Urodziwa Pani z Białegostoku;)

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrzej » pt lipca 14, 2006 11:22

WFH pisze:
Andrzej pisze:To taktyka. Niech żyje w błogiej nieświadomości że jest taki szybki. Ale juz niedługo....
Módl się, zeby przeoczył Twojego posta, bo jak przeczyta i się zdenerwuje, to nie dość , ze będziesz już cały czas jeździł za nim, to jeszcze w stale zwiększającej się odległości(minimum kilka km)
Po kilku miesiącach ciężkich treningów znam Marka możliwości. Jest kiepski, zwłaszcza z górki. Tam go pokonam :wink:

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pt lipca 14, 2006 11:29

Gorzej jeśli na zawodach będzie i pod górke :D
Proponuje, zebyśmy w tym temacie wstrzymali się z wypowiedziami do czasu powrotu jednej z aktywniejszych forumowiczek - Pati

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrzej » pt lipca 14, 2006 11:32

WFH pisze:Gorzej jeśli na zawodach będzie i pod górke :D
Też jest słaby. :wink:

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pn lipca 17, 2006 8:26

Wczoraj dostałem smsa z zagranicy( nie spodziewałem się tego...) od bohaterki tematu, która prosiła mnie o pozdrowienie wszystkich forumowiczów co niniejszym czynie!!!

Pati :P
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 163
Rejestracja: pn czerwca 19, 2006 12:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Pati :P » śr lipca 19, 2006 10:42

Witam wszystkich!!!!!!!!!!!!!! na poczatku pozdrawiam z Bulgarii :) strasznie sie za wami stesknilam, naprawde, duzo nowych rzeczy tu i niestety nie mam czasu zeby wszystko przeczytac, przepraszam...
Po 35 godzinach drogi dojechalismy do celu...okolo 2tys. km i juz jestesmy na wysokosci 3tys. m n.p.m. jest baaaaaaaaaaaaaaardzo zimno, treningi rowniez ciezkie ale jakos dajemy rade. jeden dzien wyglada mniej wiecej tak:
7.15- rozruch
8.15- sniadanie
11- pierwszy trening
13.30- obiad
16- drugi trening
19.30 - kolacja
i wolne...
dzis mamy ...hmmm wogle nie mamy treningow, odpoczynek tak zwany.wiec korzystam i pisze pare slow. widze ze "moj" temat ciagle zyje, cieszy mnie to i dziekuje dla Bartka za pozdrowienie wszystkich:)
hmm...co do tych fotek tu to jednak zadnej swojej nie bede wstawiala, jakos nie mam takiego zwyczaju. heh..sa rozne gusta i gusciki, przepraszam ze nie jestem pieknoscia:P i nie obrazam sie :))))) uwiebliam was wiec nie moge sie na was obrazic, nie potrafilabym...
nie wiem co mam jeszcze tu napisac...hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm wracam 31.
jak jezcze cos wymysle to tu napisze bo narazie to nie wiem.
P.S. do Bartak te sny to wcale nie koszmary:P heheh
pozdroooooooooooooooooooooo+

// no to dopisuje tu cos jeszcze. wiec gory sa niesamowite, naprawde piekne, ale nie az takie jak nasze :) jezdzimy na rowerach duzo i na roleczkach tez oczywiscie :)
od miasta mieszkamy jakies 40 km. wiec rzadko sie bede tu pojawiala, mniej wiecej co 5 dni, bo takie mamy cykle treningowe.
ten osrodek gdzie mieszkamy jest calkiem fajny, tylko ze kaloryfery nie grzejha i jest okrutnie zimno, poza nami jest bardzo duzo innych sportowcow, wiekszosc to zapasnicy, sa tacy wielcy ze masakra. i coraz bardziej dochodze do wniosku ze w Polsce sa najfajniejsi, najladniejsi, najseksowniejsi faceci na swiecie, powaga!! :)

WELEK- no niestety tak jest, trudfno sie mowi, ale mamy nadzieje ze to cos pomoze i bedzie lepiej, a do wstawania mozna sie przyzwyczaic, nie jest juz tak zle, tylko juz teraz powoli zaczyna nakladac sie zmeczenie, do tego dochodza zakwasy itp. ale mamy tu tez i basen i saune i hydromasaz hehe..tylko Was tu brakuje do szczescia:)

no i powoli musze sie zbierac, nie duzo tu napisalam ale zawsze cos.
wiec.....pozdrawiam wszystkich serdecznie iii...caluje :) 3majcie sie,papa
Ostatnio zmieniony śr lipca 19, 2006 11:16 przez Pati :P, łącznie zmieniany 3 razy.
This is Short-Track =]

Awatar użytkownika
wełek
Prześcigant 4x110mm
Posty: 435
Rejestracja: ndz lipca 25, 2004 7:16
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów lubelski
Kontakt:

Post autor: wełek » śr lipca 19, 2006 10:54

Jak patrze na ten twój plan dnia to aż się boje już nie trenowałem 3 tygodnie a niedługo na obóz jade i tak samo jak ty od rana. Najgorzej z rozruchami wstawać o 7 rano wrrrr jak ja tego nie lubie.

