Zmiany, zmiany, zmiany...

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Post autor: Ariel » wt maja 13, 2008 8:37

romanwrotkarz, ale dałeś koncert życzeń :lol:
romanwrotkarz pisze:Mam cichą nadzieję, (.......) że w sklepach sportowych w całym kraju będzie można kupić rolki nie tylko rekreacyjne, ale również do jazdy szybkiej
Ta "cicha nadzieja" zaczyna się spełniać. W Go Sporcie pojawiły się File 4x100 z ceną ok. 750 zł.
Miłość wzrasta poprzez miłość

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Post autor: WFH » wt maja 13, 2008 9:19

Guralenko pisze:a moze mnie ktos poinformowac na kogo głosował moj ukochany Lubin??;p 8) 8) 8)
Delegaci Cuprum Lubin nie przyjechali na Zjazd.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Post autor: WFH » wt maja 13, 2008 9:20

romanwrotkarz pisze:Moje gratulacje dla nowego Zarządu.
Mam cichą nadzieję, że nowy skład z nową energią ożywi ten sport na tyle, żeby był zauważalny w mediach nie raz na rok, ale często, że powstanie kika nowych obiektów dla wrotkarzy, że zapełni się równomiernie wrotkarska mapa Polski, że w każdym kiosku ruchu będzie można kupić miesięcznik, a może nawet tygodnik poświęcony wrotkarstwu, ale o dwie klasy lepszy niż "Slizg", że w sklepach sportowych w całym kraju będzie można kupić rolki nie tylko rekreacyjne, ale również do jazdy szybkiej, itd. itp....że z każdych poważnych zawodów wrotkarskich w Polsce będzie na kanale ogólnokrajopwym bezpośrednia transmisja na żywo jak z meczy piłki nożnej i wyścigów kolarskich anie 15 sekundowe migawki, że w dużych gazetach krajowych co tydzień będą artykuły na temat wrotkarstwa, transferów zawodników zmieniających zawodowe kluby wrotkarskie, że każda szkoła będzie miała kilka par wrotek i wszycy uczniowie będą się uczyć jazdy na wrotkach na równi z poznawniem tajników gier zespołowych, że będzie w Polsce cała armia ludzi jeżdżacych na wrotkach ( w Niemczeh jest 19 milionów wrotkarzy ), że co tydzień będzie gdzieś w kraju maraton wrotkarski na 1000 osób a nie z łaski doczepka do maratonu biegowego raz na 3 miesiące, że co roku z Mistrzostw Europy i Świata polscy wrotkarze będą przywozić worek medali.
Może to się wydawać utopią, ale myśle, że trzeba mieć takie wizje i do tego dążyć :clap: :compress: :luz: :roll:
To nawet więcej niż utopia :twisted:
Wiem, że wiele osób by tego chciało, ale trzeba patrzeć trzeźwo na rzeczywistość...

kmieto7

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Post autor: kmieto7 » wt maja 13, 2008 1:37

WFH pisze:
Guralenko pisze:a moze mnie ktos poinformowac na kogo głosował moj ukochany Lubin??;p 8) 8) 8)
Delegaci Cuprum Lubin nie przyjechali na Zjazd.
...pewnie nie mieli czasu bo niektórzy trenerzy nawet nie mają czasu na trening iść z swoimi podopiecznymi :twisted: :twisted: :twisted:
Więc gratuluję nowemu zarządowi i więżę głęboko że są to ludzie z zamiłowania a nie z racji potrzeby. Mam nadzieję że w Lubinie też może kiedyś nadejdą zmiany, bo są one bardzo potrzebne:?: :?: :?: :( :( :(

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Post autor: Toudi » wt maja 13, 2008 2:16

Znacie to:
Jeździ robotnik po budowie pustą taczką. W końcu, ktoś nie wytrzymuje i pyta: - czemu tak jeździsz pustą taczką?
- Taki z...l, że nie ma czasu załadować.

