Rollerblade Spark oraz Spark PRO 2009 - wybór [ROZWIĄZANY]

Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners and recreational inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Valturii
Posty: 27
Rejestracja: pt marca 27, 2009 12:48

Rollerblade Spark oraz Spark PRO 2009 - wybór [ROZWIĄZANY]

Post autor: Valturii » wt kwietnia 07, 2009 1:15

Jestem od niedawna przeszczęśliwym posiadaczem Rollerblade`ów Spark 2009.. :) I powiem, że lepiej być nie mogło.. Jak dla mnie, dopiero wchodzącego w ten sport (i nałóg poniekąd, bo już to czuję !! ;p ) myślę, że wybór ten był idealny.. Wprawdzie nie mam porównania (bo nie będę liczył tych rolek z dzieciństwa na plastikowych kółkach) ale wydaję mi się, że te roleczki chodzą jak marzenie.. :D Nic tylko zatracać się w tym świetnym hobby.. No ale teraz czas na pytanko.. :p

Wprawdzie radzę sobie całkiem dobrze z jazdą jak na moje oko, bo wiele mi z dzieciństwa zostało.. :) Chociaż zatrzymywanie się potrafi mnie zaskakiwać.. :P Hehehe.. Ale chodzi o to, czy nie uszkodzę tych rolek, zeskakując np. z krawężnika na jezdnię..?? W mojej miejscowości drogi są nawet sensowne, ale piach czasami przy krawężniku leży, dlatego lekko wyskakując pokonałbym tą przeszkodę bez problemów.. I od razu nadmieniam, że nie chodzi mi tu o żadną jazdę agresywną i skakanie na wysokość 1 metra.. ;) Raczej o jazdę fitness z elementami finezji.. :) Dodam, że ważę ok. 75 kg..

Z góry dzięki za odpowiedź.. :) Pozdrawiam..

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Rollerblade Spark 2009 :)

Post autor: koziar2 » wt kwietnia 07, 2009 10:08

Powinny dac rade :) pod warunkiem ze kraweznik nie ma 0,5 metra wysokosci i sie dodatkowo nie wybijasz w gore :) zeskok ze standardowej wielkosci kraweznika jest rzecza normalna, ktora trzeba czasem wykonac :)

olliwka
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 154
Rejestracja: ndz kwietnia 27, 2008 11:29
Moje rolki: Twisterki z zielonymi kółkami
Jeżdżę od: 01 maja 2008
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rollerblade Spark 2009 :)

Post autor: olliwka » wt kwietnia 07, 2009 11:01

Valturii zaczynając rok temu przygodę z rolkami zdecydowałam się na sparki :)
jeździłam codziennie po kilka godzin cały sezon
sezon skończyłam w grudniu kolejny zaczęłam w lutym w tym roku :D a sparki jak jeździły tak jeżdżą
i nie oszdzędzam ich
pojechałam na nich pół maraton jeździłam sporo nad Wisłą
jeżdżę dużo po mieście szybko nie zwracam uwagi większej na tory tramwajowe krawężniki i inne drobne przeszkody
przy większej szybkości nie trzeba nawet specjalnie skakać ;)
a role? nawet nie zniszczyły się jakoś bardzo
i gdyby nie moje aspiracje związane z maratonami rolek nie zmieniłabym na inne
tak więc polecam jak najbardziej
szerokiej drogi :)
pozdrawiam
Asia

Valturii
Posty: 27
Rejestracja: pt marca 27, 2009 12:48

Re: Rollerblade Spark 2009 :)

Post autor: Valturii » wt kwietnia 07, 2009 11:37

Ufff, to mnie pocieszyliście.. :D Chociaż przyznam się szczerze, że nie czekając na odpowiedzi dzisiaj jednak skusiłem się i trochę poskakałem w ciemno dla wprawy, co by przy tłumie ludzi nie wyczyścić sobą kawałka asfaltu któregoś pięknego razu.. :) Ale zabawa nieziemska.. :) Jak tak dalej pójdzie to sądzę, że nawet do snu nie będę moich Sparków zdejmował.. :)) Hehehe.. (No chyba że z kimś !! Ale wyjątek potwierdza regułę, nie..?? ;p)

Ja osobiście mam trochę szczęścia, bo jak chcę się naprawdę wyszaleć to mam do dyspozycji moją jednostkę lotniczą.. :) A że po jej drogach muszą ciągać samoloty np. do hangarów to jest wręcz "malinowo" (czyt. gładko i wygodnie)..!! :D A do tego problem ludzi i trąbiących samochodów z głowy.. :) Także zakładam tylko mp3 i nic poza przyjemnością się nie liczy.. ;) No może czasem jeszcze pot rozprasza człowieka.. ;)

Ale żeby nie było monotonnie, to po mieście również jeżdżę no i tam trochę bardziej moje Sparki się muszą napracować.. No bo jak wszyscy wiemy, tu kamyk, tam wyboje.. :) No i tutaj też mi owe skoki niewielkie są potrzebne.. :)

olliwka
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 154
Rejestracja: ndz kwietnia 27, 2008 11:29
Moje rolki: Twisterki z zielonymi kółkami
Jeżdżę od: 01 maja 2008
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rollerblade Spark 2009 :)

Post autor: olliwka » wt kwietnia 07, 2009 11:43

o rety
nie chwal się tak ą nawierzchnią i jej bezkresami bo się wprosimy i będziesz miał nas na głowie ;)
A. :)

