22.9.2007 Wrocław - długodystansowe MP w jeździe szybkiej

Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski oraz Puchar Polski - historia, wyniki, galerie.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
j@nek
Czterokółkowiec
Posty: 75
Rejestracja: sob marca 25, 2006 11:45
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: j@nek » pt września 21, 2007 11:19

Marek pisze:Zrobimy bojkot nikt nie wystartuje zobaczymy co zrobi prezes BYK :twisted: :twisted: :twisted:
Ja niestety nie wystartuje, przyłączam sie do tego bojkotu :wink: :wink:
i love speedskating
janekszymanski88.ludziesportu.pl - zapraszam

Marta47
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 102
Rejestracja: pn sierpnia 07, 2006 5:26

Post autor: Marta47 » pt września 21, 2007 11:53

zico pisze:
WFH pisze:Niestety w dniu dzisiejszym grupa mbra Cekol doznała bardzo poważnego osłabienia przed MP. Ubył jeden z głównych faworytów...Trzymaj się i wracaj szybko do zdrowia John!!!
Wracaj do zdrowia Jachu!
Co za pech... Dorwałbym tego kierowcę...
cóż się stało jesłi mozna spytac??

Jacek.B
Ścigant 4x100mm
Posty: 290
Rejestracja: pn maja 15, 2006 9:40

Pierwsze zdjecia

Post autor: Jacek.B » sob września 22, 2007 1:47

Start seniorów/seniorek/juniorów/juniorek
Obrazek

Pierwszy na mecie
Obrazek

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » sob września 22, 2007 8:25

Galeria- zdjęcia autorstwa Marty Byks oraz Zico:

http://www.pzsw.waw.pl/galeria/wroclaw/index.html

Rodzynki:


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » sob września 22, 2007 8:30

No i tankowanie :)

Obrazek
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

kiewicz
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 139
Rejestracja: wt października 25, 2005 6:39
Jeżdżę od: 02 sty 2005
Lokalizacja: Katowice

Post autor: kiewicz » ndz września 23, 2007 9:48

a czemu zdjęcia są tylko z maratonu ? :(

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » ndz września 23, 2007 10:20

neo_piotr pisze:a czemu zdjęcia są tylko z maratonu ? :(
Bo po maratonie fotograf się zawinął do Poznania :twisted:
Widze, że póki co nikt nic nie komentuje, więc ja napisze kilka słów. Trasa zawodów wbrew obawom nie była zła, szkoda tylko, że nie ze 2 razy dłuższa. Nawierzchnia tylko miejscami gorsza, ale ogólnie ok.Lepszego miejsca na rozegranie ulicznych MP jeszcze nie widziałem. Mała niestety była liczba startujących, pozostaje mieć nadzieję, że za rok będzie lepiej. Większość wyścigów bła emocjonująca, trasa z dużą ilością zakrętów dawała się mocno zawodnikom we znaki. Czas pierwszych czterech zawodników wśród seniorów to 1:18, więc całkiem nieźle. Swoją nagrodę dla zwycięzców ufundowali także właściciele toru, a była to przejażdżka samochodami rajdowymi w roli pilota. Fajne przeżycie :twisted:
Moje odczucia po zawodach są jak najbardziej pozytywne i życzę Wrocławiowi, żeby doczekali się własnego klubu!

Wielkie podziękowania dla Przema, dzięki któremu udało nam się znaleźć nocleg, a także trafić na tor!

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » ndz września 23, 2007 11:50

WFH pisze: Moje odczucia po zawodach są jak najbardziej pozytywne i życzę Wrocławiowi, żeby doczekali się własnego klubu!
Coś się zaczyna dziać:):) Jest szansa...

A co do wyścigu, to zorganizowany był, jak na możliwości tego toru całkiem nieźle. Dzień wcześniej pytałem się, jak jest wyznaczona trasa i trochę się przeraziłem, bo podobno trasa miała się przecinać, szczęśliwie były to plotki... Pogoda dopisała no i przede wszystkim wrocławscy kibice dopisali:D:D:D
Moje osobiste odczucia są jednak trochę gorsze... Chyba się przetrenowałem (tak Przemek, wiem wiem :twisted: :twisted: ). Z zawodów na zawody coraz gorzej, a do tego jazda po tak krętej trasie wśród tylu ludzi wybitnie mi nie wychodzi... Treningi na torze w grupie chyba są niezbędne, żeby sobie radzić w takich sytuacjach...
Pozdrawiam Piotrek

kiewicz
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 139
Rejestracja: wt października 25, 2005 6:39
Jeżdżę od: 02 sty 2005
Lokalizacja: Katowice

Post autor: kiewicz » ndz września 23, 2007 12:28

WFH pisze: Moje odczucia po zawodach są jak najbardziej pozytywne
Ale mogli jednak puścić kadetów i kadetki osobno. Trasa jest wręcz super nie licząc paru dziur(ek) tylko mogła by być troszkę szersza ;)

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » ndz września 23, 2007 12:39

neo_piotr pisze:Ale mogli jednak puścić kadetów i kadetki osobno.
Mogli. Chcieli chyba jednak zaoszczędzić na czasie. Seniorki i juniorki także miały jechać osobno(od seniorów i juniorów), a tak się nie stało, o co nie którzy mieli przed startem uzasadnione pretensje(zmiana godziny startu dla seniorek i juniorek o 2 godziny).

