ZAPISY RUSZYŁY - Mała Dylewska po raz 6-ty

Mała Dylewska Półmaraton - historia od 2007 r. oraz najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
JOL
Posty: 23
Rejestracja: pt lutego 03, 2012 12:38
Moje rolki: Blade
Jeżdżę od: 01 cze 2010

Re: ZAPISY RUSZYŁY - Mała Dylewska po raz 6-ty

Post autor: JOL » śr czerwca 20, 2012 10:06

Co ja widzę MD była po raz ostatni (nie byłem do końca, więc się dziwię) dajcie znać.

Awatar użytkownika
Smokewa
Posty: 19
Rejestracja: sob października 17, 2009 11:31
Moje rolki: Rollerblade 8.0 Activa,K2
Jeżdżę od: 02 maja 1995
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZAPISY RUSZYŁY - Mała Dylewska po raz 6-ty

Post autor: Smokewa » śr czerwca 20, 2012 10:44

MD napewno nie ostatnia,to chodziło o mnie,że ostatnia dosłownie i podpisałam się pod podziekowania i pozdrowienia 8)
Pozdrawiam
Ewa Janko-Mielcarska

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: ZAPISY RUSZYŁY - Mała Dylewska po raz 6-ty

Post autor: Doody » śr czerwca 20, 2012 11:52

... i tak się rodzą plotki :bom:
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

JOL
Posty: 23
Rejestracja: pt lutego 03, 2012 12:38
Moje rolki: Blade
Jeżdżę od: 01 cze 2010

Re: ZAPISY RUSZYŁY - Mała Dylewska po raz 6-ty

Post autor: JOL » śr czerwca 20, 2012 12:05

No to można już szykować formę na przyszły rok uff.

Awatar użytkownika
radesz
Czterokółkowiec
Posty: 90
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 5:57
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Toruń

Re: ZAPISY RUSZYŁY - Mała Dylewska po raz 6-ty

Post autor: radesz » sob czerwca 23, 2012 6:34

Czołem zdjęcia są na stronce w zakładce galeria, a jakby było za daleko to wystarczy kliknąć ----------------------> TUTAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wielkie "dzięks" wszystkim Wam startującym, dzięki Wam jest ta impra - bo jeśli nie Wy to dla kogo byśmy ją organizowali?
pozdrawiam Radesz
"A ja myślę - rzekł ostro rycerz z Grabowa - ze całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi, całkiem ku temu nie mających predyspozycji" A.Sapkowski Narrenturm

Awatar użytkownika
Smokewa
Posty: 19
Rejestracja: sob października 17, 2009 11:31
Moje rolki: Rollerblade 8.0 Activa,K2
Jeżdżę od: 02 maja 1995
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZAPISY RUSZYŁY - Mała Dylewska po raz 6-ty

Post autor: Smokewa » sob czerwca 23, 2012 11:26

Dzięki,dzięki :D
Pozdrawiam
Ewa Janko-Mielcarska

kasia_s
Posty: 7
Rejestracja: śr grudnia 13, 2006 7:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ZAPISY RUSZYŁY - Mała Dylewska po raz 6-ty

Post autor: kasia_s » ndz czerwca 24, 2012 9:59

Dorzucam garść zdjęć https://picasaweb.google.com/1151510235 ... 012_06_17#
podziękowania dla niezrównanych Organizatorów i pozdrowienia dla całej reszty :)

mamac
Posty: 8
Rejestracja: wt czerwca 26, 2012 3:07
Moje rolki: Rollerblade Crossfire 90 2012
Jeżdżę od: 25 cze 2012

Re: ZAPISY RUSZYŁY - Mała Dylewska po raz 6-ty

Post autor: mamac » wt sierpnia 28, 2012 10:29

Mała Dylewska tak mi sie spodobała że i ja postanowiłem spróbowac swoich sił na rolkach. Do tej pory dominował rower - na marginesie gdzieś na tych pieknych fotkach zostałem uchwycony właśnie na rowerze, gdyż z roweru ogładałem te piekne zmagania. Tak impreza przypadła mi do gustu ze postanowiłem sam spróbowac swoich sił na rolkach. No i już po 2 m-cach prób wystartowałem na IV maratonie na pełnym dystansie i o dziwo pokonałem go bez powazniejszych uszczerbków fizycznych. Zapewne przygotowanie fizyczne do jazdy długostansowej na rowerze pomogło ale technicznie jeszcze u mnie słabiutko. No ale jeżdze na rolkach i uparcie uczę sie techniki. Dziękuję za piękno i impuls, pozdrawiam

Monik
Czterokółkowiec
Posty: 50
Rejestracja: czw sierpnia 17, 2006 11:55
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Toruń

Re: ZAPISY RUSZYŁY - Mała Dylewska po raz 6-ty

Post autor: Monik » śr sierpnia 29, 2012 12:33

mamac pisze:Mała Dylewska tak mi sie spodobała że i ja postanowiłem spróbowac swoich sił na rolkach. Do tej pory dominował rower - na marginesie gdzieś na tych pieknych fotkach zostałem uchwycony właśnie na rowerze, gdyż z roweru ogładałem te piekne zmagania. Tak impreza przypadła mi do gustu ze postanowiłem sam spróbowac swoich sił na rolkach. No i już po 2 m-cach prób wystartowałem na IV maratonie na pełnym dystansie i o dziwo pokonałem go bez powazniejszych uszczerbków fizycznych. Zapewne przygotowanie fizyczne do jazdy długostansowej na rowerze pomogło ale technicznie jeszcze u mnie słabiutko. No ale jeżdze na rolkach i uparcie uczę sie techniki. Dziękuję za piękno i impuls, pozdrawiam
POLECAMY SIĘ :D
Możemy jeszcze zachęcić do długodystansowego biegania - w szczególności po górach i do strzelania z łuku :!:
A tak na poważnie to: GRATKI :!:

sawer
Posty: 10
Rejestracja: czw marca 06, 2008 8:50
Jeżdżę od: 08 maja 2008
Lokalizacja: Toruń

Re: ZAPISY RUSZYŁY - Mała Dylewska po raz 6-ty

Post autor: sawer » wt kwietnia 16, 2013 7:36

A jak w 2013 ,Mała Dylewska odbędzie się?

