Mistrzostwa Polski na torze 4-5 czerwiec 2005

Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski oraz Puchar Polski - historia, wyniki, galerie.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Mistrzostwa Polski na torze 4-5 czerwiec 2005

Post autor: WFH » pn maja 30, 2005 10:44

Zapraszamy wszystkich na MP!Sobota i niedziela,start pewnie ok 10.Uwaga: odbędą się także oddzielne biegi dla amatorów, którzy nie są zrzeszeni w klubach(nie mają licencji).Serdecznie wszystkich zapraszamy, na zawodach mają być obecni obserwatorzy z Ministerstwa Edukacji i jeśli wydadzą pozytywną opinię to nasza dyscyplina zostanie włączona do współzawodnictwa dzieci i młodzieży czego efektem byłyby konkretne pieniądze dla klubów za wyniki w MP.Co ważne pieniądze takie nie przepływają przez Związek :P ,więc mogłyby z tego być wymierne korzyści dla klubów.Tak więc wielka mobilizacja i widzimy się wszyscy w najbliższy weekend w Stolicy!To wielka szansa dla wszystkich! 8)

Awatar użytkownika
PawelS
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 165
Rejestracja: pt maja 13, 2005 9:17
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PawelS » pn maja 30, 2005 10:52

A czy będą w kategorii Masters, czyli dla zgredów? Dzisial nawet byłem na torze na Agrykoli, na razie rozpoznawczo, ale na pewno będe tam się pokazywał aby popracować nad techniką. Z młodziakami to raczej nie wystartuje, bo byłby za duży wstyd, ale dostać w dupę od zawodnika w słusznym wieku, to nawet możnaby potraktować szkoleniowo!

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » pn maja 30, 2005 10:53

Będziemy:)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » wt maja 31, 2005 11:28

Nie wiem czy będzi kategoria Masters,ale na pewno będą odpowiednie kategorie wiekowe,więc nie ma obawy o porażkę z młodymi :D Jeszcze raz apeluje: namawiajcie wszystkich znajomych,zawodników,amatorów,po prostu wszystkich!!!Musimy być wszyscy!

Awatar użytkownika
slaw_skater
Posty: 31
Rejestracja: pt maja 27, 2005 6:59
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: MILANÓWEK
Kontakt:

Post autor: slaw_skater » wt maja 31, 2005 8:49

BEDZIECIE WSZYSCY BEDE I JA. TO NAPISALEM JA slaw_skater, zawodnik Rollsport Warszawa
Ostatnio zmieniony wt maja 31, 2005 8:52 przez slaw_skater, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » wt maja 31, 2005 8:50

Wiem już dokładnie!Zawody zaczynają się w sobotę o 11:30,bo wcześniej jest jakiś mecz.No więc teraz już wszyscy wiedzą o której się widzimy! 8)

Awatar użytkownika
slaw_skater
Posty: 31
Rejestracja: pt maja 27, 2005 6:59
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: MILANÓWEK
Kontakt:

Post autor: slaw_skater » ndz czerwca 05, 2005 9:04

tak,tak, do bylo piekne, wyscig na 10km, na agrykoli nalezal do zawodników ROLLSPORTU-PRUS-BRENDA, zwyciestwo w pieknym stylu.
. gratuluje!!!
"Milanówek miasto krówek"

Gość

Post autor: Gość » pn czerwca 06, 2005 9:36

slaw_skater pisze:tak,tak, do bylo piekne, wyscig na 10km, na agrykoli nalezal do zawodników ROLLSPORTU-PRUS-BRENDA, zwyciestwo w pieknym stylu.
. gratuluje!!!
tak.tak na 10 km jeszcze tak a na 300m pokonał wszystkich junior młodszy z najlepszym szasem w Polsce.
niezła zapowiedż na ME. powodzenia

Awatar użytkownika
powerhouski
Prześcigant 4x100mm
Posty: 306
Rejestracja: śr marca 17, 2004 3:15

Post autor: powerhouski » pn czerwca 06, 2005 9:40

Napisz więcej :!:
Kto mi dał skrzydła niech mi z łap odmota sidła...

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » pn czerwca 06, 2005 9:55

Maciulewicz najszybszy czas na 500 metrów: 44,76 o ile się nie mylę.

