Ból piszczela

Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners and recreational inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Banas921
Posty: 2
Rejestracja: pn sierpnia 13, 2012 11:36
Moje rolki: mechanics
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Ból piszczela

Post autor: Banas921 » pn sierpnia 13, 2012 11:45

Witam, jakiś czas temu kupiłem sobie rolki regulowane, nie jakieś markowe mechanics czy jakoś tak, takie tam ze sklepu sportowego. Przymiarka w sklepie, krótka przejażdżka, wszystko pasuje biorę. I teraz jest taki problem, przejadę jakiś kawałek i zaczynają mnie boleć piszczele, ból jest taki że siadam i czekam kilka minut aż przejdzie i od nowa, przejadę kawałek i albo znowu odpoczynek albo ignoruje ból i jadę sobie. Nie wiem w czym jest problem, one są wiązane, mają zapięcie na rzep i taki plastikowy całkiem u góry. Dodam że jak jadę po płaskim asfalcie to ból nie jest aż taki mocny, ale jest. W czym tkwi mój problem?
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Ból piszczela

Post autor: Doody » wt sierpnia 14, 2012 11:15

Rolki regulowane to sprzęt dla dzieci, ale co gorsze wklepując "mechanics" w dr google dowiedziałem się, że one są regulowane od 37 do 45. Jeśli coś jest regulowane w tak dużym zakresie, to nie może dobrze trzymać stopy, a co za tym idzie: ból! W twoim przypadku piszczeli. Poza tym: co to jest ten mechanics?! Jest wiele zasad dotyczących zakupu sprzętu sportowego w zależności od dyscypliny, ale jedna jest bardzo ważna: jeśli się nie znasz i nie chcesz się znać, to kupuj dobre sprawdzone marki. W przypadku wrotek: Rollerblade, Powerslide, Fila, Seba, ewentualnie K2, Roces, Bauer.
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners inline skaters”