Monik
Czterokółkowiec
Posty: 50
Rejestracja: czw sierpnia 17, 2006 11:55
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Toruń

Re: ZAPISY RUSZYŁY - Mała Dylewska po raz 6-ty

Post autor: Monik » wt kwietnia 23, 2013 2:27

W tym roku odpuszczamy... Zadanie wykonaliśmy. Teraz inni się organizują i rozkręcają imprezy :cheese:

JOL
Posty: 23
Rejestracja: pt lutego 03, 2012 12:38
Moje rolki: Blade
Jeżdżę od: 01 cze 2010

Re: ZAPISY RUSZYŁY - Mała Dylewska po raz 6-ty

Post autor: JOL » pn kwietnia 29, 2013 8:39

Witam P. Moniko!

Szkoda, że w tym roku zawodów nie będzie, ale trzeba zrozumieć, że można mieć dość.
Przede wszystkim chciałbym PODZIĘKOWAĆ za poprzednie edycje, było miło :)

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: ZAPISY RUSZYŁY - Mała Dylewska po raz 6-ty

Post autor: Toudi » śr maja 01, 2013 12:57

Pozwolę sobie tutaj zacytować zwięzłą recenzję jednej z wcześniejszych MD, która może rzuci trochę światła na motywy skłaniające organizatorów do powstrzymania się od organizacji kolejnej.
piotro pisze:No więc tak:
- Część koszulek była wadliwa - bez gustownych czarnych wykończeń.
- Kolor zielony ze wstążki od medalu nie pasował do koloru koszulki,
- Wodę na zawrtotce podawali w zakręconych butelkach! Bezcenne sekundy leciały, a ja odkręcałem...
- Nie było tymbarku jabłko-mięta
- Nie zapewniono ławeczek, przez co Allan musiał jeździć ze składanym fotelikiem.
- Allan jechał za szybko i nie mogłem krzesełka pożyczyć (żeby przysiąść i odkręcić tą cholerną butelkę z wodą - jak jechałem nie mogłem się skupić i nie wiedziałem, w którą stronę kręcić),
- Organizatorzy złośliwie poprowadzili trasę pod górki, i to dwukrotnie po tych samych. Pewnie, żeby nikt nie miał wątpliwości co do ich złej woli,
- Baya mało mi ręki nie urwała za niesportowe zachowanie, choć miało być na jej korzyść,
- Tramwaj którym jechałem olał mnie 100m przed metą i sobie pojechał. Musiałem dotrzeć na piechotę.
- Zamiast zorganizować jakąś ci-liderkę do "medalowania", organizatorzy zapewnili mi do tej czynności moją własną córkę - perwersyjna perfidia!
- Pan od pomiaru czasu solennie obiecywał, że zatrzyma dla mnie pierwsze miejsce. Jak przyszło co do czego, to się okazało, że ma najwyżej 39,
- Nikt na mnie nie wpadł, nikt mnie nie podciął (no dobra, jeden się starał) - skąd mam teraz wziąść usprawiedliwienie, że tak słabo mi poszło??
- Wiatr! -Tutaj orgi w swoim niedbalstwie zdecydowanie przegieli. Jakbyś nie jechał - zawsze "wmordewind"
- Z pogodą to wogóle nawalili! Dzień wcześniej nie lało, więc nie mogła się odbyć zasadnicza impreza biegowa,
- Toudi nie dostał swojego krążka

No i bunkrów nie było.
Ale i tak jest - jak co roku - zajebiście.

Moniko, Radku - dziękuję.
Przekażcie też proszę, podziękowania wszystkim Wróblom za piękną gościnę oraz miejscowej ludności za serdeczność i pomoc. Ukłony dla Pani Dyrekotor, Paniom Od Pysznej Grochówki i Pysznej Szarlotki.
Pani i Panu od Małej Dylewskiej gwoli przypomnienia, z jak wysoko zawieszoną poprzeczką będą musieli zmierzyć się za rok.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: ZAPISY RUSZYŁY - Mała Dylewska po raz 6-ty

Post autor: Krzysztof » ndz czerwca 16, 2013 2:56

Dziś jakoś tak dziwnie, że człowiek nie podjeżdżał i nie zjeżdżał (a po nawrocie odwrotnie, a może odwrotnie odwrotnie :scar: ) na zamiecionej trasie przy wzniesieniu Dylewskim.
No i piwo tak nie smakuje jak przy zbójeckim kociołku . . .
Przez następny tydzień codziennie będę chodził w innej koszulce. A w niedzielę bez koszulki na znak protestu*, do czego wszystkich kolegów i koleżanki, którym brak jest Małej Dylewskiej, zachęcam :)


* protest dotyczy również rażącej niesprawiedliwości na całym świecie, żeby nie zawężać problemu ;)
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ZAPISY RUSZYŁY - Mała Dylewska po raz 6-ty

Post autor: Ariel » ndz czerwca 16, 2013 11:18

Brak jest.
Miłość wzrasta poprzez miłość

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mała Dylewska Półmaraton - historia od 2007 r. oraz najświeższe informacje.”