Przedstawmy sie :)

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Agnieszka111
Posty: 12
Rejestracja: czw lipca 19, 2007 5:02
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agnieszka111 » pt lipca 20, 2007 3:08

przykro mi, ale pilnie pisze prace mgr, a na rolkach stawialam wczoraj dopiero pierwsze kroki pozdrawiam :idea:
Agnieszka111

Agnieszka111
Posty: 12
Rejestracja: czw lipca 19, 2007 5:02
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agnieszka111 » pt lipca 20, 2007 3:26

tak czy inaczej pozdrawiam wszystkich rolkarzy i rolkarki 8)
Agnieszka111

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: ALAN54 » pt lipca 20, 2007 3:39

Agnieszka111 pisze:przykro mi, ale pilnie pisze prace mgr, a na rolkach stawialam wczoraj dopiero pierwsze kroki pozdrawiam :idea:
To tak jak wszyscy :D A praca magisterska nie zając - nie ucieknie.POZDRO ALAN54 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Agnieszka111
Posty: 12
Rejestracja: czw lipca 19, 2007 5:02
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agnieszka111 » pt lipca 20, 2007 3:42

:shock: jeszcze duuuzo razy bede nad Malta pozdrawiam, milej jazdy, znikam
Agnieszka111

Gudi
Posty: 18
Rejestracja: pn lipca 23, 2007 8:56
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gudi » pn lipca 23, 2007 12:57

Heya :D Jestem Krzysiek vel Gudi, Kudłaty, Żab(dla rodziny).Pomieszkuje w W-wie "element napływowy" :wink:. Na rolkach dopiero ze trzy m-ce postępy są (jazda do przodu: spoko, hamownie: różnie, do tyłu na razie porażka ale walcze :lol: ). Pomykam głównie po Ursynowie czasami po Polach Mokotowskich a od jakiegoś czasu mam zamiar wybrać się na tor stegny "tak blisko, a tak daleko".

Awatar użytkownika
cyber_human
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 116
Rejestracja: ndz czerwca 25, 2006 11:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: cyber_human » pn lipca 23, 2007 1:28

na forum i na rolkach drugi sezon, wypada sie przedstawic, zreszta, lepiej pozno niz pozniej...
najbardziej charakterystyczna cecha mnie jest fakt, ze wszystko psuje, od kolek po sznurowadla, a ostatnio cos i klamra szwankuje...

w pracy konsultant techniczny w zakresie automatyka przemyslowa - czujniki zblizeniowe

po pracy rolki ile sie da

fascynuje mnie kultura chinska, jezyk, sztuki walki... i piekne azjatki :p

do tego mam need4speed ogromny, wiec cisne ile moge, choc na rolkach bardziej freestylowo... na razie mam 84mm

pozdrawiam Wszyskich i do zobacznia...
Obrazek

The choices we make, not the chances we take, determine our destiny...
_____________
GG: 5579806

Awatar użytkownika
Pimpinella
Posty: 23
Rejestracja: wt lipca 17, 2007 9:41
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pimpinella » ndz lipca 29, 2007 11:37

Hej Gudi, to moze gdzies na ursynowskich szlakach wpadniemy na siebie (Chociaz na ursynowie za duzo kostki Bauma ostatnio a potym mi sie zle jezdzi :P) :)

Gudi
Posty: 18
Rejestracja: pn lipca 23, 2007 8:56
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gudi » pn lipca 30, 2007 5:50

No ja myślę, to tylko kwestia czasu. Tylko pogoda na ten tydzień siakaś nie taka na rolki. :evil: cholerna pogodynka mogła odrobine skłamać, że słonko bedzie a nie tylko deszcz i deszcz. A co do Ursynowa to nie jest wcale tak źle, poza tym jest jeszcze Pole Mokotowskie 10 minut metrem.
"Pluszowego misia należy uznać za wroga publicznego numer jeden. Bo ludzi i świat pojmował uczuciami..."