kiewicz
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 139
Rejestracja: wt października 25, 2005 6:39
Jeżdżę od: 02 sty 2005
Lokalizacja: Katowice

Post autor: kiewicz » ndz września 23, 2007 12:48

WFH pisze:
neo_piotr pisze:Ale mogli jednak puścić kadetów i kadetki osobno.
Chcieli chyba jednak zaoszczędzić na czasie.
Gdzie komu się spieszyło ? Przecież sobota była ? :shock:

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » ndz września 23, 2007 12:55

neo_piotr pisze:
WFH pisze:
neo_piotr pisze:Ale mogli jednak puścić kadetów i kadetki osobno.
Chcieli chyba jednak zaoszczędzić na czasie.
Gdzie komu się spieszyło ? Przecież sobota była ? :shock:
Nie wszyscy mieli na zawody tak blisko jak Wy...I podejrzewam, że niektórzy i tak byli w domu w środku nocy...
A przeszkadzały Ci kadetki podczas jazdy?Bo słyszałem, że jedna to Ci miała nawet pomagać :twisted:

kiewicz
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 139
Rejestracja: wt października 25, 2005 6:39
Jeżdżę od: 02 sty 2005
Lokalizacja: Katowice

Post autor: kiewicz » ndz września 23, 2007 1:00

WFH pisze:Nie wszyscy mieli na zawody tak blisko jak Wy...I podejrzewam, że niektórzy i tak byli w domu w środku nocy...
My jakoś nie narzekamy jak musimy wracać po 18-19 z Elbląga ?!
WFH pisze:A przeszkadzały Ci kadetki podczas jazdy?Bo słyszałem, że jedna to Ci miała nawet pomagać :twisted:
Pomagać :shock: :P ? Parę coś tam się motała między nami, ale jakoś zawsze lepiej jest startować oddzielnie.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » ndz września 23, 2007 1:17

neo_piotr pisze:My jakoś nie narzekamy jak musimy wracać po 18-19 z Elbląga ?!
Napewno jesteście wtedy zadowoleni :twisted: Poza tym skoro kadetki Ci nie przeszkadzały to w czym problem? Chociaż ja tez uważam, że nie powinno się łączyc biegów, to jednak w przypadku tych zawodów nie okazało się to aż tak wielkim problemem.

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Przemo » ndz września 23, 2007 4:02

Dorzucając swoich parę groszy do opinii na temat wczorajszego wydarzenia rolkarskiego, należy stwierdzić, że było to wydarzenie historyczne dla Wrocławia.Po pierwsze - po raz pierwszy we Wrocławiu zorganizowano zawody w jeździe szybkiej na rolkach,i to Mistrzostwa Polski, po drugie - i tu nie skłamię, jeśli stwierdzę, że tylu rolkarzy w jednym miejscu to miasto jeszcze "nie widziało".Wszystkim więc biorącym udział w zawodach, ale także i kibicom, należą sie gromkie brawa.Bo to właśnie dzięki Wam ten sport zacznie się rozwijać tak jak w innych miastach Polski.Każdy wrocławski rolkarz na pewno by sobie tego życzył.Szczególne podziękowania dla wszystkich zawodników za stworzenie emocjonującego widowiska.Naprawdę miło było patrzeć na mknących na kóleczkach w kolorowych strojach zawodników, zawodniczki.Podczas wyścigów jako kibic obserwowałem wszystko, no prawie wszystko (pewnie wszystkiego i tak nie zdołałem zobaczyć)- a przede wszystkim na dystansie maratońskim - jazdę drużynową, szczególnie grupy Ambry, jak i też zmagania zawodników w pojedynkę, finisz Witka i Pawła.To kibicom się podoba, to kibicom chyba się należy.W pamięci na długo zostanie nam Marek, który mimo wysiłku nie stracił poczucia humoru.Na przyszły raz dostarczymy Ci Marku kawę w trakcie wyścigu,obiecuję :D Żałować tylko można,że na zawodach nie pojawił się nikt z przedstawicieli władz miasta (a może był, tylko ja o niczym nie wiem), ani też lokalnej prasy, czy telewizji. W tym miejscu chciałbym jeszcze raz pogratulować grupie Ambry za osiągnięte wyniki z tego też między innymi powodu, o którym może nie wszyscy wiedzą, żę mimo wieczornych przygód związnych z poszukiwaniem noclegu forma nie opuściła ich podczas zawodów.Do całego zamieszania z noclegami może i nie ma sensu wracać,ale chya jest coś na rzeczy, gdy zawodnicy, mimo dokonania wcześniej rezerwacji noclegu, o godzinie 23 po 6 godzinach spędzonych w samochodzie na trasie Warszawa - Wrocław dowiadują się,że miejsc dla nich w hotelu nie ma.To nie wina zawodników, to wina pewnego hotelu...Ręce po prostu opadają. Na szczęście nocleg udało się znaleźć w hotelu przy ul. Grabiszyńskiej,a to też dzięki uprzejmości pani recepcjonistki z Hotelu Patio. A z noclegami w tym czasie we Wrocławiu naprawdę było krucho z uwagi na międzynarodową konferencję lekarzy kardiochirurgów.A było ich ponad 5 tys.!No i na koniec gratulacje dla jedynego, biorącego udział w zawodach, wrocławskiego rodzynka Petera Ceve.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski oraz Puchar Polski - historia, wyniki, galerie.”