27-29.07.2007 Lausitzer Seenland

Niemcy. Berlin City Nacht - sprint 10km, 25km von Berlin, XRace, Halbmarathon - Półmaraton 21km, Marathon - Maraton 42km. Geierswalde, Oder Cup, Lebus i wiele, wiele innych. Historia oraz najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: ALAN54 » wt lipca 17, 2007 8:42

Zgłoszenia przyjmowane są na miejscu i drużynę można zmontować ad hoc. My czyli GRUHA przyjeżdżamy w piątek wieczorem. Na razie piszemy się na 21,5 km wyścig a resztę rekreacyjnie. Uszykujcie się na nocleg pod namiotami! Jest tam pole campingowe. DO ZOO :D :D POZDRO ALAN54

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Toudi » wt lipca 17, 2007 11:19

Grgur. Przyjeżdżaj. Mogę chyba już potwierdzić, że będzie jeszcze jedna sztafeta z Poznania - jak na razie nie mamy pełnej ekipy, więc wzmocnienie się przyda. Może będziemy czarnym koniem tych zawodów? Ja już od 2 tygodni jem siano z tuszem do rzęs i polewam przepracowanym olejem.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
admiral
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 182
Rejestracja: pn maja 08, 2006 11:43
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: admiral » wt lipca 17, 2007 11:25

Toudi pisze:Grgur. Przyjeżdżaj. Mogę chyba już potwierdzić, że będzie jeszcze jedna sztafeta z Poznania - jak na razie nie mamy pełnej ekipy, więc wzmocnienie się przyda. Może będziemy czarnym koniem tych zawodów? Ja już od 2 tygodni jem siano z tuszem do rzęs i polewam przepracowanym olejem.
Radze dołożyć do tej diety śliwki i maślankę. :!:
Daje niesamowitego powera :twisted: :wink:

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Toudi » wt lipca 17, 2007 11:34

Maślanka nie rozcieńcza koloru? :scratch:
Bo kefir tak.
Śliwki O.K., pod warunkiem, że nie mirabelki (z powodów o których wyżej).
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrzej » wt lipca 17, 2007 11:53

Toudi pisze:Ja już od 2 tygodni jem siano z tuszem do rzęs i polewam przepracowanym olejem.
znaczy się takie musli sobie robisz :?:

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: ALAN54 » wt lipca 17, 2007 2:11

Za chwilę zostaniecie relegowani do działu kulinarnego :twisted: :twisted: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
grgur
Ścigant 4x110mm
Posty: 381
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bolesławiec

Post autor: grgur » wt lipca 17, 2007 5:01

Alan , czy mógłbyś orientacyjnie podać jakie są koszty noclegów na polu namiotowym- być może przyjadę w piątek wcześniej , bo moja córka przymierza się do startu w pływaniu na 1 km , a to odbywa się już w piątek , więc w grę wchodzą 2 noclegi.
Co do zgłoszeń uczestnictwa, to rozumiem , że proponujesz rejestrację na miejscu a nie przez inernet- zawsze można się dopasować do sytuacji ,a wcześniejsze zgłoszenie jest w pewnym sensie zobowiązujące ?

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: ALAN54 » wt lipca 17, 2007 5:39

To jest pole namiotowe typu pole - przynajmniej w zeszłym roku warunki były polowe. Spali tam chłopcy z Warszawy i chyba było to za free, albo za jakąś symboliczną opłatą. Nie jest to wielka impreza, trochę przypomina festyn gminny ale jest niezwykle sympatyczna, a trasa urozmaicona. DO ZOO i POZDRO ALAN54

[Rollerboys]
Czterokółkowiec
Posty: 53
Rejestracja: sob czerwca 03, 2006 1:31

Post autor: [Rollerboys] » wt lipca 17, 2007 7:07

siema Piotr na ile dni jedziemy ? pozdro

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Toudi » śr lipca 18, 2007 11:05

No to jedziemy z Poznania. Wyjazd w sb rano, żeby po południu pojechać półmaraton i zostajemy do soboty. Jedziemy sztafetę i z powrotem do domciu.
Mam 1 wolne miejsce w aucie i 2 w sztafecie. :lol:
Jednak ze względu na moje możliwości (przepracowany olej nic oprócz koloru jednak nie daje - naiwny byłem myśląc, że akumuluję w ten sposób energię :D :( ) to nie będzie sztafeta, która zamiesza w czołówce.

