04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Kraków Cracovia Maraton - historia od 2006 r. oraz najświeższe informacje

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
krzysztof_plich
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 174
Rejestracja: pn marca 17, 2008 10:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: krzysztof_plich » pn maja 05, 2008 11:09

S1esh pisze:chyba mnie nie zrozumiales ... 30 km praktycznie ciagnalem za soba goscia, przez parenascie jeszcze pare innych osob z nami smigalo ...jechalismy calkiem niezlym tempem jak na sprzet jaki posiadalismy (seby fr1 na kolach 73-78)jednakze po tych 30km juz nie dawalem rady. ostatecznie gosc ktory caly czas chowal sie za moimi plecami zamiast mnie zmienic widzac brak sil na ostatnich km po prostu odjechal...nie wiem czemu orazu zakladasz ze to ja sie leniwilem ? :shock:
faktycznie cię nie zrozumiałem 8) respekt 30 km sam jest co kulać :wink: wielkie pozdro do zobaczenia :D
kmieto7 pisze: ...zdjęcia już się wszystkie załadowały więc miłego oglądania.
Co nie którzy widzę już się zapoznali :wink:
zajebiste foto :P wielkie dzięki
Impreza na rolkach - http://marathon.poznan.pl/

Drzastwa
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn października 16, 2006 3:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: Drzastwa » pn maja 05, 2008 11:28

Jechałem z Ambrą :twisted: :twisted: :twisted: a odnosnie tego co napisała Bayya ze jeszcze troche i bede wycinał ambre z PetremCave to mi sie wydaje ze on w debnie wymiekł po paru kilmometrach a ja z ambra jechałem przez ok 30 km wiec wydaje mi sie ze po tej złamanej nodze zanim on dojdzie do siebie to bedzie musiał duzo trenowac zeby gonic krzycha i zico :twisted: :twisted: :twisted:
http://www.polturbo.pl Turbosprężarki sprzedaż regeneracja.

Drzastwa
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn października 16, 2006 3:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: Drzastwa » pn maja 05, 2008 11:29

Aha i mnie również :twisted: :twisted: :twisted:
http://www.polturbo.pl Turbosprężarki sprzedaż regeneracja.

Awatar użytkownika
Mrmysterious
Air Force One
Posty: 128
Rejestracja: pt marca 07, 2008 10:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: Mrmysterious » pn maja 05, 2008 11:31

Duzy Szacun Piotr, ale nie zapominaj prosze, ze skromnosc to przepiekna cecha :-)
zycze wiatru w plecy ... ;-)

www.KKSW-KRAK.pl

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: zico » pn maja 05, 2008 11:37

Mrmysterious pisze:Duzy Szacun Piotr, ale nie zapominaj prosze, ze skromnosc to przepiekna cecha :-)
Hehe, dokładnie :) A byś musiał zobaczyć, co on jadł - patrząc z Krzychem na to, nie wróżyliśmy mu pierwszej 50 ;)
Półprodukty to przy tym paliwo dla naszych ciał :mrgreen:
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

krzysztof_plich
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 174
Rejestracja: pn marca 17, 2008 10:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: krzysztof_plich » pn maja 05, 2008 11:41

liczy się dobra zabawa a nie kalesony 8) bez was nie ma zabawy :P wiec trzeba jeździć :D pozdro
Impreza na rolkach - http://marathon.poznan.pl/

Awatar użytkownika
Mrmysterious
Air Force One
Posty: 128
Rejestracja: pt marca 07, 2008 10:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: Mrmysterious » pn maja 05, 2008 11:44

zico pisze:
Mrmysterious pisze:Duzy Szacun Piotr, ale nie zapominaj prosze, ze skromnosc to przepiekna cecha :-)
Hehe, dokładnie :) A byś musiał zobaczyć, co on jadł - patrząc z Krzychem na to, nie wróżyliśmy mu pierwszej 50 ;)
Półprodukty to przy tym paliwo dla naszych ciał :mrgreen:
Buahhahhahaha

wiec i all jasne :P

stad i wynik, pojechal na "dopalaczu" :P

rozumiem jednak, ze wracaliscie do Poznania bez masek na twarzy, lub Piotr nie z czescia ciala za oknem :P
zycze wiatru w plecy ... ;-)

www.KKSW-KRAK.pl

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: PeterCave » pn maja 05, 2008 11:53

Drzastwa pisze:Jechałem z Ambrą :twisted: :twisted: :twisted: a odnosnie tego co napisała Bayya ze jeszcze troche i bede wycinał ambre z PetremCave to mi sie wydaje ze on w debnie wymiekł po paru kilmometrach a ja z ambra jechałem przez ok 30 km wiec wydaje mi sie ze po tej złamanej nodze zanim on dojdzie do siebie to bedzie musiał duzo trenowac zeby gonic krzycha i zico :twisted: :twisted: :twisted:
Ja to się będę cieszył, jak dojadę do mety pierwszy maraton;p, a Ciebie Piotrek, to ja się już dawno boję :helpme:
Pozdrawiam Piotrek

Awatar użytkownika
bayya
Szybszy niż Chuck Norris na 4x110mm
Posty: 632
Rejestracja: pn kwietnia 16, 2007 11:38
Moje rolki: Simmons Racing Tarrega 4x100
Jeżdżę od: 01 kwie 2007
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: bayya » pn maja 05, 2008 12:04

PeterCave pisze: Ja to się będę cieszył, jak dojadę do mety pierwszy maraton;p
Dojedziesz, dojedziesz.... ze mną :twisted:
A jak wymiękniesz, to będę Cię ciągnąć :twisted: :twisted: :twisted: Wtedy na pewno porobimy Drzastwę hehe :mrgreen: :lol:
Pozdrawiam Basia

