Trudne początki

Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners and recreational inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Jazzus
Posty: 3
Rejestracja: wt kwietnia 11, 2006 10:14
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: W-wa

Trudne początki

Post autor: Jazzus » pn maja 08, 2006 12:13

Witam Wszystkich bardzo serdecznie.
Czas się przedstawić, aby w cywilizowany sposób aby zaistnieć na Forum.
Mam na imię Michał i mieszkam w Warszawie. W zeszłym roku "porwało mnie" jeżdżenie na rolkach. Jeździłem sam, wspominając czasy młodzieńcze, kiedy jeździło się na łyżwach. Coś zostało i nawet sobie radziłem. Teraz dostałem rolki 5-cio kołowe, nie najlepszej jakości, ale od czegoś trzeba zacząć :oops: . Nie znam ani żadnej techniki jazdy szybkiej i nie bardzo wiem gdzie i od kogo mógłbym się uczyć :cry:
Na rolkach czas spędzam samotnie, ponieważ moi koledzy to już weterani z brzuszkiem a ja nie mam ochoty tak skończyć. Mam 28 lat i wciąż wiele chęci do sportu.
Może ktoś z Was mi pomoże i powie gdzie mógłbym się nauczyć takiej jazdy "z gracją:, równomiernej, z balansowaniem ciałem?
Ostatnio zauważyłem chłopaka jeżdżącego w moich okolicach na 5-cio kołowych rolkach. Tak "pięknie" to robił, że aż dech zapierało. Wyglądało jakby nie wkładał w jazdę większego wysiłku, a przy tym tak szybko zasuwał, że nie mogłem go dogonić, aby zagadać.
Pomóżcie mi, bo coraz trudniej mi się zmobilizować do podglądania innych na zdjęciach czy filmikach i próbowania (raczej parodiowania) tego podczas samotnej jazdy.
Mieszkam na Tarchominie a raczej na Nowodworach i jeżdżę po ulicach w okolicach lasu gdzie jest mały ruch samochodowy.
Wskażecie mi gdzie mógłbym znaleźć swojego nauczyciela?
Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco.
Jazzus
pozdrawiam
Jazzus

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners inline skaters”