Maraton SOLIDARNOŚCI w Gdańsku - 15 sierpnia 2006

Gdańsk Maraton Solidarności historia pięciu edycji od 2004 r. do 2008 r. Wyniki, zdjęcia, komentarze.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » śr sierpnia 16, 2006 11:36

Mam taką małą propozycję :]

Przerobić plik .pdf z wynikami na jakąś czytelniejszą postać i przy nazwisku wpisać nick forumowy :) Kto jest za? :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrzej » śr sierpnia 16, 2006 11:38

JESTEM ZA

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: ALAN54 » śr sierpnia 16, 2006 11:52

Myślę, że nie ma się czego wstydzić. To jest forum kurtularne i jawne - powinno się występować ze zdjęciem imieniem i nazwiskiem a nick czyli ksywa powinien być tylko wyróżnikiem (na ksywę trzeba zasłużyć albo przychodzi sama). Gdyby można wyniki przetworzyć na plik .xls - łatwiej wtedy wykonać podklasyfikacje (wg miasta, wieku etc)
Jestem za jawnością - wszyscy teczki w górę :evil: :evil: :twisted: :twisted: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
A jak ktoś nie ma teczki to niech sobie kupi :idea: :idea: :!: :!:
Ostatnio zmieniony śr sierpnia 16, 2006 12:27 przez ALAN54, łącznie zmieniany 1 raz.

kmieto7

Post autor: kmieto7 » śr sierpnia 16, 2006 12:18

Witam wszystkich rolermaniaków. I ja już dotarłem do domu, wiec pochwalę się krótko swoimi wrażeniami. Impreza dla mie bomba, moja pierwsza więc nic więcej nie mogę powiedzieć. Czas 1:57:11 poniżej moich oczekiwań. Z 10 min. jakbym z tego urwał to byłby czs na jaki wcześniej liczyłem. Ale najważniejsze dla mnie jest że pierwszy maraton ukończyłem. A po za tym jak bym pojechał jak ściganci to nie mógłbym liczyć że na następnym maratonie się poprawie, a tak są duże szanse na lepszy winik :D

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: ALAN54 » śr sierpnia 16, 2006 12:26

Mam problem: co zrobią sędziwie w Gdańsku gdy w przyszłym roku na metę wpadnie w ciągu 10 sek 70 zawodników? :evil: :evil: :twisted: :twisted:
Może trzeba ich zabrać na jakieś prawdziwe zawody? :shock: :shock: :shock:

kmieto7

Post autor: kmieto7 » śr sierpnia 16, 2006 12:32

Andrzej pisze:UWAGA
BŁAGAM WSZYSTKICH. JEŚLI KTOŚ MA ZDJĘCIA ZAWODNIKÓW NA ROLKACH Z NUMEREM 245 I 246 (lub w strojach grupy CSC) TO PROSZĘ PRZEŚLIJCIE NA MAILA: a.krystkowiak@elite.com.pl
Mogę być w tle, z boku , gdziekolwiek. Nasz fotograf zawalił sprawę i nie mamy żadnych zdjęć.
... jedno w swoich zbiorach znalazłem z nr. 245. Więc idzie na podany @

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrzej » śr sierpnia 16, 2006 12:37

kmieto7 pisze: ... jedno w swoich zbiorach znalazłem z nr. 245. Więc idzie na podany @
Czekam z utęsknieniem
Dzieki
P.S. Jak dojdzie dam znaka

kmieto7

Post autor: kmieto7 » śr sierpnia 16, 2006 12:39

Andrzej pisze:
kmieto7 pisze: ... jedno w swoich zbiorach znalazłem z nr. 245. Więc idzie na podany @
Czekam z utęsknieniem
Dzieki
P.S. Jak dojdzie dam znaka
...właśnie poszło :D

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrzej » śr sierpnia 16, 2006 12:45

kmieto7 pisze:
Andrzej pisze:
kmieto7 pisze: ... jedno w swoich zbiorach znalazłem z nr. 245. Więc idzie na podany @
Czekam z utęsknieniem
Dzieki
P.S. Jak dojdzie dam znaka
...właśnie poszło :D
DZIĘKI, DZIĘKI w imieniu Admirala. Zdjęcie bajeczne. Jarek był załamany. Złamana ręka na 22 kilometrze. Dojechał do mety a rodzinny fotograf mu w karetce mówi że zdjęć nie będzie. W drodze do domu zgubił medal. Dzień do du....
Ale nic to bo jest nowy dzień. Lekarz mówi że nie bedzie najgorzej. Medal sie odnalazł na dnie trzeciej torby. No i do tego piękne zdjęcie.
I znowu jest pięknie.
Dzieki Kmieto

