[Początkujący] - rolki wygodne, trwałe, do slalomu

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: [Początkujący] - rolki wygodne, trwałe, do slalomu

Post autor: jar-as » wt stycznia 05, 2010 7:54

Co do szyn PS-a sporo slyszalem ze sa za delikatne,( mi jakos szczegolnie to nie robilo a cale S3 mi nie pasowaly ) ale to byc moze przy ekstremalnych przeciazeniach faktem jest jednak ze sa delikatniejsze i maja mniejsza sztywnosc od np Seba czy Gyro a to ma ogromne znaczenie ,przy tych wszystkich seven-ach i temu podobnych ,cala sztywnosc ukladu zreszta ,stad Igor w porownaniu do High i Carbon jest sztywny jak pal ...niekoniecznie Azji :wink:

Agatha
Posty: 7
Rejestracja: pt stycznia 01, 2010 11:36
Moje rolki: X5
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: [Początkujący] - rolki wygodne, trwałe, do slalomu

Post autor: Agatha » wt stycznia 12, 2010 7:18

Praga pisze:
Na Twisterach "zajeździłem" w roku 2009 dwa komplety kółek. Rolki w wersji 2008 kupiłem za uczciwe 650zł.

Praga masz może sprawdzony sklep z rolkami w Szczecinie bądź w okolicy ?

Praga
Prześcigant 4x100mm
Posty: 319
Rejestracja: sob marca 14, 2009 1:24

Re: [Początkujący] - rolki wygodne, trwałe, do slalomu

Post autor: Praga » wt stycznia 12, 2010 11:10

W zeszłym roku można było wybierać i przebierać wśród rolek w Dyskobolu w Galaxy (czego nie można powiedzieć w tym sezonie o łyżwach). O dziwo ceny w Dyskobolu były w zeszłym sezonie identyczne ze sklepami internetowymi. Dyskobol na sezon rolkowy wystawia potężne firmowe stoisko z wielkim napisem "Rollerblade". Obsługa okazuje się, że nawet coś na temat rolek wie ale nie słuchałbym ich za bardzo bo są stronniczy i za wszelką cenę chcą wcisnąć towar. Ważne, że rolkę możesz przymierzyć przejechać się kilka metrów po sklepie i zobaczyć czy są wygodne. Nie polecam kółek z tego sklepu.
W Szczecinie nie znajdziesz raczej rolek Powerslide, które jak widzę mieszają Tobie w głowie ;) (osobiście uważam, że przy Twoim budżecie model Metro byłby dla ciebie strzałem w 10)

Jeżeli jednak będziesz miała ciśnienie i nie będziesz chciała czekać aż rolki dojadą do Szczecina, możesz skorzystać z "jedynego słusznego sklepu internetowego" ;). Sam tam kupiłem swoje Twistery, żony Sparki i córki Rocesy. Jak sobie zmierzysz stopę, Zico (bo o nim mowa) dobierze Ci rozmiar. Obsługa czasoprzestrzenna (czas zamówienia vs. czas dostawy) jest również na bardzo wysokim poziomie. Zico ma też świetne kółka, które będą potrzebne na wakacje jeśli rolki kupisz w marcu i będziesz je mocno eksploatować ;)

..aha i jeżeli zamierzasz bawić się kiedyś tam w slalom (patrz temat wątku) broń boże nie kupuj miękkich rolek fitnessowych bo się będziesz męczyła.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”