Gdańsk - miejsca spotkań rolkarzy

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ariel » śr sierpnia 16, 2006 1:19

Dojeżdżający na spotkanie na rolkach musieli wykazać się umiejętnością jazdy po różnych nawierzchniach, była też jazda zwartą grupą po jezdniach. Dało się słyszeć różne komentarze pod adresem jadących. Od pozdrowień po mniej przyjemne. Grupa mijała sporo osób na rolkach, co świadczy o ogromnym potencjale rolkowym Trójmiasta.
Samo spotkanie bardzo przyjemne. Można było spokojnie, na żywo porozmawiać z osobami znanymi wcześniej tylko wirtualnie. Placki ziemniaczane pychota. Knajpa śmieszna, np. WC dla "Chłopów" i "Bab". Najwięksi dowcipnisie z przodującego teamu chcieli nawet wciągnąć specjalność zakładu "Cycki gaździny w staniku" na fakturę obciążającą sponsora, ale ostatecznie odstąpili od tego niecnego pomysłu. Podobno się zawstydzili :oops:

Awatar użytkownika
Zbyhoo
Ścigant 4x100mm
Posty: 283
Rejestracja: śr października 26, 2005 9:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Zbyhoo » śr sierpnia 16, 2006 1:43

WFH pisze: Pojawili sie miedzy innymi rolkarze z: Warszawy, Poznania, Krakowa, Katowic, Debna, Trojmiasta...
i z Torunia.

kmieto7

Post autor: kmieto7 » śr sierpnia 16, 2006 9:15

Zbyhoo pisze:
WFH pisze: Pojawili sie miedzy innymi rolkarze z: Warszawy, Poznania, Krakowa, Katowic, Debna, Trojmiasta...
i z Torunia.
...I jeden z Lubina :D

Awatar użytkownika
piotro
Ścigant 4x110mm
Posty: 368
Rejestracja: czw listopada 03, 2005 1:01
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: piotro » śr sierpnia 16, 2006 10:25

ALAN54 pisze:
WFH pisze:No i juz dwa dni po spotkaniu, a nikt nic nie pisze...Spotkanie bylo calkiem fajne, Ci slabsi wylamali sie i pojechali od razu do knajpy( samochodami) a Ci twardsi zasuwali na roleczkach. Byla bardzo symatyczna atmosfera, niezla frekwencja, szkoda tylko, ze niektorym nie udalo sie powstrzymac od spozywania napojow alkoholowych. Wstyd.
Pojawili sie miedzy innymi rolkarze z: Warszawy, Poznania, Krakowa, Katowic, Debna, Trojmiasta...Moze mala lista obecnosci???
Ogolnie bylo spoko i oby weiecej takich spotkan.
A dlaczego? Przecież alkohol pity w miarę nie szkodzi nawet w największych ilościach. Poza tym jest dla ludzi - nawet dla rolkarzy. Żałuję, że nie dojechałem ale obowiązki zawodowe załoganta (1-szy start w maratonie, czas<2h, czterokółkówka) nas zdeterminowały ujemnie. Spotkamy śię więc następną razą. A sam Maraton - miodność 8,99/10
To bardzo uprzejma opinia, ale prawdziwa tylko w stosunku do pogody trasy i ludzi. Organizacja - jak zwykle żenująca :oops:
Od pierdółek takich jak oszczędność na agrafkach (trzy na numerek - pewnie numerki miały atrakcyjne furkotać na wietrze), brak musztardy do kiełbaski, po prysznic, gdzie mogły się kąpać aż dwie osoby na raz, bałagan przy rozdawaniu nagród ("Pani.. zajęła trzecie miejsce. Trzecie? Tak?"). Jeszcze o 14 nie było wiadomo, czy będzie autobus powrotny (czy w ogóle taki był nie wiem, bo sobie poszedłem).
No i medale :shock: . W zeszłym roku był tylko brzydki. W tym roku jest STRASZNY. Myślę, że słuszna to była kara, dla tych co się wyrywali do przodu, że aż dwa takie same dostali :D

Najbardziej boli, że takie wpadki nie wynikają z braków finansowych ale z jakiejś nieporadności, która nie powinna raczej występować w maratonie z dumną liczbą kolejną - XII.

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: ALAN54 » śr sierpnia 16, 2006 10:28

Może czas na zmianę warty? XIII powinna być lepsza! :D :D :D :D

Awatar użytkownika
piotro
Ścigant 4x110mm
Posty: 368
Rejestracja: czw listopada 03, 2005 1:01
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: piotro » śr sierpnia 16, 2006 10:30

WFH pisze:No i juz dwa dni po spotkaniu, a nikt nic nie pisze...Spotkanie bylo calkiem fajne, Ci slabsi wylamali sie i pojechali od razu do knajpy( samochodami) a Ci twardsi zasuwali na roleczkach. Byla bardzo symatyczna atmosfera, niezla frekwencja, szkoda tylko, ze niektorym nie udalo sie powstrzymac od spozywania napojow alkoholowych. Wstyd.
Pojawili sie miedzy innymi rolkarze z: Warszawy, Poznania, Krakowa, Katowic, Debna, Trojmiasta...Moze mala lista obecnosci???
Ogolnie bylo spoko i oby weiecej takich spotkan.
Uważam, że bardziej godne potępienia było dojeżdżanie samochodem. A za alkohol będe się tak bardzo wstydził (na następnym spotkaniu), że aż wyjdę na czworaka :). Kto do mnie dołączy? :)

