pada i pada i pada.... i co tu teraz robić.....?

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » czw sierpnia 31, 2006 11:32

Jezdzic sie da tyle, ze miejsca malo.... Dosyc dobra nawierzchnia, chociaz sliska i trzeba uwazac na zakretach (a na mokrym to juz jak na lodzie) No i trzeba miec oczy dookola glowy bo nie wiadomo skad spodziewac sie ataku bmx'a, deski czy nadlatujacego rolkarza..... Jak ktos nie potrzebuje duzej przestrzeni do jazdy to zawsze jakis kacik znajdzie dla siebie.... Co do przeszkod to jako laik i absolutny amator w temacie jazdy agresywnej musze powiedziec ze zaskoczylo mnie to ze nawet na te najnizsze przeszkody nie tak latwo wjechac. Trzeba sie dobrze rozpedzic bo strasznie zwalnia na podjazdach. Sprobowalem tez jazdy na half-pipe (w moim wykonaniu to raczej takie bujanie w przod i w tyl, a rampa ogromna - nawet do 1/3 wysokosci nie dojechalem) i musze przyznac ze to nawet calkiem przyjemne. Fajna zabawa i dobre cwiczenie. Mysle ze jazde na skateparku nalezaloby zaczac wlasnie od half-pipe zeby sie oswoic ze stromymi podjazdami i zjazdami przodem i tylem i jeszcze nauczyc sie odwracac przed zjazdem. Po nabraniu pewnej wprawy pozostale przeszkody nie beda juz takie straszne..... :wink:
Generalnie mysle ze jak nie ma pogody do jazdy to warto sie tam wybrac (dopoki nie znajdzie sie lepszego miejsca pod dachem) bo mozna sprobowac czegos innego niz jazda na plaskim i nauczyc sie wielu nowych rzeczy, a umiejetnosci tam zdobyte przydadza sie kiedys na pewno...

Jak nie wyschnie do wieczora to dzisiaj tez sie tam pojawie. Trzeba korzystac z promocji.....

Slawek
> http://www.janarolki.pl <

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: Piotr B » czw sierpnia 31, 2006 11:41

Slawek pisze:
Jak nie wyschnie do wieczora to dzisiaj tez sie tam pojawie. Trzeba korzystac z promocji.....

Slawek
> http://www.janarolki.pl <
Na zachodzie padało cała noc i poranek a teraz te chmury idą do Warszawy wiec nie rokuje to Wam dobrze. U mnie własnie przestało padać.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » czw sierpnia 31, 2006 12:56

oregano pisze:Jak to co robić? Dzieci robić! Co tez z mężem zaraz czynic będę :D
I jak? Udalo sie? :lol: :lol: :lol:
Co do pogody, to w Szklarskiej przez ostatnie 3 dni non-stop padało, wiec niestety o jeździe nie mogło byc mowy...Po powrocie do Warszawy też przywitał nas deszcz, ale powoli się przejaśnie i jest szansa, że uda się dzisiaj pojeździć.

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ariel » czw sierpnia 31, 2006 1:12

W Warszawie padać dziś już nie powinno (no może minimalnie). Za to wieje nieźle: ok. 36 km/h z północnego zachodu.
Nad Wisłą można bić rekordy prędkości :D tylko uwaga na hamowanie :o

Awatar użytkownika
oregano
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 146
Rejestracja: czw kwietnia 13, 2006 2:59
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: oregano » czw sierpnia 31, 2006 1:28

WFH to się okaże za jakiś czas :D :D
jeszcze będę śmigać

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » czw sierpnia 31, 2006 1:54

oregano pisze:WFH to się okaże za jakiś czas :D :D
To jak już będziesz wiedziała to daj znać!!!Całe forum czeka z niecierpliwością :D :D :D

Awatar użytkownika
oregano
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 146
Rejestracja: czw kwietnia 13, 2006 2:59
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: oregano » czw sierpnia 31, 2006 2:12

A z jaką niecierpliwością ja czekam :D Tylko gdzie ja takie maciupkie rolki kupię? ;)
jeszcze będę śmigać

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » czw sierpnia 31, 2006 2:16

oregano pisze:A z jaką niecierpliwością ja czekam :D Tylko gdzie ja takie maciupkie rolki kupię? ;)
Zadaj pytanie w dziale Sprzęt, na pewno ktoś Ci odpowie :D Na razie wstrzymam się z gratulacjami, do czasu potwierdzenia :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”