5 najlepszych klubów...

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pn listopada 20, 2006 1:12

Andrzej pisze:
zico pisze:
Zapleczem treningowym, sponsorem, serce i duch w trenowaniu zawodnika? Każdy ma inne podejście...
Z tego wszystkiego to tylko serce i duch wchodzi u nas w rachubę a i tego zacznie brakować jak się na to wszystko patrzy... :cry: :cry: :cry:

Ranking:
Stawiam na Jaśka Szymańskiego
Chyba dopadła Cię jesienna depresja :D

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrzej » pn listopada 20, 2006 1:15

WFH pisze:
Andrzej pisze:
zico pisze:
Zapleczem treningowym, sponsorem, serce i duch w trenowaniu zawodnika? Każdy ma inne podejście...
Z tego wszystkiego to tylko serce i duch wchodzi u nas w rachubę a i tego zacznie brakować jak się na to wszystko patrzy... :cry: :cry: :cry:

Ranking:
Stawiam na Jaśka Szymańskiego
Chyba dopadła Cię jesienna depresja :D
też by Cię dopadła jakbys to wszystko zaczął ogladać od środka. Człowiek zapier.... robi co może, ale jak sie na to spojrzy to się rzygać chce. :x :x :(
A najwyzej mnie dziś Zico zbanuje :cry: :cry: :cry:

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » pn listopada 20, 2006 1:17

Andrzej pisze:też by Cię dopadła jakbys to wszystko zaczął ogladać od środka. Człowiek zapier.... robi co może, ale jak sie na to spojrzy to się rzygać chce. :x :x :(
A najwyzej mnie dziś Zico zbanuje :cry: :cry: :cry:
Ogarnij się :) Jak tam przysiady? :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrzej » pn listopada 20, 2006 1:20

Przysiadłem jak zobaczyłem posty o współpracy polsko-niemieckiej

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pn listopada 20, 2006 1:21

Może tym razem Zico Ci daruje...Nie załamuj się, będzie dobrze :D

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » pn listopada 20, 2006 1:24

Andrzej pisze:Przysiadłem jak zobaczyłem posty o współpracy polsko-niemieckiej
Kolejne spotkanie w styczniu - jadę :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
wełek
Prześcigant 4x110mm
Posty: 435
Rejestracja: ndz lipca 25, 2004 7:16
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów lubelski
Kontakt:

Post autor: wełek » pn listopada 20, 2006 3:32

Co do rankingu to można na niego różnie patrzeć. Dla mnie osobiście liczy się to jakie klub ma możliwości do tronowania, czyli plan treningowy i jakieś regularne treningi. Po drugie jakie klub może zapewnić starty, bo jeśli miałbym jeździć cały czas ze swojej kasy to nie startował bym za dużo. Łącząc to wszystko ja napisze takie ranking wg mnie.

1 Ambra Sprandi Warszawa- maja mocną grupe do trenowania i tworzą dość zgrany team. Mają jakieś cele na zawodach nie patrzą tylko na indywidualności poszczególnych zawodników tylko na osiągniecia dla klubu. Oczywiście mają jakiś liderów jak Jasiek Szymański czy Witek Mazur, ale pracują wspólnie na zawodach. Z tego co wiem w tym roku mieli sporo wyjazdów na zawody nie tylko w Polsce to między innymi dzięki temu, że podłapali sponsora. Żeby nie było tak pięknie to powiem coś czego nie mają narazie w tym klubie, chodzi mi o szkolenie młodych pokoleń. Już od tego sezonu będą mieli prawie samych seniorów. Warunki do treningu w Warszawie troche będą gorsze teraz jak zamkneli Agrykolę ale w Słomczynie powstaje blisko tor i jest jakaś ulica.

2 TUKS Roztocze- Dałem mój klub na 2 miejscu ponieważ: Stwarza dobre warunki do trenowania, ale zawodnicy nie zawsze patrzą na dobro klubu. W klubie jest zawsze wewnętrzna rywalizacja kto jest lepszy od kogo i praktycznie zero współpracy może tylko na Słowacji czasem cos było, ale Słowacy to tacy przeciwnicy, że na nich zadnej taktyki nie trzeba przynajmniej narazie. Warunki do trenowania w Tomaszowie moze będą lepsze powstaje tor i jest wyremontowany odcinek drogi do Sujsca na której w tym roku odbył sie maraton za rok skończą 2 połowe i będzie 15 km w jedną strone nowiótkiej nawierzchni. Chwała działaczom, za to że szkolą młodsze pokolenia, istnieje klasa sportowa z nastawieniem na rolki, już dzieci w pierwszych klasach podstawówki zaczynają jeździć. Starty na zawodach w miarę możliwości klubu sa spore ponieważ jest u nas więcej zawodników klub nie może wysyłać na zawody jednych a inni mają siedzieć. Wzystkie zawody Organizowane przez PZSW czyli MP zaliczone. Większe maratony w Polsce raczej też oprócz Gdańska. I jeszcze pare zawodów za granicą.

3. Zryw Słomczyn- Klub juz opiera się na swojej starej dobrej ekipie, ale powoli się kończą. Zostało tam pare osób starszych i dobrych zawodników, a młodsze pokolenie nie wypada już tak dobrze. Klub zapewnia zawodnikom straty głownie w zawodach organizowanych przez PZSW na innych imprezach nie pokazują się aż taką ekipą, jeśli juz to 3 zawodników. Dałem ich na 3 miejsce ponieważ w klubie jest 4 zwodników ze ścisłej kadry Polski na rolkach, ale z tego co wiem to treningi tez nie wyglądają za ciekawie bo mało osób w nich uczestniczy.