Może u was to samo?
Pozdrawiam
Piotr

witomazur
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 214
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 8:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Duszniki Zdroj

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Post autor: witomazur » wt maja 13, 2008 11:06

Finanse......kilka pozycji jest gruuuuubo przeholowanych: 47.000 złotych na 8 czy 9 dniowy wyjazd Kadry Narodowej(10+3) na M.E juniorów i kadetów do Włoch to lekkie przegiecie :twisted:
Żeby chociaż polecieli samolotem,to bym zrozumiał-biznes klasa :D ,ale pojechali samochodami :shock: Chyba po 10 złotych za kilometr policzone :twisted:
Również 30.000 złotych na słynne zawody w Łomży zakrawa na kpinę...wiekszość poszła chyba na polise ubezpieczeniową :D Na szczęście nikt nie zginął podczas tego spektaklu przy pełnym ruchu samochowym,bez jakiegokolwiek zabezpieczenia
Witek
Ukończyłem maraton w Łomży:) http://www.uks-orlica.pl
http://www.pzsw.org

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Post autor: WFH » wt maja 13, 2008 11:32

witomazur pisze:Finanse......kilka pozycji jest gruuuuubo przeholowanych: 47.000 złotych na 8 czy 9 dniowy wyjazd Kadry Narodowej(10+3) na M.E juniorów i kadetów do Włoch to lekkie przegiecie :twisted:
Żeby chociaż polecieli samolotem,to bym zrozumiał-biznes klasa :D ,ale pojechali samochodami :shock: Chyba po 10 złotych za kilometr policzone :twisted:
Również 30.000 złotych na słynne zawody w Łomży zakrawa na kpinę...wiekszość poszła chyba na polise ubezpieczeniową :D Na szczęście nikt nie zginął podczas tego spektaklu przy pełnym ruchu samochowym,bez jakiegokolwiek zabezpieczenia
Witek
Ten wyjazd na ME do Martinsicuro był krótszy! Na miejscu byli z tego co się pytałem 4 dni. DO tego dochodzi podróż. Nie wiem co mogło tyle kosztować...
A co do Łomży...Dobrze pamiętam słowa Pana Prezesa czemu akurat tam - "organizatorzy dają 5 tyś zł za pierwsze miejsce"...A wyszło na to, że 5tyś to była suma wszystkich nagród. Zawody były rozgrywane przy okazji maratonu biegowego, trasa w zasadzie była otwarta, więc nie wiem na co "rozeszły się" te pieniądze...

Awatar użytkownika
romanwrotkarz
Ścigant 4x110mm
Posty: 366
Rejestracja: pt września 08, 2006 9:33
Jeżdżę od: 25 gru 1959
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Post autor: romanwrotkarz » śr maja 14, 2008 1:55

WFH pisze:
To nawet więcej niż utopia :twisted:
Wiem, że wiele osób by tego chciało, ale trzeba patrzeć trzeźwo na rzeczywistość...
Tak więc wróciliśmy na ziemię. Nie ma to jak szara rzeczywistość :idea:
3 kółkowiec 100mm
http://www.lyzwyszybkie.republika.pl
Łyżwiarz - rolkarz

Awatar użytkownika
bayya
Szybszy niż Chuck Norris na 4x110mm
Posty: 632
Rejestracja: pn kwietnia 16, 2007 11:38
Moje rolki: Simmons Racing Tarrega 4x100
Jeżdżę od: 01 kwie 2007
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Post autor: bayya » śr maja 14, 2008 9:36

witomazur pisze: Chyba po 10 złotych za kilometr policzone :twisted:
Taksówką by się bardziej opłacało :twisted: :twisted: :twisted:
Pozdrawiam Basia

Obrazek

BIURO PROJEKTOWE
BAJA PROJECT
www.bajaproject.pl

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Post autor: zico » śr maja 14, 2008 8:01