Czasy dostanę od PZSW, umieszczę! Zaraz też się zajmę zdjęciami z tej imprezy, coś wrzucę.

Świetne czasy, zawodnicy spisali się na medal, Paweł Kordas jechał rewelacyjne, pogoda dopisała - zaczęło padać zaraz po zawodach i w sobotę i w niedzielę, dwa bardzo poważne wypadki.
Zawodników dużo - dopisali i oni i trenerzy, a reszta różnie...

Jeszcze się odezwę :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
małysz
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 193
Rejestracja: śr marca 23, 2005 4:30
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski, chwilowo Poznań
Kontakt:

MP

Post autor: małysz » pn czerwca 06, 2005 10:30

Witam.

Czasy byly naprawde dobre, jak 15-letni gwadera zrobil 26,27 na 300m...Wyscigi byly bardzo szybkie i rozgrywane taktycznie, jednak organizacja tych zawodow byla do d.... Komentator faworyzowal tylko jeden klub i komentowal tak jakby byli to mistrzowie swiata, potrafil sie zachwycac kims kto zaja 6 miejsce, a nie wspomnial nawet kto wygral. Wyniki to byla juz parodia, mylili sie tak czesto, ze mozna bylo pomyslec, ze specjalnie. Przy polfinale na 500 mialo startowac 10 osob, jednak dzieki trenerom i zawodnikom po kilkunastominutowej klotni, dopisali jeszcze z laska 3 osoby(jak to sie mozna pomylic o 3 osoby!?). Zaczeli wymyslac jakies miedzynarodowe Mistrzostwo Polski i Krajowe Mistrzostwo Polski. Robili po kilka dekoracji w tej samej kategorii, oczywiscie mylac sie przy tym kilkanascie razy. Ktos byl trzeci, co bylo potwierdzone w biurze zawodow, jednak nie wyczytali go na podium tylko kogos innego :!: , a swoj puchar dostal kameralnie kiedy juz wszyscy poszli.Zawody przeciagnely sie do 20:00chociaz starty skonczyly sie okolo 17:00. Najlepsze bylo to ze dziewczyna ktora zajela pierwsze miejsce dostala bawelniane skarpety w nagrode a ta co byla druga micro lozyska. sztafeta mezczyzn- za pierwsze miejsce trzy puchary, za drugie miejsce trzy puchary, za trzecie miejsce jeden puchar.

Zawody mi sie podobaly bo byl wysoki poziom, jednak byly momenty, ze czasem odechciewalo sie jezdzic.

Pozdrawiam Damian




[/list]

Gość

Post autor: Gość » pn czerwca 06, 2005 10:38

zico pisze:Maciulewicz najszybszy czas na 500 metrów: 44,76 o ile się nie mylę.

Czasy dostanę od PZSW, umieszczę! Zaraz też się zajmę zdjęciami z tej imprezy, coś wrzucę.

Świetne czasy, zawodnicy spisali się na medal, Paweł Kordas jechał rewelacyjne, pogoda dopisała - zaczęło padać zaraz po zawodach i w sobotę i w niedzielę, dwa bardzo poważne wypadki.
Zawodników dużo - dopisali i oni i trenerzy, a reszta różnie...

Jeszcze się odezwę :)
Według mnie najlepszym zawodnikiem zawodów był zawodnik ze ZRYWU-
SŁOMCZYN,junior młodszy,który wygrał wszystkie biegi w swojej kategorii
,a pozatym miał najlepsze czasy ze wszystkich zawodników na 300m i 500m(tu może być bardzo mała różnica między nim a Maciulewiczem,ponieważ były różne wskazania na stoperach)
ogólnie mówiąc były to najgorsze zawody biorąc pod uwagę organizację
oraz przebieg calych zawodów-jednym słowem kompromitacja.
panie PREZESIE,z takim prowadzeniem zawodów zapomnijmy o
przeprowadzeniu kiedyś ME w Polsce.
jeszcze sprawa nagród,śmiech i zdumienie(getry dla rolkarza?archaiczne radia z CHRL,łożyska na jedną płozę,koszulki dla Pudzianowskiego)
co będzie w przyszłym roku?-lizaki i pistolety na wodę?
pozdrawiam wszystkich rolkarzy za ich tród i poświęcenie,bo to trudna i bolesna dyscyplina sportu,która chyba zaczyna sie powoli rozwijać w naszym kraju.a nieumiejętnie prowadzona może doprowadzić do jej zniknięcia.
mamy przecież tylu dobrych zawodników i zawodniczek.
nie niszczmy tego ,bo to są lata ciężkiej pracy,a dzieciaki dzisiaj bardzo trudno oderwać od komputera, więc zróbcie wszystko aby ich przyciągać a nie odpychać.

