla słabo zarabiajacego Polaka kupno rolek dla siebie i kobiety to nie mały wydatek :/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”