A tak na marginesie, i to bardzo szerokim. Nie oczekujcie błyskawicznych zmian w związku i nagłej poprawy sytuacji. Oczywiście wszystko pójdzie lepiej, ale jestem pewien, że w tej chwili ogarnięcie przez nową ekipę tego całego, pozostałego "bajzlu" nie nastąpi szybciej, niż do końca roku, a z pewnością nawet do początku 2009 roku. U nas w klubie porządkujemy do teraz stare brudy, a minęło pół roku. I jeszcze robią nam pod górkę... A związek to przecież jeszcze większy organizm. Pamiętajcie o tym! :)

Chłopaki ze związku - powodzenia i cierpliwości, ale na ten moment współczuję..
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Post autor: WFH » śr maja 14, 2008 9:24

zico pisze:A tak na marginesie, i to bardzo szerokim. Nie oczekujcie błyskawicznych zmian w związku i nagłej poprawy sytuacji. Oczywiście wszystko pójdzie lepiej, ale jestem pewien, że w tej chwili ogarnięcie przez nową ekipę tego całego, pozostałego "bajzlu" nie nastąpi szybciej, niż do końca roku, a z pewnością nawet do początku 2009 roku. U nas w klubie porządkujemy do teraz stare brudy, a minęło pół roku. I jeszcze robią nam pod górkę... A związek to przecież jeszcze większy organizm. Pamiętajcie o tym! :)

Chłopaki ze związku - powodzenia i cierpliwości, ale na ten moment współczuję..
Naprawdę to co zastaliśmy to tragedia...Aż szkoda pisać. Wyjście na prostą zajmie sporo czasuuuuuuuuuuu. Ale mam nadzieję, że w końcu się uda. Dlatego też apeluje do wszystkich o cierpliwość.

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Post autor: Andrzej » czw maja 15, 2008 8:13

WFH pisze:
zico pisze:A tak na marginesie, i to bardzo szerokim. Nie oczekujcie błyskawicznych zmian w związku i nagłej poprawy sytuacji. Oczywiście wszystko pójdzie lepiej, ale jestem pewien, że w tej chwili ogarnięcie przez nową ekipę tego całego, pozostałego "bajzlu" nie nastąpi szybciej, niż do końca roku, a z pewnością nawet do początku 2009 roku. U nas w klubie porządkujemy do teraz stare brudy, a minęło pół roku. I jeszcze robią nam pod górkę... A związek to przecież jeszcze większy organizm. Pamiętajcie o tym! :)

Chłopaki ze związku - powodzenia i cierpliwości, ale na ten moment współczuję..
Naprawdę to co zastaliśmy to tragedia...Aż szkoda pisać. Wyjście na prostą zajmie sporo czasuuuuuuuuuuu. Ale mam nadzieję, że w końcu się uda. Dlatego też apeluje do wszystkich o cierpliwość.
Wiedziałem, już się zaczyna a ja mam gotowe pismo o małe 100.000 dofinansowania toru wrotkarskiego. Miałem wczoraj wcisnąć enter i się zgapiłem. Ale nic to . Poczekam :wink:

null
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 94
Rejestracja: śr maja 07, 2008 12:41
Moje rolki: Speedmachine Plus, FSK, TR9
Jeżdżę od: 20 kwie 2004
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Post autor: null » czw maja 15, 2008 8:29

Ariel pisze:romanwrotkarz, ale dałeś koncert życzeń :lol:
romanwrotkarz pisze:Mam cichą nadzieję, (.......) że w sklepach sportowych w całym kraju będzie można kupić rolki nie tylko rekreacyjne, ale również do jazdy szybkiej
Ta "cicha nadzieja" zaczyna się spełniać. W Go Sporcie pojawiły się File 4x100 z ceną ok. 750 zł.
W Intersporcie tez sa :) tyleze malo rozmiarow maja - ale cos jest :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”