Kraków 2009 - opinie, zdjęcia,

Kraków Cracovia Maraton - historia od 2006 r. oraz najświeższe informacje

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Kraków 2009 - opinie, zdjęcia,

Post autor: Toudi » ndz maja 03, 2009 11:34

grgur pisze:Moi drodzy po co kłótnie ,
po co wasze swary głupie,
wnet i tak zginiemy w zupie.
......................... ,
a inni uczestnicy forum
mają wasze zaszłości w ......

Wasza dyskusja nijak ma się do tematu " Kraków 2009......"

Proponuję utworzyć na forum dział " Kto komu i jak potrafi dopie.....ć ", z którego wolno będzie korzystać pod warunkiem ukończenia 18 lat i tam proszę bardzo : :twisted: :twisted: :eye: :x :rendeer: :bball: :scar: :luz: :wstyd: :banned: :scar: :safe: :elephant: :cenzura:

pozdrawiam
Już jest. To hyde park i ostatnio nic się tam nie działo.
A szkoda, bo to mój ulubiony dział.
Pozdrawiam
Piotr

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kraków 2009 - opinie, zdjęcia,

Post autor: WOJTEK45 » pn maja 04, 2009 7:05

piotro pisze:
WOJTEK45 pisze: Ja nie mogę ,ale filozof; i pomyśleć że z Trójmiasta
Drogi Wojtusiu45
Uprzejmie Cię proszę, abyś zapoznawał się ze znaczeniem słów, których używasz. Jeżeli korzystanie ze słowników i wydawnictw encyklopedycznych sprawia Ci trudność podpowiadam, iż wśród Twoich znajomych jest osoba, która wytłumaczy Ci, co to trudne słowo na "f" znaczy.

Co do Twojej niemożności pogodzenia się ze współzamieszkiwaniem w jednej metropolii z osobami o odmiennych poglądach lub odmiennym sposobie wyrażania tych poglądów - bo to, jak przypuszam, usiłowałeś tak niezdarnie wyrazić - proponuję Ci unikać takiej argumentacji. Stawia Cię bowiem ona w jednym rzędzie ze stadionowymi kretynami, przekonanymi iż miejsce w którym się urodzili (a więc zespół, którego są kibicami) stanowi o ich zdecydowanej wyższości nad innymi. Przestrzegam - nie idź tą drogą Wojtusiu45.

Nie napiszę Ci, że nie życzę sobie abyś odpisywał na moje wiadomości bo, w mojej opinii, trzeba być strasznym burakiem, żeby wypowiadając się na publicznym forum próbować decydować kto ma prawo ustosunkowywać się do moich poglądów, a kto nie. Zamiast tego, pozwolę sobie zwrócić Ci uwagę, że jeżeli decydujesz się odpowiadać na cudzy tekst, to w dobrym tonie jest odnieść się do treści, z którymi się zgadzasz (lub nie zgadzasz) i najlepiej poprzeć swoją wypowiedź stosownymi argumentami. W przeciwnym bowiem wypadku nie prezentujesz niczego, poza brakami w wychowaniu. Co, jak mi się wydaje, zostało Ci już raz na tym forum wypomniane.

Miłego dnia,

Zapraszam cię na piwo, powiedz gdzie i kiedy a ja postaram się dostosować do Twojej propozycji.
Osobiście cię nie znam ale pewnie poznam po....wykałaczce w ustach.

Awatar użytkownika
piotro
Ścigant 4x110mm
Posty: 368
Rejestracja: czw listopada 03, 2005 1:01
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kraków 2009 - opinie, zdjęcia,

Post autor: piotro » pn maja 04, 2009 1:58

Z prawdziwą przyjemnością zakończę ten bagienny dialog w jakiś cywilizowany sposób. Zwłaszcza, że chyba mamy istotniejsze sprawy do obgadania. PW mi nie działa, proszę Cię o kontakt na adres e-mail: piotrtemp[precel]wp.pl

P.S.
Nie dawaj się tak łatwo zwodzić pozorom. To sznurek od kaptura. :D
UWAGA!!! WOŻĘ SIĘ!!!

Yeti
Posty: 26
Rejestracja: ndz marca 22, 2009 4:00

Re: Kraków 2009 - opinie, zdjęcia,

Post autor: Yeti » pn maja 04, 2009 2:06

Panowie to jest temat "Kraków 2009 - opinie, zdjęcia" a nie wzajemne nagabywanie się......zmieńcie temat :wink:

Awatar użytkownika
S1esh
Posty: 43
Rejestracja: pn czerwca 12, 2006 9:38
Moje rolki: RB Problade 2007, Seba FR1
Jeżdżę od: 02 maja 2004
Lokalizacja: Krakow

Re: Kraków 2009 - opinie, zdjęcia,

Post autor: S1esh » pn maja 04, 2009 9:25

Kawalek Twisterowca 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dorysowywany
Posty: 15
Rejestracja: czw marca 20, 2008 2:30
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kraków 2009 - opinie, zdjęcia,

Post autor: Dorysowywany » ndz maja 10, 2009 3:23

Aby zachęcić do Licytacji warkoczyków (przedłużamy do 17 maja)
zapraszam do raporciku ze ścinki 42 warkoczy TUTAJ.
Są fotki, relacje filmowe Cracovia Maraton 2009.
Pozdrawia Dorysowywany Dariusz
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kraków Cracovia Maraton - historia od 2006 r. oraz najświeższe informacje”