Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Gdańsk Maraton Sierpniowy - od 2009 r. - najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: WOJTEK45 » ndz sierpnia 30, 2009 8:24

http://video2.v2.tvp.pl/2009/08/29/213810/film.asf
w ostatniej części ( pod koniec) jest o maratonie (

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: WOJTEK45 » ndz sierpnia 30, 2009 1:31

pozwolicie że podzielę się z Wami ciekawymi hitoryjkami które zaczynają do mnie spływać.
Otóż najnowsza:
Przychodzi zarejestrowany przez stronę www zawodnik z Białej Podlaskiej do biura zawodów.
Otrzymuje zestaw startowy, chip, numer.
Osoba z biura informuje że dwa białe numery należy nakleić po obu stronach kasku.
Zawodnik ze zdziwieniem patrzy na obsługę i mówi: "....ale ja nie biegam w kasku."
Obsługa informuje że jest to regulaminowy obowiązek i bez kasku nie wejdzie na trasę. Gość nasz z Białej Podlaskiej ze zdziwieniem pyta " ..a to nie jest maraton biegowy????????"
Zwrócono mu wpisowe

Luzak19:57
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn czerwca 29, 2009 7:57
Moje rolki: ...fajne ;)
Jeżdżę od: 30 sty 2007

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: Luzak19:57 » ndz sierpnia 30, 2009 1:36

WOJTEK45 pisze:

SERDECZNIE I SZCZERZE PODZIĘKOWAĆ.BEZ WAS TEJ IMPREZY BY NIE BYŁO


I VICE VERSA DLA CIEBIE I WSZYSTKICH BEZIMIENNYCH "POMAGIERÓW" PRZY ORGANIZACJI :!: :!: :!: :!: :!: :!:

pOZDRO.
"Zdjąłem kimono,aby łatwiej wędrować, przerzuciłem przez ramię."

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: WFH » ndz sierpnia 30, 2009 6:36

Przyłączam się do podziękowań dla wszystkich uczestników.
Spotykamy się za rok, przynajmniej w dwa razy większym gronie.

I oczywiście w tym miejscu myślę, że w imieniu wszystkich uczestników - Dzięki Wojtek!!!Bez Ciebie ta impreza nie miałaby szans się odbyć!!!

Awatar użytkownika
Marek
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 782
Rejestracja: czw marca 17, 2005 9:31
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: Marek » ndz sierpnia 30, 2009 9:20

gratulacje

Awatar użytkownika
piotro
Ścigant 4x110mm
Posty: 368
Rejestracja: czw listopada 03, 2005 1:01
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: piotro » ndz sierpnia 30, 2009 9:38

Gratuluję Wojtku.
Dziękuje również wszystkim, którzy pomagali.
Podziękowania od mojej córki dla organizatorów wyścigów dla dzieci.
UWAGA!!! WOŻĘ SIĘ!!!

pole
Posty: 39
Rejestracja: pn maja 25, 2009 8:05
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: pole » ndz sierpnia 30, 2009 9:58

Wielkie dzięki i gratulacje, Wojtku, za niewyobrażalny wysiłek organizacyjny, którego się podjąłeś. Mam nadzieję, że to, czego byłeś świadkiem w sobotę i dzisiaj było satysfakcjonującym ukoronowaniem trudu, który na siebie wziąłeś. Dzięki za stworzenie możliwości ścigania się w warunkach miejskich w tak licznym i tak doborowym gronie. Dzięki wreszcie też za pokazanie, że można, że także i w tym kraju da się zorganizować w centrum dużego miasta zawody tylko dla wrotkarzy. W mojej opinii to właśnie Ty, Wojtku, jesteś największym zwycięzcą mijającego weekendu.

Wielkie dzięki należą się także wszystkim tym, których imion i nazwisk nigdy pewnie nie poznamy, a bez których I Maraton Sierpniowy nigdy by się nie odbył.

nulka
Posty: 21
Rejestracja: śr maja 06, 2009 10:27
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Leszno

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: nulka » ndz sierpnia 30, 2009 10:44

Wojtek jesteś WIELKI!! Dziękujemy!!Także Pani Karolinie i cichym "pomagierom"!! Gratulacje!! I nie ma za co przepraszać.... z roku na rok będzie lepiej... dojdziesz do perfekcji :D
Wierzę także, że z roku na rok będzie nas coraz więcej :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: Toudi » ndz sierpnia 30, 2009 11:48

Wszystko, co chciałbym powiedzieć Wojtkowi i ekipie Twistera oraz innym organizatorom już zostało powiedziane.

Ja chciałem utaj przypomnieć,że głównym sponsorem była firma Classen. Chciałem zatem podziękować za zorganizowanie tego sponsoringu i za wspólną jazdę temu, kto to załatwił.

na www.classen.pl można zobaczyć, co ta firma produkuje. Może za rok też będzie chciała uczestniczyć w organizacji maratonu.