Pati :P
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 163
Rejestracja: pn czerwca 19, 2006 12:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Pati :P » śr lipca 19, 2006 11:21

jeszcze raz paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:*:*:*:*:*:*:*
This is Short-Track =]

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » śr lipca 19, 2006 3:58

Czyli Pati jednak żyje :D
U nas upały, a im zimno :lol: :lol: :lol:
Pozdrówki!!!

Pati :P
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 163
Rejestracja: pn czerwca 19, 2006 12:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Pati :P » wt lipca 25, 2006 10:21

tak, tak zyje :) jeszcze bo jest juz naprawde ciezko.
Pozdrawiam wszystkich :*
This is Short-Track =]

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » wt lipca 25, 2006 10:25

Pati pisze:tak, tak zyje :) jeszcze bo jest juz naprawde ciezko.
Pozdrawiam wszystkich :*
Pozdrawiam :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Pati :P
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 163
Rejestracja: pn czerwca 19, 2006 12:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Pati :P » pn lipca 31, 2006 9:26

no i już jestem w domku, tym razem jechaliśmy trochę krócej. z 35h w tamtą stronę zeszliśmy na 29, sukces:) po drodze zaliczyliśmy MC'Donalds, czyli specjały naszego Kolegi-Bartka :)
ogólnie droga męcząca, ale dało się przeżyć. Obóz też dowalony, miałam pare kryzysów..ale kiedy już mieliśmy wyjeżdżać to jakoś smutno się zrobiło.
Było też kilka śmiesznych wpadek np. to, że po wyjechaniu z Białegostoku zgubiliśmy tablicę rejestracyjną..na szczęście się odnalazła, trochę powyginana, ale była. Trochę mniej zabawną rzeczą było to, że koleżanka wpadła do kałuży kiedy mieliśmy trening na rowerach i zamoczyła aparat;/ heh..czyli cały(oprócz jednego treningu gdy poszlismy na górę tzw. Ząbek, pobawiliśmy się troszkę na śniegu, dużo śmiechu było) obóz pozostaje tylko w pamięci, bo nikt więcej nie wziął ze sobą.
Hmm..nie wiem co jeszcze, jak mi się przypomni to napewno napiszę.
Najbliższy wyjazd mam teraz w niedzielę wieczorem, jedziemy na Łotwę do Ventspils.
Pozdrawiam wszystkich:) i zabieram się do czytania nieprzeczytanych postów na forum:) paps.
This is Short-Track =]

Pati :P
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 163
Rejestracja: pn czerwca 19, 2006 12:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Pati :P » pt sierpnia 04, 2006 4:40

short-track nigdy nie zamula ;)
This is Short-Track =]

LTM
Ścigant 4x110mm
Posty: 356
Rejestracja: śr maja 31, 2006 9:41
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: LTM » ndz sierpnia 06, 2006 6:28

Pati pisze:short-track nigdy nie zamula ;)
Przesadzasz, nie dość, że zamulasz, to jeszcze gubisz kluczyki!! :twisted:

Pati :P
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 163
Rejestracja: pn czerwca 19, 2006 12:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Pati :P » ndz sierpnia 06, 2006 6:42

Ja gubie kluczyki? ale od czego? nie posiadam na własność żadnego pojazdu, za to Ty...słyszałam, że jakiś czołg? :) hehe to gdzie te kluczyki od czołgu? :)
Pozdrówka :wink:
This is Short-Track =]

Pati :P
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 163
Rejestracja: pn czerwca 19, 2006 12:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Pati :P » ndz sierpnia 06, 2006 6:49

A tak poza poszukiwaniami kluczyków, to chciałabym się kolejny raz pożegnać. Dziś wyjeżdżam na Łotwę. Wracam 20-stego, więc jeśli ktoś by sobie życzył mnie odwiedzić :) to zapraszam :)
Pozdrówka :wink:
This is Short-Track =]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”