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » śr sierpnia 16, 2006 12:50

Andrzej pisze:W drodze do domu zgubił medal. Dzień do du.... Medal sie odnalazł na dnie trzeciej torby. Dzieki Kmieto
Jakby się zgubił jeszcze raz, to mam zapasowy ;)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: ALAN54 » śr sierpnia 16, 2006 12:50

Jak byście szukali butów to się nie martwcie - są u mnie. No i co prawda, że piękny dzień :?: :?: :?: :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ale tymi zdjęciami to pochwalcie wszystkim :!: :!:
A propos fotografa - nie było filmu w aparacie czy się prześwietlił?

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ariel » śr sierpnia 16, 2006 1:25

Generalnie bardzo udany maraton.
Warunki pogodowe bardzo sprzyjające, ładna pogoda, w większej części wiaterek w plecy, co widać też po krótszych czasach drugiej części maratonu. Życiówka poprawiona :D
Niestety organizacja pozostawia trochę do życzenia.
Przed startem zostałem wprowadzony w błąd przez organizatorów, że izotoniki będą w butelkach. Poza tym jak przy jakimś punkcie (chyba 25 km) wołałem "izotonik" to nikt mi nie podał, a przy następnym jak się zatrzymałem i cofnąłem, żeby wziąć samemu to pan z obsługi powiedział, że "przecież izotonik miał być tylko dla biegaczy" :evil:
Te numery na klacie, których i tak sędziowie niedowidzą i potem dopytują się kto był przed kim. Szkoda gadać.
Myślę, że pretensji co do kierowania ruchem rolkarzy nie należy mieć do policji, lecz do organizatorów. Policja to robić mogła lecz nie musiała. Zresztą czasem na trasie to robiła (np. na mój wyraźny okrzyk "GDZIE!?").
Natomiast organizatorzy zrobić to powinni lecz nie zrobili. Poszedłem z tą sprawą do dyrektora maratonu p. Zimnego. Niestety odniosłem wrażenie, że spłynęło to po nim, jak woda po kaczce ("he, no popatrz pan, ci policjanci i straż miejska, takie nygusy - nie pokazali...").
Parówki smakowały jak parówki.
No cóż, nadzieję na poprawę mieć można, a nawet trzeba.
zico pisze:Przerobić plik .pdf z wynikami na jakąś czytelniejszą postać i przy nazwisku wpisać nick forumowy :) Kto jest za? :)
Jestem za, choć w sprawie teczek zalecałbym daleko posuniętą rozwagę.
ALAN54 pisze:Mam problem: co zrobią sędziwie w Gdańsku gdy w przyszłym roku na metę wpadnie w ciągu 10 sek 70 zawodników?
ALAN54, to nie będzie Twój, tylko ich problem. Dodatkowo będzie większy, jeśli zawodnicy dostaną zaniku pamięci :wink: i nie będą skłonni odpowiadać na pytania kto był za kim, a kto przed kim.
Ostatnio zmieniony śr sierpnia 16, 2006 1:40 przez Ariel, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: Piotr B » śr sierpnia 16, 2006 1:26

WFH pisze:Ale ogolnie moj ulubiony maraton i rolkarze stanowia w nim coraz liczniejsza grupe( moze i nagrody powinny sie proporcjonalnie zwiekszac...)[/list]
Bieg ukończyło 260 biegaczy i 131 rolkarzy. Proporcje jeszcze lepsze niż w 2005.

Awatar użytkownika
Zbyhoo
Ścigant 4x100mm
Posty: 283
Rejestracja: śr października 26, 2005 9:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Zbyhoo » śr sierpnia 16, 2006 1:37

zico pisze:
... Przerobić ?
Przerobić.
Kmieto7 Tyle razy sie spotykaliśmy :D w czasie jazdy a ja nie wiedziałem że to Ty :oops: .
Jakbyś miał jakieś zdjęcie osobnika 110 to pięknie proszę: z.ogielski@wp.pl

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: ALAN54 » śr sierpnia 16, 2006 1:40

Za 2 lata będzie Bieg Maratoński Solidarności przy Maratonie Rolkowym :D :shock: :D :shock:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdańsk Maraton Solidarności - historia pięciu edycji od 2004 r. do 2008 r.”