Oczywiście nie chcę pominąć innych sponsorów, którzy dla każdej imprezy tego rodzaju są kluczem do sukcesu organizacyjnego. warto o nich pamiętać.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: Ariel » ndz sierpnia 30, 2009 11:58

Gratulacje i podziękowania dla organizatorów i sponsorów :!:
To była jak dotąd chyba największa i najbardziej wszechstronna impreza rolkowa w Polsce. Mimo drobnych niedociągnięć, których pewnie nigdy nie da się do końca wyeliminować (bo nawet w F-16 zdarzają się usterki), trzeba powiedzieć, że była bardzo UDANA :ok2:

Ilu było wszystkich uczestników razem, czyli dzieci, hokeistów, freestyle'owców, downhill'owców, długodystansowców? 600?
Miłość wzrasta poprzez miłość

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: WOJTEK45 » pn sierpnia 31, 2009 6:48

Pomaratonowy czas jest aktualnie dla mnie czasem refleksji i oceny wszystkiego tego co się wydarzyło przez ostatnie dwa dni.
Organizując to przedsięwzięcie miałem w głowie ( i w scenariuszu)zaplanowanych wiele wydarzeń które miały znaleźć swe miejsce w trakcie `Maratonu ale ze względu na różne okoliczności po prostu nie nastąpiły.
I to zaczyna mnie teraz męczyć. Oglądając film,zdjęcia widzę masę większych lub mniejszych błędów które dla uczestnika są zupełnie niewidoczne.
Jedna rzecz mnie męczy niezmiernie:
Jednym z planowanych przeze mnie punktów było podziękowanie ze sceny wspaniałej ekipie Classen Team oraz Zbyszkowi Zadwornemu którego wielka pasja do rolek oraz bezinteresowność działania były "kamieniem węgielnym" Maratonu Sierpniowego.
Nie chodzi mi tutaj o przerzucanie się podziękowaniami. ONI czyli CLASSEN na te podziękowania i wdzięczność ze strony NAS WSZYSTKICH zasłużyli.

Zbyszku; Tobie osobiście, Panu Prezesowi który ze względu na ważne okoliczności nie mógł być z nami, Pani Agacie która zawzięcie i z pełnym zaangażowaniem wspierała mnie w pracy, Twoim ZAWODNIKOM z CLASSEN TEAM, DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA.
Gdyby nie Wasza przychylność do pomysłu to ja byłbym bezrobotnym a maratonu by nie było.
Przy najbliższej okazji poproszę o możliwość osobistego podziękowania Firmie Classen poprzez wizytę w Waszej Firmie w Rybniku .
Przekaż też życzenia powrotu do zdrowia Twojemu zawodnikowi który ucierpiał w trakcie zawodów.


Chciałbym wierzyć ,że ta forma podziękowań skierowana teraz za pośrednictwem forum, czyli de facto ,przed ludźmi którzy tworzyli klimat maratonu,zostanie przez Ciebie przyjęta.
Zbychu, dziękuję.
A teraz wszyscy : "do sklepów z produktami CLASSENA MARSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
grgur
Ścigant 4x110mm
Posty: 381
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: grgur » pn sierpnia 31, 2009 8:58

Ogromne podziękowania za wspaniałą imprezę , która wg mnie przeszła wszelkie oczekiwania.

Wojtek - czapki z głów .

Awatar użytkownika
Janusz
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 598
Rejestracja: czw sierpnia 23, 2007 11:26
Moje rolki: Schaenkel Edge R
Jeżdżę od: 01 lip 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: Janusz » pn sierpnia 31, 2009 9:29

Wojtek,

Jeszcze raz wielkie dzięki! Stawiliście dzielnie czoła temu wielkiemu wyzwaniu organizacyjnemu!

Chapeaux bas!

Janusz

Awatar użytkownika
michał1990
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 777
Rejestracja: wt sierpnia 29, 2006 8:05
Moje rolki: powerslide c
Jeżdżę od: 04 lip 1998
Lokalizacja: warszawa - ursynów
Kontakt:

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: michał1990 » pn sierpnia 31, 2009 9:37

Wielkie podziękowania dla Wojtka i reszty osob, ktore w sposob znaczacy przyczynily sie do organizacji tez wspanialej imprezy:D
Gdańsk rolkowa stolica Polski :!: :!:
Pozdrawiam
Michał Machowski

Nightskating Warszawa (www.nightskating.waw.pl)
Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie Polskater
Rollschool - szkoł jazdy na rolkach i wrotkach (www.rollschool.pl)
Rolkowa MapaWarszawy - www.rolkowamapa.pl


Awatar użytkownika
Clapper
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 181
Rejestracja: czw sierpnia 24, 2006 3:27
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bytów

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: Clapper » pn sierpnia 31, 2009 9:43

WOJTEK45 pisze:Nie chodzi mi tutaj o przerzucanie się podziękowaniami. ONI czyli CLASSEN na te podziękowania i wdzięczność ze strony NAS WSZYSTKICH zasłużyli.

Zbyszku; Tobie osobiście, Panu Prezesowi który ze względu na ważne okoliczności nie mógł być z nami, Pani Agacie która zawzięcie i z pełnym zaangażowaniem wspierała mnie w pracy, Twoim ZAWODNIKOM z CLASSEN TEAM, DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA.
!!!!!!!!!
witam wszystkich. Można sobie zadać pytanie, jaki był cel sponsorowania takiej imprezy.
Ale po co? Jak czytam Wasze opinie i pozytywne opinie, to szkoda czasu na "pierdoły".
Również ekipa jaką ze sobą zabrałem, widoczna przed startem i na trasie, nie kryła swojego zadowolenia.
Wściekły jest tylko nieszczęśnik, który mocno się potłukł, a był naprawdę naładowany przed startem.
W sumie cała ekipa (poza mną ;-))) zrobiłą "życiówki" i mam nadzieje, że niektórych zobaczymy jeszcze na trasach.

Dopisaliście Wy, za co Wam dziękuję i dopisała pogoda. A niedoróbki? a gdzie ich nie ma? Może być tylko lepiej.

Jak przyjdzie mi jeszcze kiedyś kogokolwiek dekorować, to założę buty!!!!!!
Mam nadzieję, że piękne medalistki MP nie mają mi tego za złe.

Pozdrawiam. Zbychu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdańsk Maraton Sierpniowy - od 2009 r. - najświeższe informacje.”