Stoje na Rolkach i ........

Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners and recreational inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

galy0
Posty: 1
Rejestracja: sob maja 13, 2006 2:14

Stoje na Rolkach i ........

Post autor: galy0 » sob maja 20, 2006 7:43

Stoje na Rolkach i co dalej mam robic.Próbowałem troche w domu się poruszac zachowuje równowagę wszystko jest dobrze ale niewiem co dalej robic.Proszę o pomoc mam zamiar wybrać się w Niedziele na rolki ale niewiem co robic dalej gdy już mam je na nogach.Pliss Pomocy

Awatar użytkownika
Artus
Czterokółkowiec
Posty: 51
Rejestracja: czw maja 11, 2006 2:41
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: DUBLIN

Post autor: Artus » sob maja 20, 2006 8:36

Poczytaj to forum, jest tu duzo rad dla poczatkujacych. Ja sam jezdze od okolo 10dni i musze powiedziec ze duzo z forum przenioslem na asfalt :)
Dzis trenowalem hamowanie tzw. litera T i hamowanie przez obrot. Nie zawsze wychodzilo ale skutecznosc ponad 50% jak na 1wszy raz to uwazam ze calkiem niezle.

PS. Jak juz stoisz na rolkach to moze teraz czas zaczac sie odpychac. I tu uwaga pierwsze odepchniecie za siebie lewa lub prawa noga zalezy jak ci pasuje, a nastepne juz w bok na przemian lewa prawa. Zapamietaj ze odpychamy sie na boki a nie za siebie co u poczatkujacych jest dosc czestym nawykiem. Przypominam w BOK!!! :D
Be sure, you are happy...
Rollerblade GEO 1.3

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: Piotr B » sob maja 20, 2006 8:39

No to własnie to jest dobry monent na rozpoczęcie jazd. Napewno raz w życiu widziałeś rolkarza lub rolkarkę(np. w reklamie) podczas jazdy!!!!!

:D :D :D

Spójrz na posty z tematem: nauka jazdy - linki.

Powodzenia - jutro korzystaj z kasku i ochraniaczy!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners inline skaters”