Zatem, Grgur - jeśli przyjedziesz, to mamy miejsca w naszej drużynie jadącej pod szyldem CCC (Cienko Cosik... Cienko...).
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » śr lipca 18, 2007 11:17

Toudi pisze:No to jedziemy z Poznania. Wyjazd w sb rano, żeby po południu pojechać półmaraton i zostajemy do soboty. Jedziemy sztafetę i z powrotem do domciu.
O której chcesz wyjechać rano w sobotę?
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Toudi » śr lipca 18, 2007 11:43

Muszę wstać, umyć się trochę (to mogę pominąć, bo i tak później się spocę) coś zjeść, nakarmić rybki (będę głodny, jak wrocę). Myślę, że o 9.30 - 10 dałoby radę. Do Burgu jechało się jakieś 5 h, tutaj będzie może 5,5 h, więc jakby sę udało opuścić Poznań o 10, to na miejscu będzie jeszcze chwila czasu na wursta mit kartofeln albo rozgrzewkę. Ale mam tylko 1 miejsce.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » śr lipca 18, 2007 11:47

Toudi pisze:Muszę wstać, umyć się trochę (to mogę pominąć, bo i tak później się spocę) coś zjeść, nakarmić rybki (będę głodny, jak wrocę). Myślę, że o 9.30 - 10 dałoby radę. Do Burgu jechało się jakieś 5 h, tutaj będzie może 5,5 h, więc jakby sę udało opuścić Poznań o 10, to na miejscu będzie jeszcze chwila czasu na wursta mit kartofeln albo rozgrzewkę. Ale mam tylko 1 miejsce.
I tak jadę z Allllllanem54 w piątek - chodzi o Agę, pracuje i chce tam jechać....
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: ALAN54 » śr lipca 18, 2007 11:54

Do Seenlandu mam jeszcze 3 miejsca. Wyjazd w piątek po południu. Chętni niech się zgłaszają bo będzie za późno!

Awatar użytkownika
grgur
Ścigant 4x110mm
Posty: 381
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bolesławiec

Post autor: grgur » śr lipca 18, 2007 4:38

Toudi pisze:No to jedziemy z Poznania. Wyjazd w sb rano, żeby po południu pojechać półmaraton i zostajemy do soboty. Jedziemy sztafetę i z powrotem do domciu.
Mam 1 wolne miejsce w aucie i 2 w sztafecie. :lol:
Jednak ze względu na moje możliwości (przepracowany olej nic oprócz koloru jednak nie daje - naiwny byłem myśląc, że akumuluję w ten sposób energię :D :( ) to nie będzie sztafeta, która zamiesza w czołówce.

Zatem, Grgur - jeśli przyjedziesz, to mamy miejsca w naszej drużynie jadącej pod szyldem CCC (Cienko Cosik... Cienko...).
No to super. Jeśli nie będzie trzęsienia ziemi lub innych kataklizmów ,to będziemy na pewno -wasza trójka i my dwaj to akurat tyle ile trzeba do sztafety.Rozważ zmianę nazwy teamu na JABŁOKO ( Jadymy, a bydzie łokrutnie od końca odskocymy?) - to w nawiązaniu do GRUHY Alana.
Co do startu w piątek , to chyba nie jest to jazda indywidualna w pólmaratonie,lecz dryżynowa. W razie czego i na ten wariant się piszemy tylko nie wiem ilu ludzi trzeba do teamu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy - zawody, historia, zdjęcia oraz najświeższe informacje.”