"
- Dlaczekgo pijesz?
- Bo się wstydzę
- A czego się wstydzisz?
- Że piję
"

Awatar użytkownika
piotro
Ścigant 4x110mm
Posty: 368
Rejestracja: czw listopada 03, 2005 1:01
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: piotro » śr sierpnia 16, 2006 10:32

ALAN54 pisze:Może czas na zmianę warty? XIII powinna być lepsza! :D :D :D :D
Zapomnij.
Teraz te niedoróby mają siłę tradycji. :)

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: ALAN54 » śr sierpnia 16, 2006 10:47

piotro pisze:
ALAN54 pisze:Może czas na zmianę warty? XIII powinna być lepsza! :D :D :D :D
Zapomnij.
Teraz te niedoróby mają siłę tradycji. :)
Podo0bno siła ciążenia nie istnieje - istnieje siła przyzwyczajenia.

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Krzysztof » śr sierpnia 16, 2006 11:21

Przejazd rolkarzy przez miasto wzbudzał dość duże zainteresowanie, a wydawało mi się, że spotkani pod koniec trasy rolkarze (niezrzeszeni) wydawali się być lekko zszokowani widząc taką kawalkadę naprzeciwko siebie.
A na mecie na plaży liczyło się przede wszystkim .... miejsce przy stole w dobrym towarzystwie.

Jeśli chodzi o parówki na mecie to był jeden z symboli IMHO jako późny Gierek, kartki na mięso (w/w parówka) oraz kartka na napój sprzedawany po 13 (piwo). A koleiny były chyba specjalnie odciśnięte na potrzeby maratonu :lol: Rolkarz to kółka, kółko to taczka a taczkami wywożono wiadomo kogo. Dlatego też rolkarze mogli startować :wink:
Pełna symbolika !!!

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » śr sierpnia 16, 2006 11:57

kmieto7 pisze:
Zbyhoo pisze:
WFH pisze: Pojawili sie miedzy innymi rolkarze z: Warszawy, Poznania, Krakowa, Katowic, Debna, Trojmiasta...
i z Torunia.
...I jeden z Lubina :D
...I jeden z Dalachowa/Wrocławia ;)

Spotkanie się udało, ludzie z całej Polski dopisali, ale najbardziej zaszokowała liczba rolkarzy z Trójmiasta :twisted: Ja nie wiedziałem, że jest wasz aż tylu :lol: :lol:
Nie no, żartuję, daleko niektórzy mieli :wink: Fajnie trasy szukaliśmy... "Ja nie wiem, to nie moja okolica"

Po spotkaniu na styk zdążyliśmy uciec przed deszczem. Jak się rozpadało na stacji, niektórzy z nas, którzy wierząc w dobrą pogodę nie wzieli butów innych niż rolkowych, poszli do akademika w... skarpetkach.
Pozdrawiam Piotrek

Awatar użytkownika
Don Lama
Posty: 26
Rejestracja: wt marca 14, 2006 8:45
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Don Lama » czw sierpnia 17, 2006 8:51

filmik z przejazdu :)) : http://www.rolki.krakow.pl/content/view/83/82/

Pozdrawiam
www.NaRolkach.pl - największy portal rolkowy w Polsce

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: Piotr B » czw sierpnia 17, 2006 9:06

Trochę ciemno po tym parasolem:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

matej
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 221
Rejestracja: czw marca 03, 2005 8:46
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszwa
Kontakt:

Post autor: matej » czw sierpnia 17, 2006 2:24

Podczas wjazdu do knajpy rolkarze zrobili tez niemale zamieszanie i wzbudzali spore zainteresowanie innych gosci. Ogolnie atmosfera bardzo fajna zarowno w barze, jak i w dniu zawodow.
Inline Speedskating - A way of life

Pozdrawiam - kandydat do zbanowania...

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » czw sierpnia 17, 2006 6:04

Ariel pisze: Najwięksi dowcipnisie z przodującego teamu chcieli nawet wciągnąć specjalność zakładu "Cycki gaździny w staniku" na fakturę obciążającą sponsora, ale ostatecznie odstąpili od tego niecnego pomysłu. Podobno się zawstydzili :oops:
Nie sie zawstydzili, tylko musielismy juz jechac, a poza tym nie mielismy NIPu sponsora...Ale za rok kupimy na pewno!!!

matej
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 221
Rejestracja: czw marca 03, 2005 8:46
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszwa
Kontakt:

Post autor: matej » czw sierpnia 17, 2006 11:05

Za to wskaznik poziomu zadowolenia z zycia Ariela podczas jedzenia plackow wynosil 10 na 10. Mam na to innych swiadkow, naocznych obserwatorow.
Inline Speedskating - A way of life

Pozdrawiam - kandydat do zbanowania...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”