Valturii
Posty: 27
Rejestracja: pt marca 27, 2009 12:48

Re: Rollerblade Spark 2009 :)

Post autor: Valturii » śr kwietnia 08, 2009 12:25

A zapraszam !! :D Trzeba będzie tylko szybko zwiać przed strażnikami na wejściu, bo o przepustkę by było ciężko dla moich gości.. :) Ale że oni na butach, a my na kółkach, to akurat z 30 min dałoby radę pojeździć, zanim by nas samochodem zaczęli ganiać.. ;)

olliwka
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 154
Rejestracja: ndz kwietnia 27, 2008 11:29
Moje rolki: Twisterki z zielonymi kółkami
Jeżdżę od: 01 maja 2008
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rollerblade Spark 2009 :)

Post autor: olliwka » śr kwietnia 08, 2009 12:36

no to pochwal sie adresem i przyjedziemy :) co lepsi rozstawia kubeczki i beda dawac popis :)
a i ganiac chyba nie bardzo beda chcieli jak piekne bialoglowy dadza pokaz rewelacyjnego slalomu :)

Valturii
Posty: 27
Rejestracja: pt marca 27, 2009 12:48

Re: Rollerblade Spark 2009 :)

Post autor: Valturii » śr kwietnia 08, 2009 1:17

Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych jest tylko jedna.. :) Więc i z trafieniem nie sądzę, żeby miał być jakiś problem.. ;) hehehe..

A co do Kubeczków, też próbuję !! :p Choć póki co na razie jak najszybszy slalom między nimi wyłącznie męczę.. Ale sądzę, że w końcu przyjdzie czas na coraz to większą dozę finezji i wyobraźni !! ;)

Ps. Nie sądzę, żeby slalomem udało się przekonać strażników.. ;p (A nadmienię, że naprawdę jestem optymistą życiowym !!) :D

olliwka
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 154
Rejestracja: ndz kwietnia 27, 2008 11:29
Moje rolki: Twisterki z zielonymi kółkami
Jeżdżę od: 01 maja 2008
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rollerblade Spark 2009 :)

Post autor: olliwka » śr kwietnia 08, 2009 1:50

na nauke zapraszamy na placyk szczęśliwicki :)

Ps. Nie sądzę, żeby slalomem udało się przekonać strażników.. ;p (A nadmienię, że naprawdę jestem optymistą życiowym !!) :D

ale ja nie o slalomie
no ok o slalomie rowniez ale glownie o uroku osobistym i innych walorach ;) 8)

Valturii
Posty: 27
Rejestracja: pt marca 27, 2009 12:48

Re: Rollerblade Spark 2009 :)

Post autor: Valturii » śr kwietnia 08, 2009 2:07

Ahaaaaa... :D No że też nie domyśliłem się, że to aż tak diabelski plan jest.. ;) Hehe.. W takim wypadku faktycznie - jest duża szansa.. ;p

olliwka
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 154
Rejestracja: ndz kwietnia 27, 2008 11:29
Moje rolki: Twisterki z zielonymi kółkami
Jeżdżę od: 01 maja 2008
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rollerblade Spark 2009 :)

Post autor: olliwka » śr kwietnia 08, 2009 2:19

a teraz jeszcze jak wiosna idzie...
a na sparkach jezdzi sie rewelacyjnie na wiosne (ze w temacie ;) )

Valturii
Posty: 27
Rejestracja: pt marca 27, 2009 12:48

Re: Rollerblade Spark 2009 :)

Post autor: Valturii » śr kwietnia 08, 2009 2:38

Co do okresu, kiedy się najlepiej jeździ, to ja zdecydowanie nie mam jak się wypowiedzieć póki co, więc muszę zdać się na opinię innych.. :) Ale za to jestem pełen nadziei, że Sparki posłużą jeszcze długo mimo wystawiania ich na ciężkie próby (co do tematu.. :D ).. :)

Ps. Dopiero mój 9 post na tym forum a ja już jestem chyba zagrożony Off-topem, jak ktoś z moderatorów wejdzie na ten wątek.. ;)

olliwka
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 154
Rejestracja: ndz kwietnia 27, 2008 11:29
Moje rolki: Twisterki z zielonymi kółkami
Jeżdżę od: 01 maja 2008
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rollerblade Spark 2009 :)

Post autor: olliwka » czw kwietnia 09, 2009 12:50

milosnicy jezdza caly rok
jak jest sucho nawet w mroz ;) hehe
a sparki dadza rade nawet przy minusowych temperaturach

Valturii
Posty: 27
Rejestracja: pt marca 27, 2009 12:48

Re: Rollerblade Spark 2009 :)

Post autor: Valturii » czw kwietnia 09, 2009 3:31

Pozostaje mi tylko mieć głęboką nadzieję, że Koleżanka mnie tu bajkami nie karmi.. ;) Hehehe.. ;)

olliwka
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 154
Rejestracja: ndz kwietnia 27, 2008 11:29
Moje rolki: Twisterki z zielonymi kółkami
Jeżdżę od: 01 maja 2008
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rollerblade Spark 2009 :)

Post autor: olliwka » czw kwietnia 09, 2009 6:48

za górami za lasami.. ;)


sparki są ok :)

Zablokowany

Wróć do „Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners inline skaters”