Awatar użytkownika
powerhouski
Prześcigant 4x100mm
Posty: 306
Rejestracja: śr marca 17, 2004 3:15

Post autor: powerhouski » pn czerwca 06, 2005 11:06

26,27 na 300m to wynik klasy światowej!!!

Mam nadzieję, że dystans był odmierzony prawidłowo. O ile się nie mylę tor na Agrykoli jest 400m?

Dla porównania ostatnio w Gross-Gerau:
300 meters Time Trial Bank track.
Men
1/ 26.38 Schwierz Germany
2/ 27.05 Sohier France
3/ 27.21 Baumann Germany
4/ 27.45 Timmerman Holland
5/ 27.46 Deubner Germany
6/ 27.48 Baptiste Grandgirard France.
Matthias Schwierz 6-ty senior na drodze i 8-y na torze na ostatnich MŚ...

Porównywanie czasów na 500m w różnych kategoriach nie ma sensu jakoże dochodzi taktyka i mieszanie się.

Według międzynarodowych przepisów w półfinale 500m powinno być tylko 8 zawodników[/list]
Ostatnio zmieniony pn czerwca 06, 2005 11:24 przez powerhouski, łącznie zmieniany 1 raz.
Kto mi dał skrzydła niech mi z łap odmota sidła...

Awatar użytkownika
wełek
Prześcigant 4x110mm
Posty: 435
Rejestracja: ndz lipca 25, 2004 7:16
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów lubelski
Kontakt:

Post autor: wełek » pn czerwca 06, 2005 11:13

No to i ja sie dołącze organizacja do niczego przedłużali zawody nie wiedzieli kto ma startować. Mylili tego kto ma być na podium niestety trafiła że pomyłaka dotyczyła mnie znieśli mnie na 4 miejsce a jak mówiłem że mam kasete kazali przynieść to ja mówiłęm że dobra poszedł trener bez kasety a baba sędzina powiedzaiała mu że już jestem 3 a okazuje sie na dekoracji że nie. Jak ktos sie pytał kto tu jest organizatorem żeby kogoś owalić to nikt sie nie przyznawał.

Same zawody jeśli chodzi o poziom były super bieg na 10km był fajny szybki nie jak dotychczas kółko ucieczki i powoli 2 . Cały czas szło mocne tępo. No ale cięzko było sie przepchać bo mogema troche blokowała przód. Ale gdyby byli sędziowie z prawdziwego zdarzenia to by poszło kilka dyswalifikacji. Bo ci sędziowie co byli nie wiedzieli o co w tym chodzi i na czym to polega nawet numerków nie umieli spisać kto przejechał.

No to chyba to tyle

Pozdrawiema Paweł

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » pn czerwca 06, 2005 11:40

Owszem, ze zawodnik Zrywu Słomczyn pokazał klasę światową! I to pierwszy pojechał na 300, reszta mogę sobie dopowiedzieć, co pomyślała jak usłyszeli jego czas ;) Ale widziałem czas Maciulewicza na 500, jedna dziesiąta szybciej, to tylko tak, że można jeszcze szybciej. I były fotocele, stoper tylko do pomocy.

Moim zdaniem jedynym rozsądnym rozwiązaniem powinna być fotocela z aparatem fotograficznym ustawionym tak, że widać linię mety. Jedyne słuszne rozwiązanie dotyczące sporów tysięcznych sekundy pędzących zawodników.
No ewentualnie kamera szybkoklatkowa + wielki projektor/telebim. Nic nie uniknie oku tego gadżetu.
Ostatnio zmieniony pn czerwca 06, 2005 11:58 przez zico, łącznie zmieniany 1 raz.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski oraz Puchar Polski - historia, wyniki, galerie.”