Maraton Solidarności 2007 - wyniki, relacje, zdjęcia.

Gdańsk Maraton Solidarności historia pięciu edycji od 2004 r. do 2008 r. Wyniki, zdjęcia, komentarze.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » śr sierpnia 29, 2007 11:05

PeterCave pisze:Chyba warto zakończyć temat, który wywołałem (chyba niepotrzebnie, bo tyczył się on tylko paru osób)...
Ja nie mam nic do dodania. Niech o tym kto jest lepszy decydują zawody, a nie internet.

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Filmik

Post autor: WOJTEK45 » ndz września 02, 2007 4:05

zbigniew zadworny pisze:muszę zweryfikować możliwość skopiowania tego na DVD, w dobrej jakości( plik w oryginale, to ponad 500 MB, ale nadal tylko 2:47)
Musiałbym tylko wiedzieć, czy kilka osób byłoby chętnych. Gratis oczywiście, jeżeli ilośc kopii nie przekroczy 10 sztuk.
Zbychu, jak można to ja plis

zatracony
Posty: 5
Rejestracja: pn maja 08, 2006 10:43
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Katowice

Post autor: zatracony » wt września 04, 2007 2:05

Mimbla pisze:Sporo zdjęć z Maratonu Solidarności można znaleźć tutaj
Taaa... dzięki Mimbla.... ale.... jeszcze większe dzięki należą się tej Osobie ze Sportmanii, której CHCIAŁO SIĘ udokumentować przejazd WIĘKSZOŚCI zawodniczek i zawodników. Miło obejrzeć fotki nie tylko finiszu Ambry, Malty czy Twistera, ale np również finisz jakże piękny zawodniczek jadących na 2:17 i 2:21....
Fajnie zobaczyć radość na twarzy kogoś kto dojechał a nie zaciętość finiszującej pierwszej dziesiątki....nie wspominając o tym, że NIEFAJNIE się czyta jak sobie ta pierwsza 10-ka na tym forum kłótnie urządza o wożenie się i od wsioków obraża. (pozdrawiam Andrzeja).
Szkoda że tak niewielu osobom się chce.
Ja w każdym razie wielkie TNX dla Sportmanii, bo sam przyjechałem do Gdańska, sam przejechałem maraton (wybrałem z początku za silny team, a potem za słaby hehe) i gdyby nie ta Osoba, której się chciało, nie zobaczyłbym się na żadnym zdjęciu, bo.... nie mam wyników na poziomie 1:18 :)
P.S. I qrcze..... dalej mi się chce;)
zatracony

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrzej » wt września 04, 2007 8:33

zatracony pisze:....nie wspominając o tym, że NIEFAJNIE się czyta jak sobie ta pierwsza 10-ka na tym forum kłótnie urządza o wożenie się i od wsioków obraża. (pozdrawiam Andrzeja).
Szkoda że tak niewielu osobom się chce...
Skoro "nie wspominając" to po co wspominasz :?:
Otóż niestety nie pierwsza dziesiątka. Do pierwszej dziesiątki wskoczyło tylko dwóch z naszej grupy. Jeden młody z Ambry i przyznać trzeba że jak jechał z nami około 5-7km to fajnie pracował, oraz jeden starszy Pan z Rollerblade Polska. I tu jak najbardziej należy zaznaczyć iż woźnica z niego straszny. Widuję się z nim około 3-4 razy w tygodniu i ma świadomość że przyrównuje go do zespołu Village People. Co wiecej - trenujemy razem i jest ok. Tak to juz czasem jest z facetami że dadzą sobie po razie i potem jest spoko.
Nie wydawaj wiec opini że tak niewielu osobom się chce bo skoro na tym forum jest ich juz ponad 2500 to jednak nie jest to mała grupa chcących :lol: Każdy z nich angażuje własne siły aby ćwiczyć, a jeszcze piszą na forum i niektórzy mocno działają we własnych klubowych obszarach.
Ja także Ciebie pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdańsk Maraton Solidarności - historia pięciu edycji od 2004 r. do 2008 r.”