Lubin - Mistrzostwa Polski 17.06-18.06 2006

Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski oraz Puchar Polski - historia, wyniki, galerie.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
beab
Czterokółkowiec
Posty: 51
Rejestracja: pn maja 08, 2006 12:52

Post autor: beab » wt czerwca 20, 2006 12:07

witam
organizacja, nagrody-uścisk dłoni tego najważniejszego-którego nie było.
PZPN-(myslę)że związek najbogatszy jeżeli chodzi o związki sportowe w Polsce ma swoich sponsorów, a PZSW ubogo, bardzo ubogo. Kto ma szukać tych sponsorów?
Z roku na rok coraz nędzniej. Jak ktoś nie otrzymywał pucharków(nagród-a nie smyczek) 2-3 lata temu to teraz napewno nie dostanie.A władze wciąż te same ?.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » wt czerwca 20, 2006 1:30

beab pisze:witam
organizacja, nagrody-uścisk dłoni tego najważniejszego-którego nie było.
PZPN-(myslę)że związek najbogatszy jeżeli chodzi o związki sportowe w Polsce ma swoich sponsorów, a PZSW ubogo, bardzo ubogo. Kto ma szukać tych sponsorów?
Z roku na rok coraz nędzniej. Jak ktoś nie otrzymywał pucharków(nagród-a nie smyczek) 2-3 lata temu to teraz napewno nie dostanie.A władze wciąż te same ?.
Zgłaszali się sponsorzy, którzy chcieli np. sponsorować reprezentacje, ale KTOŚ uznał, że to zbyt słabe firmy...Wtedy nie trzeba by wydawać pieniędzy na sprzęt dla kadry i możnaby te pieniądze przeznaczyć na zakup sprzętu dla najmłodszych albo nagrody na MP...Niektórzy uważają, że jest dobrze...Jeszcze chyba 2 lata do wyborów...

LTM
Ścigant 4x110mm
Posty: 356
Rejestracja: śr maja 31, 2006 9:41
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: LTM » wt czerwca 20, 2006 2:26

Miejmy nadzieje, że po wyborach władze się zmienią!! Kiedyś słyszałem, że młodsi ludzie chcą przejąć PZSW, może kiedyś im to sie uda!!

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » wt czerwca 20, 2006 6:15

LTM pisze:Miejmy nadzieje, że po wyborach władze się zmienią!! Kiedyś słyszałem, że młodsi ludzie chcą przejąć PZSW, może kiedyś im to sie uda!!
Jedynym problemem moze byc to, że to Ci starsi głosują i niekoniecznie muszą poprzeć tych "młodych". Ale cały czas mamy nadzieję, ze coś się zmieni.

LTM
Ścigant 4x110mm
Posty: 356
Rejestracja: śr maja 31, 2006 9:41
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: LTM » wt czerwca 20, 2006 6:23

Kiedyś najważniejsza osobistoś w związku zapowiadała, że odda swój głos na młodzież, zobaczymy.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » wt czerwca 20, 2006 6:26

Oby dotrzymał słowa.

Awatar użytkownika
Sapacz
Posty: 29
Rejestracja: pn czerwca 19, 2006 9:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sapacz » wt czerwca 20, 2006 7:19

Gdy zmnienią prezesa to może rolki zaczną się rozwijać :twisted:

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » wt czerwca 20, 2006 9:41

Melanż po zawodach:

Komentator stanął na wysokości zadania, ba, wręcz do tego się nadaje! Komentuje i prowadzi zawody tak samo jak jeździ, szkoda, że z przyczyn zdrowotnych nie wystartował w zawodach... Wg mnie powinni zwrócić koszty wyjazdu z mega nawiązką. Bardzo sprawnie działał, a przecież to jest naprawdę ciężka praca wbrew pozorom. Śniadanie jadł po porze obiadowej, nie dali mu żyć... Przegięcie. Bardzo dobrze, że wreszcie właściwy człowiek się znalazł w tej roli. Szkoda, że w kolejnych edycjach będzie się ścigał, kto go zastąpi? No kto??? Zna większość zawodników, bardzo sprawnie operował kto i na jakim miejscu aktualnie się znajdował. Bez niego do dzisiaj by nie było jasne kto na jakim miejscu był. Brawa dla niego!:)

Szkolenie sędziów potrzebne, jeszcze lepiej gdyby byli na właściwych miejscach w czasie wyścigów, albo w ogóle byli... - dużo sytuacji niejasnych, niepotrzebne starcia pomiędzy zawodnikami, klubami się pojawiły, choć dużo ich nie było...

Pistolet czasami nie wypalił, ale to już sprzęt - zawodnicy nerwicy dostawali na torze w jednym sprinterskim biegu ;)))))) 4 razy do startu na 500 metrów się ogarniali.

Klasa niektórych zawodników potęga (Jan Szymański - crazy guy on road in Sunday :))))

Zdjęcia już niedługo (jutro) na stronie co najmniej 400 zdjęć, a będzie ich około (jak Marta dowiezie) 600! :) Podam linki

Na wyniki czekam i czekam. Ale spoko! Będą :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
PiciuM
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 222
Rejestracja: pt października 01, 2004 11:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: PiciuM » wt czerwca 20, 2006 10:16

zico pisze:
Zdjęcia już niedługo (jutro) na stronie co najmniej 400 zdjęć, a będzie ich około (jak Marta dowiezie) 600! :) Podam linki
Jeszcze ja swoich doloze prawie 200
Pozdrawiam

PiciuM
SlowSpeedSkater
Sponsorowany przez Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych "PIMAN"

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » wt czerwca 20, 2006 10:30

No to będzie pod tysiaczek galeryjka :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

kmieto7

Post autor: kmieto7 » wt czerwca 20, 2006 10:31

Witam ciesze sie że są pozytywne reakcje na temat zawodów w Lubinie :D Wiadomo że wszyscy nie mogą być zadowoleni :evil: :?: Ale miejmy nadzieje że następnym razem będzie jeszcze lepiej :D w sprawie organizacji,sędziowania i nagród :?: O spikerze nie wspominam bo to odrębny temat :D A tak na poważnie to dobrze że faktycznie to był Bartek, a nie kto inny. Bo kto jak nie on zna lepiej zawodników, nawet mnie pierwszy raz widział i wiedział kim jestem i na co mnie stać :oops: . Słowa uznania :D

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » wt czerwca 20, 2006 10:32

99 PiotraB + 278 moich + 400 Zico + 200 Marta + 200 PiciuM = ponad 1111 zdjęć 8) Nieźle udokumentowana impreza 8)
Jak możecie, to wrzućcie również zdjęcia w oryginalnych rozmiarach na http://megaupload.com/
Niektórzy będą robić odbitki, to duże rozmiary bardzo by się przydały.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » wt czerwca 20, 2006 10:35

PeterCave - 400 jest wliczone z Twoimi ;)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Pati :P
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 163
Rejestracja: pn czerwca 19, 2006 12:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Białystok

:]

Post autor: Pati :P » wt czerwca 20, 2006 10:37

niezle...sporo tych zdjęć, ja też już dużo ich ściągnęłam ale widzę, że kolejne dojdą :D :D



no widzisz Bartek...kolejne pochwały :wink: bravo :wink:

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » wt czerwca 20, 2006 10:39

zico pisze:PeterCave - 400 jest wliczone z Twoimi ;)
to i tak duuuużooooo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski oraz Puchar Polski - historia, wyniki, galerie.”