DESKOROLKA W TYGODNIU, A W WEEKEND ROLKI?

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

krzysztof_plich
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 174
Rejestracja: pn marca 17, 2008 10:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

DESKOROLKA W TYGODNIU, A W WEEKEND ROLKI?

Post autor: krzysztof_plich » śr maja 21, 2008 10:24

zabawna historia poczęcia :lol:
MEPHISTO pisze:Moi drodzy forkowicze, to nie prawda, że na rolki nie można wyrwać , żadnej kobiety!!!
Po przeczytaniu powyższych postów stwierdziłem, że mam już dość czytania obelg na temat sportowego stroju rolkowego,
porównywania rolkarzy do pedałów itp. ROLKI RZĄDZĄ - LIFE FAST, DIE YOUNG!! :batman:
Odnośnie poznawania dziewczyn na rolkach ,ja podczas wieczornej przejażdżki na rolkach 2 lata temu na malcie, usłyszałem cichy krzyk z krzaków. Było to wołanie kobiety o pomoc- pomóż mi rolkarzu! Tak, do ciebie mówię ,usłyszałem.
Podjechałem bliżej, bliżej, aż zbliżyłem się na wyciągnięcie ręki do dziewczyny ,której twarzy nie widziałem bo było ciemno.
Poczułem tylko szybkie szarpnięcie i zostałem wciągnięty w krzaki. Czułem tylko rozkosz i poniecenie. Po paru godzinach niewiasta zniknęła. Spotkałem ją po 10 miesiącach i oznajmiła mi że jestem szczęśliwym ojcem- i jestem szczęśliwy z naszym maluszkiem.
Pozdrawiam
Impreza na rolkach - http://marathon.poznan.pl/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”