Obrazek

BIURO PROJEKTOWE
BAJA PROJECT
www.bajaproject.pl

Awatar użytkownika
bayya
Szybszy niż Chuck Norris na 4x110mm
Posty: 632
Rejestracja: pn kwietnia 16, 2007 11:38
Moje rolki: Simmons Racing Tarrega 4x100
Jeżdżę od: 01 kwie 2007
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: bayya » pn maja 05, 2008 12:07

Drzastwa pisze:Jechałem z Ambrą :twisted: :twisted: :twisted: a odnosnie tego co napisała Bayya ze jeszcze troche i bede wycinał ambre z PetremCave to mi sie wydaje ze on w debnie wymiekł po paru kilmometrach a ja z ambra jechałem przez ok 30 km wiec wydaje mi sie ze po tej złamanej nodze zanim on dojdzie do siebie to bedzie musiał duzo trenowac zeby gonic krzycha i zico :twisted: :twisted: :twisted:
PeterCave już się Ciebie boi :D Ambra na pewno też... tylko wstydzą się o tym mówić :twisted: :twisted: :twisted: Nie wspominając już o Marku :twisted:
Pozdrawiam Basia

Obrazek

BIURO PROJEKTOWE
BAJA PROJECT
www.bajaproject.pl

Awatar użytkownika
Mrmysterious
Air Force One
Posty: 128
Rejestracja: pt marca 07, 2008 10:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: Mrmysterious » pn maja 05, 2008 12:09

Hmmmmmm...

dobrze, ze Marka nie ma ;-)

gdyz zapewne z uwagi na temat i wypowiedzi napisalby :

"a co ma piernik do wiatraka"

i w sumie mailby calkowita racje :-)

bo jak to bylo z ta motyka co grabkom polecala, a sama .... :P
zycze wiatru w plecy ... ;-)

www.KKSW-KRAK.pl

Awatar użytkownika
Mrmysterious
Air Force One
Posty: 128
Rejestracja: pt marca 07, 2008 10:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: Mrmysterious » pn maja 05, 2008 12:10

szkoda, ze Marka nie ma :-(
zycze wiatru w plecy ... ;-)

www.KKSW-KRAK.pl

kmieto7

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: kmieto7 » pn maja 05, 2008 12:19

Jeszcze raz gratuluję uczestnikom tego zakrapianego maratonu, w szczególności mojemu synowi który wystartował i przejechał swój pierwszy maraton. ... i nie wymiękł tak jak ja :lol:

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: zico » pn maja 05, 2008 12:26

Z ciekawostek trasowych :)

Jadę sobie luzakiem, prosta droga, stoi sobie policjant na skrzyżowanku, już mu z daleka sygnalizuje prawo, prosto, zawrócić czy jak, spojrzał się w moją stronę (na 100%) i machnął ręką w prawo. No to myk w prawo i wyjeżdżam na jakąś zajezdnię z autobusami i lekko ruchliwą ulicę. Daję po hamulcach odwracam się, a tam sobie jedzie kilka osób i wcale nie zamierzają skręcić. Rura jakimiś chęchami i z powrotem na trasę. No i pojechałem zamiast 42,195km to jakieś 42,348km :mrgreen: Uciekając grupie wjechałem im na tyły :lol:

Grupa policjantów widziała zajście i byli lekko mówiąc polani z całej sytuacji, a może i swojego kolegi, bo widzieli całe zajście, a niestety nie mogli mi pomóc, bo nie mieli ze sobą megafonu i tekstu w stylu "dzida prosto, a nie po łukach ścinasz" :mrgreen:

Aha i bardzo ważna uwaga do wszystkich jadących, to nie policjanci są odpowiedzialni za kierowanie nami, tylko wolontariusze, a przede wszystkim organizatorzy powinni odpowiadać za kierunek jazdy na trasie (krzyżówki, skręty, nawroty)! Mało tego, dużo ścigantów ich wyzywa bez zahamowań, a potem widzicie jak nas traktują w przyszłości. Trochę szacunku dla nich oraz lepiej trzymać język (bardzo nieczysty) za zębami. Zresztą zobaczcie, że na trasie przy Wiśle było ładnie namalowane strzałkami, na drogach już nie. A w Berlinie dodatkowo są jeszcze wolontariusze z chorągiewkami, a nie żadni policjanci!
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

zorro
Posty: 21
Rejestracja: sob września 22, 2007 10:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Krakow

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: zorro » pn maja 05, 2008 1:38

Dzień dobry
I już po maratonie, jaki był, wiedzą Ci, którzy startowali. Pogoda była niełaskawa, za to nastroje jak najbardziej dobre. Dziękujemy wszystkim startującym w wyścigu za udział, za wole walki w tak trudnych warunkach. W związku z tym, że pierwszy weekend majowy jest co roku deszczową porą, organizatorzy zdecydowali się przesunąć następną edycję Cracovia Maraton VIII na ostatni weekend kwietnia, czyli na 26 kwiecień 2009 roku.
Jak już powiedziano, w maratonie wystartował nasz kolega Dorysowywany, Dariusz Bębnowski, który podjął się przejechać go tyłem. Z radością chcemy wszystkich poinformować, że Darek przejechał maraton tyłem, przez co stał się pierwszym Europejczykiem, któremu udała się ta sztuka.
Dziękując wszystkim za udział w naszej imprezie sportowej, pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy za rok
Podpisano:
Zorro
Dziadek
Panie, daj mi moc zmieniania siebie, bym nie poprawiał innych

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kraków Cracovia Maraton - historia od 2006 r. oraz najświeższe informacje”