VIII Cracovia Maraton 2009 - Pomóżmy Adrianowi

Kraków Cracovia Maraton - historia od 2006 r. oraz najświeższe informacje

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
Dorysowywany
Posty: 15
Rejestracja: czw marca 20, 2008 2:30
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

VIII Cracovia Maraton 2009 - Pomóżmy Adrianowi

Post autor: Dorysowywany » sob kwietnia 04, 2009 1:39

Witajcie Moi Drodzy Rolkomaniacy :D
Założyłem ten temat z myślą o pewnej dziewczynie, którą pewnie niektórzy znacie bo nieźle śmiga w rolkach na naszych Krakowskich Błoniach i jej chłopaku Adrianie.
Otóż Adrian na skutek wypadku samochodowego, któremu uległ na terytorium Rosji, cierpi na czterokończynowe mózgowe porażenie. Wypadek miał miejsce podczas trasy koncertowej zespołu Decapitated, którego Adrian jest wokalistą. Więcej o sprawie tutaj http://www.adrian.org.pl
Celem rodziny i przyjaciół jest zebranie środków na dalszą rehabilitację i leczenie, aby mógł on powoli wracać do zdrowia, a w przyszłości być może również do swojej pasji, jaką jest muzyka.

Pomyślałem, trza zadziałać by ludzie dowiedzieli się o sprawie.
Postanowiłem, dnia 26.04.2009 na VIII Cracovia Maraton stawić się z koszulką z napisem (Pomóżmy Adrianowi http://www.adrian.org.pl ) w której to jadąc do tyłu kolejny raz będę "cofał czas" (może znowu się uda) tym razem z tak zwaną obcinką. Znaczy wcześniej uplotę z moich włosów 42 warkoczyki, symbolizujące każdy kilometr maratonu i w czasie jazdy sukcesywnie będę je ścinał, a uzyskane za nie pieniądze (w poprzednim roku jeździły za mną na rolkach pewne fryzjerki z pytaniem czy nie zechciałbym sprzedać im warkocza, oferowały 300zł. Długość teraz jakieś 110-115cm myślę, że może być z tego 6-8 tupecików jak nic :D Dziewczyny zgubiłem do Was nr tel. jeśli to czytacie proszę o kontakt. )
pójdą na na konto:
Fundacja Anny Dymnej Mimo Wszystko
ING BANK ŚLĄSKI 70 1050 1445 1000 0022 7599 1459
z dopiskiem: Adrian Kowanek

No dobra, ale sam dużo nie zwojuje, pomyślałem więc sobie, że dobrze byłoby gdyby brać rolkarska która będzie uczestniczyć w maratonie pokazała, że to ludzie dobrej woli i fajnych sercach, a wiem, że tak jest :D i żeby także założyli na czas biegu podobne koszulki z napisem (Pomóżmy Adrianowi http://www.adrian.org.pl ). W takich akcjach chodzi o to, by był szum i coś się działo. Dobrze byłoby więc zwrócić na siebie jakoś uwagę publisi, fotoreporterów, mediów (oczywiście wszystko w ramach regulaminu Maratonu) najprościej to strój, można by przykładowo ubrać spódnicę baletową, kostium gąsienicy albo ubrać sobie takie "batki" jakie nosił Borat (tylko tu byłby problem z napisem :D ) ale wiecie ten kierunek, jakiś gadżet cokolwiek, to już zależy od waszej kreatywności. Najważniejsze, by lud dowiedział się o sprawie czyli żeby napis był czytelny.
Chętnych zapraszam, pomyślcie że poza dotarciem do mety, mamy jeszcze dodatkowy cel.

Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc.
Dorysowywany Dariusz.

ps. aaa... warto przyjechać, bo coś tak strzyka mnie w boku (mam tam pewne właściwości :D )
i niechybnie tym razem będzie piękna pogoda 26 kwietnia w Krk :wink:
Wiem, że większość ludzi na tym forum to „ścigacze” w swoich obcisłych hm... „kondomikach” :D
którzy przyjadą na maraton po miejsce, wynik i bawełniana koszulka z napisem odpada, ale może dało by się coś zrobić jakaś naszywka, jakiś szablon, farba i gotowe.

Awatar użytkownika
Dorysowywany
Posty: 15
Rejestracja: czw marca 20, 2008 2:30
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: VIII Cracovia Maraton 2009 - Pomóżmy Adrianowi

Post autor: Dorysowywany » czw kwietnia 23, 2009 10:28

Przedstawiam Wam projekt naszywki o wymiarach 30x15cm.
Obrazek
Kto będzie chętny wesprzeć akcje, przypnie sobie sobie agrafkami do koszulki, tak jak numer startowy i po kłopocie :wink:
Naszywki będziemy rozdawać w sobotę na pasta party i w niedziele przed startem maratonu.
Pozdrawiam Dorysowywany Dariusz

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: VIII Cracovia Maraton 2009 - Pomóżmy Adrianowi

Post autor: Toudi » pt kwietnia 24, 2009 10:46

A ja sobie przypnę.
Pozdrawiam
Piotr

Drzastwa
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn października 16, 2006 3:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: VIII Cracovia Maraton 2009 - Pomóżmy Adrianowi

Post autor: Drzastwa » pt kwietnia 24, 2009 2:09

Ja tez...
http://www.polturbo.pl Turbosprężarki sprzedaż regeneracja.

Awatar użytkownika
Dorysowywany
Posty: 15
Rejestracja: czw marca 20, 2008 2:30
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: VIII Cracovia Maraton 2009 - Pomóżmy Adrianowi

Post autor: Dorysowywany » sob kwietnia 25, 2009 12:18

dzięki Piotrki, poznańskie :D

Awatar użytkownika
Dorysowywany
Posty: 15
Rejestracja: czw marca 20, 2008 2:30
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: VIII Cracovia Maraton 2009 - Pomóżmy Adrianowi

Post autor: Dorysowywany » ndz maja 10, 2009 3:17

TY TEŻ MOŻESZ POMÓC.
WEŹ UDZIAŁ W LICYTACJI WARKOCZYKÓW. (Przedłużamy do 17 maja.)
Więcej tutaj http://www.narolkach.pl/component/optio ... /id,19501/
Pozdrawiam Dorysowywany Dariusz
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kraków Cracovia Maraton - historia od 2006 r. oraz najświeższe informacje”