PUSZYSTA DZIEWCZYNA :)-ROLKI SPOSOBEM NA ODCHUDZANIE

Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners and recreational inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Sandrynka
Posty: 15
Rejestracja: czw maja 31, 2007 7:24
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Nederland

Post autor: Sandrynka » czw czerwca 07, 2007 1:04

Czesc wszystkim. Marta :D chcialam sie dowiedziec jak Ci poszlo z jazda i odchudzaniem na rolkach. Troche temat ucichl a ja jestem bardzo ciekawa jakie efekty daja rolki. Jestem poczatkujaca i na forum i na rolkach. Bardzo bym chciala tez zgubic pare jeszcze kilogramow :( przy okazji na rolkach. Jak po czwartej jezdzie jest super i nie zamiezam szybko z nich zrezygnowac. Mam tyle fajnie,ze w Holandii nie ma zimy to jezdzic mozna. :lol: Dziewczyny i chlopaki piszcie cos jak wam sie zmienila sylwetka i kilogramy. A gdzie jest zalozycielka tego tematu? Jak jej poszlo z jazda. :D Pozdrawiam.
Pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: koziar2 » czw czerwca 07, 2007 4:59

Nie zebym a rolkach sie odchudzal :) Znaczy sie na pewno nie jest to priorytet jesli chodzi o spedzanie czasu wolnego na rolkach ale od poczatku sezonu zgubilem na asfalcie pare kg.
Gdzies w marcu waga pokazywala ok 92kg, teraz jest 85 w porywach do 87 (oprocz jezdzenia na rolkach spie, siedze przy biurku w pracy albo na piwku :) - od tego na pewno nie schudlem :p ).

Intensywnosc jazdy dosyc duza - 4-5 razy w tygodniu srednio po 1,5 - 3 godzin. Glownie slalom i 'zaawansowana jazda rekreacyjna' :)

Sandrynka
Posty: 15
Rejestracja: czw maja 31, 2007 7:24
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Nederland

Post autor: Sandrynka » czw czerwca 07, 2007 8:57

koziar2 ja locze przyjemne z pozytecznym poniewaz raz,ze mam frajde z jezdzenia, dwa mozna schudnac a do tego moja cora tez sie uczy jazy a synus na rowerku i razem jezdzimy po ogromnym ZUIDPARK park dla sportowcow. I wszyscy sa zadowoleni. :lol: Tylko chce sie dowiedziec czy sa widoczne efekty po rolkach? :lol: Pozdrawiam
Pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
cinas83
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 222
Rejestracja: czw lutego 15, 2007 3:52
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Trzcianka

Post autor: cinas83 » czw czerwca 07, 2007 9:15

rolki to nie sprzęt sportowy z MangoTv -efekty są :)

Sandrynka
Posty: 15
Rejestracja: czw maja 31, 2007 7:24
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Nederland

Post autor: Sandrynka » czw czerwca 07, 2007 9:21

rolki to nie sprzęt sportowy z MangoTv -efekty są. (ha,ha,ha) Niezle to,ale dziekuje Ci :lol: :lol:
Pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
romanwrotkarz
Ścigant 4x110mm
Posty: 366
Rejestracja: pt września 08, 2006 9:33
Jeżdżę od: 25 gru 1959
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Rolki w grudniu

Post autor: romanwrotkarz » czw czerwca 07, 2007 9:25

Witam.
Przepraszam zę się właczam w tą dyskusję. Myślę, ze zakup rolek w grudniu to o kilka miesięcy za późno. W grudniu to myśli się raczej o łyżwach - też polecam, jeszcze bardziej niż rolki.
Proponuję kontakt już w czerwcu z kilkoma dziewczynami z forum Zico i próbne jazdy, przymiarki. Wtedy będzie można stwierdzić, które rolki, której firmy będą najlepsze dla danej osoby na jej nogi i posturę. Jeśli chodzi o odchudzanie, to może przynieść efekty dopiero przy dość intensywnej jeździe, czyli po kilku miesiącach nauki. Dopiero jak człowiek zaczyna się pocić w czasie jazdy, to spada waga. Ważne jest odżywianie, to co jemy, ale to dykusja na inny temat
Pozdrawiam :roll:

Sandrynka
Posty: 15
Rejestracja: czw maja 31, 2007 7:24
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Nederland