4. Orlica Duszniki Zdrój- klub bardzo młody i narazie wychowuje najmłodszych zawodników jednak ma juz bardzo duże osiągnięcia. W kategori dzieci sa w czołówce. Paulina Kowalik była w ścisłej kadrze i miejsce w 10 na ME. Warunki do treningu maja takie sobie bo ja tylko widziałem ten "tor" w miasteczku może gdzieś jeszcze trenują nie wiem. Ale klub bardzo dobrze się zapowiada na pszyszłość jeśli ci zawodnicy dalej będa tak pracowali.

5. SSW Malta i można połączyć team Rollerblade- Dlatego 5 miejsce, że klub jest ogólnie nastawiony na promocję sportu i rekreację. Jeżdżą po wielu imprezach, ale to jest dobra wola zawodników klub mało zapewnia( nie wiem jak jest w teamie). Zawodnicy to głównie strasze osoby nie prowadzona chyba jest grupa młodych jesli już to dzieci zawodników. Warunki do treningi dobra może nawet bardzo Malta wcześniej był dynamix. Każdy praktycznie treuje sam chyba że zbieraja się grupka nie ma regularnie prowadzonych treningów z ustalonym planem treningowym.

To tyle odemnie tak napisałem i mniej więcej tak myśle chociaż miejsca 3 i 4 moga być połączone, a 2 może to z sentymentu, ale tak myśle

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrzej » pn listopada 20, 2006 3:43

wełek pisze:wyremontowany odcinek drogi do Sujsca
Do Suśca. To przecież piękna miejscowość uzdrowiskowa, gdzie Pan konduktor w pociągu mówi wszystkim pasażerom dzień dobry. Wszystkim trzem pasażerom :lol:

LTM
Ścigant 4x110mm
Posty: 356
Rejestracja: śr maja 31, 2006 9:41
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: LTM » pn listopada 20, 2006 7:12

wełek pisze: Żeby nie było tak pięknie to powiem coś czego nie mają narazie w tym klubie, chodzi mi o szkolenie młodych pokoleń.
Może wkrótce to się zmieni??

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » pn listopada 20, 2006 7:30

wełek pisze:5. SSW Malta i można połączyć team Rollerblade- Dlatego 5 miejsce, że klub jest ogólnie nastawiony na promocję sportu i rekreację. Jeżdżą po wielu imprezach, ale to jest dobra wola zawodników klub mało zapewnia( nie wiem jak jest w teamie). Zawodnicy to głównie strasze osoby nie prowadzona chyba jest grupa młodych jesli już to dzieci zawodników. Warunki do treningi dobra może nawet bardzo Malta wcześniej był dynamix. Każdy praktycznie treuje sam chyba że zbieraja się grupka nie ma regularnie prowadzonych treningów z ustalonym planem treningowym.
Trochę wyjaśnien:

Team Rollerblade jest integralną częścią klubu SSW Malta. Team nie może się przecież składać ze 100 zawodników, którzy są zapisani do klubu SSW Malta. Nie ma grupy treningowej młodych ludzi, są to pojedyńcze osoby.
Promocja wrotkarstwa przede wszystkim - to jest głównie mój cel.
Regularne treningi - właśnie zaczynamy, lecz połowa jest z poza klubu SSW Malta (jeszcze lub niedługo w innym klubie/stowarzyszeniu).
Plan treningowy jest już prawie ustalony. Dynamixu już nie ma, ale z Andrzejem, Agą robimy, co możemy żeby mieć salę.
Co do zaplecza sponsoringu - ciężki temat, ale po 6 latach się udało, powstał Rollerblade Malta Team, który bardzo dobrze został wyposażony w sprzęt. Faktem jest, że zasługa...
Jeśli chodzi o TV i promocję wrotkarstwa w Polsce ten klub powinien mieć wysoką lokatę. Reszta niekoniecznie. To tak słowem obiektywnym.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
Marek
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 782
Rejestracja: czw marca 17, 2005 9:31
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Marek » wt listopada 21, 2006 9:51

Andrzej pisze:Przysiadłem jak zobaczyłem posty o współpracy polsko-niemieckiej
A mi rynce opadły.
W Poznaniu ci panowie to raczej zabijają wrotkarstwo. :twisted: :twisted: :twisted:
Teraz zamieszają za granicą . :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » wt listopada 21, 2006 12:57

Jeśli chodzi o naszą grupę to naszym głównym celem jest osiąganie jak najlepszych wyników w zawodzch krajowych i zagranicznych oraz promowanie wrotkarstwa. Jeśli chodzi o zarzut, ze nie mamy młodzieży to nie jest tak do końca, bo mamy jednak także młodszych zawodników. Działamy jednak na nieco innych zasadach niż inne kluby - jesteśmy grupą zawodników z całej Polski, nie zaś z jednego miasta czy szkoły. Jednak tak jak napisał LTM jest szansa, że nastąpią pewne zmiany i pozyskamy młode kadry :D
Mój ranking wyglądałby zapewne podobnie do rankingu Wełka. Przemyśle to jeszcze i może niedługo napisze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”