Red_
Posty: 19
Rejestracja: pt czerwca 01, 2007 10:18
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Red_ » śr sierpnia 15, 2007 10:39

To i ja się przedstawię... No więc... (nauczyciele nie byliby zadowoleni z takiego początku zdania ;)) Mam na imię Andrzej, rocznik '90 czyli jak narazie - 16 lat. Po wakacjach bedę dumnym (powiedzmy :)) uczniem klasy 2 liceum. Moje pierwsze rolki dostałem...Nawet nie pamiętam kiedy, chyba około 12 roku życia, na których jeździłem całkiem sporo... Następne kupiłem w wieku 14 lat, ale przejechałem się na nich tylko parę razy, gdyż jazda na nich mnie zwyczajnie nie wciągnęła, poza tym nie jeździło się zbyt przyjemnie. Od początku maja natchnęło mnie, aby znów spróbować swoich sił w jeździe na rolkach, więc wyjąłem moje zakurzone buty ;) z szafy i ruszyłem w trasę. Nie był to najlepszy pomysł, bo jeździło się koszmarnie, a dodatkowo but był za mały, przez co po drugim przejeździe palce mi nieźle spuchły. Już miałem się zniechęcić, ale tym razem pomocny okazał się internet, w którym znalazłem sporo informacji nt. samej jazdy i zachęcenie do jazdy na sprzęcie znanych firm, który podobno jest nieporównywalnie lepszy od tych no-name'ów z supermarketów. No i rzeczywiście - jak narazie na rocesach tempesta jeździ mi się naprawdę dobrze, mimo, że moje umiejętności pozostawiają sporo do życzenia i można się nieźle uśmiać obserwując mnie. (szczególnie, podczas powrotu z nieco dłuższej trasy) :) Hmm, interesuję się kulturą japońską, mangą, anime i pewnie paroma innymi rzeczami, które nie przychodzą mi do głowy. Lubię czytać książki Anne Rice ("Wywiad z Wampirem" przerobiłem 4 razy...), oglądać...hmm, komedie i denerwować ludzi ironizując o ich ulubionych politykach. :twisted: To by było na tyle... Pozdrawiam wszystkich serdecznie. :)

Awatar użytkownika
Sallow
Posty: 18
Rejestracja: czw lipca 19, 2007 6:45
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Witam

Post autor: Sallow » ndz sierpnia 19, 2007 8:48

Hej, jestem Sallow. Mieszkam w Gdańsku, aczkolwiek mam za sobą również półroczny okres poznański.
Niestety, podówczas jeszcze nie jeździłem na rolkach, więc Maltę obserwowałem tylko z butów :roll:

Pierwsze rolki kupiłem w 2002 r., jeździłem od przypadku do przypadku.
Ten rok jest przełomowy.
Zajeździłem stare rolki i kupiłem Fila Primo Comp.
W dwa miesiące zajeździłem kółka.
Przejechałem pierwszy maraton.

W przyszłym roku chcę złamać 2 h.
Czy wciągasz serial DOM?
http://smierciplacz.blogspot.com/

ewas
Posty: 9
Rejestracja: śr sierpnia 22, 2007 1:40
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ewas » śr sierpnia 22, 2007 2:18

Witam,jestem z Gdańska mam lat lepiej nie mówić ,dzisiaj pierwszy raz wyszłam na rolki-dla niepoznaki hehehe z dziecmi,które po 1,5 godz. jazdy (no powiedzmy jazdy) wymiękły,strasznie mi się spodobało jutro tez jade ...

ewas
Posty: 9
Rejestracja: śr sierpnia 22, 2007 1:40
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ewas » śr sierpnia 22, 2007 2:19

moje rolki to Fila Primo Comp jadą praktycznie same wiec od razu uczyłam sie hamować

Awatar użytkownika
Dyzioslaw
Posty: 23
Rejestracja: czw sierpnia 09, 2007 11:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Dyzioslaw » śr sierpnia 22, 2007 9:50

Ja na rolkach od prawie pół roku, ale dopiero wczoraj zdałem egzamin na prawo jazdy (za pierwszym razem!!!). Od niedawna jeżdże na bananie (72/6-80-80-72/6).
Po za rolkami zdarza mi sie naprawiac komputery, bawić się ogniem, żonglować(uczę się! :-D) i długo spać (zdecydowanie wole nocne jeżdżenie na rolakch od porannego!).
Pozdrawiam :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”