kupno sprzętu Olsztyn/okolice

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

plose55
Posty: 2
Rejestracja: pt marca 30, 2012 11:18
Jeżdżę od: 02 sty 2010

kupno sprzętu Olsztyn/okolice

Post autor: plose55 » pt marca 30, 2012 12:27

Planuje nabycie swoich pierwszych rolek. Z lektury forum mój wybór padł na fusion x3. Jako że pierwszy raz kupuje rolki wolałbym kupić w sklepie by dobrze dobrać rozmiar. No i tu zaczynają się schody bo Olsztyn niby miasto wojewódzkie, a dużego porządnego sklepu sportowego praktycznie nie ma. Jakiś tam wybór rolek był w arpisie, ale że sklep w maju idzie do likwidacji to obecnie wybór marny i nie sprowadzają już nowego towaru.
Może jest tu ktoś z Olsztyna /okolic i może coś poradzić w tej materii?

julek1967
Prześcigant 4x100mm
Posty: 320
Rejestracja: wt maja 27, 2008 4:17
Moje rolki: bont z 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Re: kupno sprzętu Olsztyn/okolice

Post autor: julek1967 » pt marca 30, 2012 6:08

mogę ci podpowiedziec ,abyś zrobił sobie wycieczke do trójmiasta i przy okazji zwiedzania zawitał tu i ówdzie do sklepów z rolkami.Jeśli się zdecydujesz to mogę podac kilka punktów ze sprzętem.są tu też conajmniej dwa sklepy internetowe do których też możesz zawitac....

plose55
Posty: 2
Rejestracja: pt marca 30, 2012 11:18
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: kupno sprzętu Olsztyn/okolice

Post autor: plose55 » pt marca 30, 2012 7:01

Ano Julek jak się nie da to pewnie trzeba będzie tak zrobić i udać się albo do Trójmiasta albo Łodzi ( gdzie od dłuższego czasu wybieram się odwiedzić familię). Tylko kiedy na to znajdę czas to już inna historia...
W Iławie jest sklep sportowy sieci Martes Sport. Parę osób wspominało na forum że kupowało rolki w tej sieci. Orientuje się ktoś jak wygląda ten sklep w Iławie jeśli chodzi o rolki?

osromocon
Posty: 17
Rejestracja: czw maja 05, 2011 11:23
Jeżdżę od: 05 cze 2010

Re: kupno sprzętu Olsztyn/okolice

Post autor: osromocon » pt marca 30, 2012 9:42

julek1967 pisze:mogę ci podpowiedziec ,abyś zrobił sobie wycieczke do trójmiasta i przy okazji zwiedzania zawitał tu i ówdzie do sklepów z rolkami.Jeśli się zdecydujesz to mogę podac kilka punktów ze sprzętem.są tu też conajmniej dwa sklepy internetowe do których też możesz zawitac....
to ja też poproszę te namiary

combothegreat
Posty: 3
Rejestracja: wt kwietnia 03, 2012 9:15
Moje rolki: Fusion X3
Jeżdżę od: 16 mar 2012

Re: kupno sprzętu Olsztyn/okolice

Post autor: combothegreat » wt kwietnia 03, 2012 9:24

plose55 pisze: W Iławie jest sklep sportowy sieci Martes Sport. Parę osób wspominało na forum że kupowało rolki w tej sieci. Orientuje się ktoś jak wygląda ten sklep w Iławie jeśli chodzi o rolki?
Nic specjalnego nie znajdziesz w tym sklepie. Były jakieś Rollerblade Spark, a reszta to Spokey. Z ochraniaczami tez kiepsko jakiś tydzień temu był komplet Rollerblade PRO N3. Jak będę miał chwile to może jutro lub pojutrze się wybiorę to Ci dokładnie napiszę co teraz maja.

Ja swoje rolki kupowałem (Fusion X3) u Zico i szczerze polecam dobrał mi idealnie. Podobnie z ochraniaczami też kupowałem u Zico i jest w 100% zadowolony z zakupów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”