Post autor: Sandrynka » czw czerwca 07, 2007 9:38

hmm... :D wlasnie co do rolek to niewiem czy mam dobre (tecnika),ale fajnie sie na nich jezdzi jeszcze sztywne ale pomalu sie wyrabiaja. Ja staram sie jezdzic dosc szybko wlasnie ze wzgledu na zgubienie czegos a co do diety dopiero przeszlam kopenhadzka ( nie wiem czy dobrze zapisalam) i zgubilam 7kg w 14dni+ zgubienie po drodze pare kg. A obecnie mam juz 63kg i uwielbiam ananasy jesc :lol: :lol: Na lyzwach jezdzilam w lutym ale nie przypadly mi jakos do gustu(moze kiedys) :) Narazie sie ciesze,ze rolki mi dostarczaja wiele radosci i kozysci. Jutro ponownie sie wybieram na jazde. :lol: Pozdrawiam.
Pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
cinas83
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 222
Rejestracja: czw lutego 15, 2007 3:52
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Trzcianka

Post autor: cinas83 » czw czerwca 07, 2007 10:39

ach te diety:( mam kolege ktory tez dzialal ta dietą ,byl zadowolony ale wystarczyl tydzien na uzupelnienie straconych plynow i prawie powrocil do wagi poczatkowej. ruch ruch ruch to zdrowie

Rolfan
Ścigant 4x110mm
Posty: 362
Rejestracja: pt lipca 07, 2006 4:56
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: ze Szczecina

Post autor: Rolfan » czw czerwca 07, 2007 10:51

Sandrynko! Nie przesadzaj,63kg to bardzo dobra waga dla kobiety(pod warunkiem ,że nie jest niska).Mówiąc na temat uważam,że w każdym sporcie gdzie sie spocisz to zaczniesz gubić wagę.
Pozdrowienia

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: koziar2 » czw czerwca 07, 2007 11:29

No i najwazniejsze - tylko długi - ponad 30/45min wysiłek pozwala pozbyć się tłuszczu. Mniej nic nie daje, gdyż na początku energia leci z węglowodanów. Dopiero jak spalimy węglowodany organizm zaczyna "ratować się" enegrią z tłuszczy :p

Sandrynka
Posty: 15
Rejestracja: czw maja 31, 2007 7:24
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Nederland

Post autor: Sandrynka » sob czerwca 09, 2007 8:13

Witam wszystkich :) Nie udalo mi sie pojezdzic ze wzgledu pogodowych :( tak nie stety umnie jest. Co do mojego wzrostu to mam 167cm., ale glownie chodzi o figure,ze jest nie proporcjonalna :( . Mam nadzieje,ze w poniedzialek uda mi sie potrenowac moja jazde. :lol: Pozdrawiam
Pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: koziar2 » sob czerwca 09, 2007 8:18

heh... zrobi sobie fotki, pjezdzij troszke i pozniej obejrzyj je po wakacjach... ja ostatnio spotykam ludzi z ktorymi nie widzialem sie z pol roku albo wiecej i wszyscy mowia ze strasznie schudlem :))

Ale to dobrze... przynajmniej kolka sie tak szybko nie scieraja

Sandrynka
Posty: 15
Rejestracja: czw maja 31, 2007 7:24
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Nederland

Post autor: Sandrynka » sob czerwca 09, 2007 9:41

no niezly pomysl :lol: bede musiala szczelic sobie fotki a efekty ogladac pozniej.Wielkie dzieki :lol:
Pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: koziar2 » ndz czerwca 10, 2007 12:00

Jak sie oglada siebie codzienie w lustrze to efektow raczej sie nie zobaczy...

Tak wiec polecam system... powinien sie sprawdzic. Trzeba tylko pamietac o diecie - nie mam na mysli konkretnych diet cud itd. Tylko zeby zamiast hamburgera zjesc sobie salatke a zamist bulki jakis razowy chleb :) Mniej patrzyc a to ile sie je, wiecej zwracac uwage na to co sie je :)

polecam stronke http://www.menshealth.pl/dietaabs/ - bardzo ciekawe informacje na temat zdrowego odzywiania.

Awatar użytkownika
malczan85
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 457
Rejestracja: wt sierpnia 08, 2006 1:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malczan85 » ndz czerwca 10, 2007 12:05

koziar2 pisze:Jak sie oglada siebie codzienie w lustrze to efektow raczej sie nie zobaczy...

Tak wiec polecam system... powinien sie sprawdzic. Trzeba tylko pamietac o diecie - nie mam na mysli konkretnych diet cud itd. Tylko zeby zamiast hamburgera zjesc sobie salatke a zamist bulki jakis razowy chleb :) Mniej patrzyc a to ile sie je, wiecej zwracac uwage na to co sie je :)

polecam stronke http://www.menshealth.pl/dietaabs/ - bardzo ciekawe informacje na temat zdrowego odzywiania.
A na kolację owoce, albo wcale nie jadać kolacji. :twisted:
I efekt będzie widoczny po kilku miesiącach :wink:
"Google moim przyjacielem" ;P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners inline skaters”