Rolki SPOKEY - co to jest warte?

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

slawkol
Posty: 1
Rejestracja: pt lutego 26, 2010 3:18
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Rolki SPOKEY - co to jest warte?

Post autor: slawkol » sob lutego 27, 2010 3:23

Witam
Zaczynam interesować się rolkarstwem i na początek po prostu szukam sprzętu. Oczywiście rozpocząłem do Rolleyblad'a, ale dotarłem również do oferty firmy SPOKEY a konkretnie <nie podajemy linków>/show_item.php?item=924318058. Moim niefachowym okiem wszystko jest OK jak na fitness i rekreację, ale zastanawiam się, czy ktoś to już używał i ma porównanie z produktami markowymi (komfort użytkowania, solidność konstrukcji, ew. jakość srewisu). Byłbym wdzięczny za opinie, bo jeżeli chodzi o cenę to jest ona wg mnie połową ceny za sprzęt znanych firm.

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rolki SPOKEY - co to jest warte?

Post autor: zico » sob lutego 27, 2010 3:32

Spokey to ta sama jakość co np. worker, skip. Dokładnie to samo.
Skip - miałem kiedyś to, klient kupił, bo chciał tanio. W tym samym dniu do mnie wrócił z urwanym mocowanie sznurowadła. Dołożył i wybrał Sparka. Nie wiem czy jeździ nadal, ale było to ponad 2 lata temu i do teraz nie miałem żadnego zwrotu. To tak z doświadczenia z pseudo markami.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

null
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 94
Rejestracja: śr maja 07, 2008 12:41
Moje rolki: Speedmachine Plus, FSK, TR9
Jeżdżę od: 20 kwie 2004
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Re: Rolki SPOKEY - co to jest warte?

Post autor: null » sob lutego 27, 2010 7:06

Zico ma racje - lepiej dolozyc troche pieniedzy i kupic markowy produkt z gwarancja i ew. serwisem niz twor niewiadomej jakosci ktory mozne zniechecic do jazdy bo sie zepsuje po tygodniu jazdy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”