Puchar Prezydenta Warszawy 03-04. 06 2006

Warszawa Puchar Prezydenta - historia i najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
wełek
Prześcigant 4x110mm
Posty: 435
Rejestracja: ndz lipca 25, 2004 7:16
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów lubelski
Kontakt:

Puchar Prezydenta Warszawy 03-04. 06 2006

Post autor: wełek » pn maja 15, 2006 2:11

Czytałem regulamin tych zawodów który jest umieszczony na stronie Polskiego związku i patrze kategorie wiekowe senio rocznik 1988 i starsi , Junior A 1989- 1990,.... itd. A przecież od tego roku ponoć się zmieniły kategorie czy już spowrotem przywrócono wczesniejsze?? Troche zamieszania z tymi kategoriami, albo znalazłem błąd w regulaminie :D.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » wt maja 16, 2006 7:53

Niestety zawody w Warszawie mimo wcześniejszych zapowiedzi nie będą miały rangi MP...Kategorie wiekowe są takie ze względu na to,że są to zawody międzynarodowe. Zmienione kategorie obowiązują chyba tylko w zawodach krajowych. Troche zamieszania z tym jest... Z tego co wiem MP zarówno na torze, jak i ulicy odbędą się w Lubinie.

Awatar użytkownika
wełek
Prześcigant 4x110mm
Posty: 435
Rejestracja: ndz lipca 25, 2004 7:16
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów lubelski
Kontakt:

Post autor: wełek » wt maja 16, 2006 10:11

W lubinie jest tor czy to ten tor co był jakieś 3 czy 4 lata temu co prawda nie byłem wtedy tam na zawodach bo jeszcze zaczynałem zabawe z rolkami ale słyszałem troche o tamtych zawodach, że nie były fajne. Upadki zła nawierzchnia itd. Chyba że mają jakiś inny tor

kmieto7

Post autor: kmieto7 » śr maja 17, 2006 10:21

wielkosc toru ta sama ale po kapitalnym remoncie z nowa nawierzchnia
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
małysz
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 193
Rejestracja: śr marca 23, 2005 4:30
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski, chwilowo Poznań
Kontakt:

Post autor: małysz » śr maja 17, 2006 10:41

kiedyś te zawody były na lotnisku, całe szczęście że będą gdzie indziej, bo tamten asfalt pozostawiał wiele do życzenia, z tego co pamiętam to pare osób nieźle się poździerało, chyba nawet Bartek,
pozdrawiam

kmieto7

Post autor: kmieto7 » śr maja 17, 2006 2:05

Wlasnie wrocilem od prezesa PZLS (Wegrzynowski) i poinformowal mnie ze na torze w Lubinie 25 maja ma byc wylana specjalna substancja ktora spowoduje ze tor bedzie idealnie gladki i bedzie mial lepsza przyczepnosc? te wszystkie zabiegi maja spowodowac osiaganie lepszych wynikow??? Pozdrawiam :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » śr maja 17, 2006 8:37

No zgadza się, mi się zdarzyło leżeć podczas zawodów na lotnisku i nie było to przyjemne. Ale w tym roku zawody zostaną rozegrane na wyremontowanym torze łyżwiarskim, miejmy nadzieję, że nawierzchnia zgodnie z obietnicami będzie niezła...Ale wypowiedzi na temat MP w Lubinie można przenieść do odpowiedniego tematu, nowi moderatorzy mają okazję się wykazać :lol:

Alandy
Ścigant 4x100mm
Posty: 271
Rejestracja: czw października 20, 2005 8:52
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Alandy » sob czerwca 03, 2006 9:53

no i już po wszystkim
zabawa była świetna :D
zawodnicy dali z siebie wszystko, sędziowie jakby mniej... :wink:
byłem pod wrażeniem tempa jakim jeżdżą zawodowcy
no i... Włosi dostali od naszych ;)
to był mój debiut na torze, w dodatku już pod szyldem teamu Ambra(wszystkim którzy sie przyczynili do tego dziękuje), więc trema była podwójna
no... nie byłem ostatni i sie nie... wywróciłem
jak na początek to już coś

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » sob czerwca 03, 2006 10:14

No to czekamy na zdjęcia, a może i ktoś jakiś film nakręcił?

kmieto7

Post autor: kmieto7 » ndz czerwca 04, 2006 8:26

IIIIIIIIIIIII jak tam w Waraszawie??????

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » ndz czerwca 04, 2006 10:44

No i po zawodach...Całe szczęście, że pogoda nie przeszkodziła w rozegraniu wyścigów. Ogólnie mimo kilku niedociągnięć wydaje mi się, że pod względem organizacyjnym zawody wypadły zdecydowanie lepiej niż w ubiegłym roku. No i wielkie słowa uznania dla Jana Szymańskiego, który w swojej kategorii zwyciężył na wszystkich dystansach i został uznany najlepszym zawodnikiem imprezy. Wielkie podziękowania dla firmy Ambra, mimo pewnej nieprzychylności Pana Prezesa myślę, że większość zawodników może być zadowolonych, że ta firma była sponsorem zawodów. Więcej o zawodach i własny komentarz :twisted: napisze jutro.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pn czerwca 05, 2006 12:43

No to teraz mam chwilkę, to mogę się wypowiedzieć.
W zawodach brała udział całkiem spora liczba zawodników, wymienie może kluby:
-SKS Dziewiątka Inter-Vion Tomaszów Mazowiecki
-UKS Gimnazjum Dwójka Rollsport Tomaszów Lubelski
-WTŁ Stegny Warszawa
-Rollsport Warszawa
-Rollerblade Malta Poznań
-Zryw Słomczyn
-UKS Viking Elbląg
-TUKS Roztocze Tomaszów Lubelski
-Marymont Warszawa
-MKS Cuprum Lubin
-UKS Orlica Duszniki Zdrój
-Ambra Sprandi Rollsport Warszawa
-UKS Art.Print Olsztyn
-KS Orzeł Elbląg
-SKŁ Górnik Sanok
-A.D. Roller Derby Team(Włochy)
-Bont Łotwa
-Reprezentancja Estonii
Mam nadzieję, że żadnego klubu nie pominąłem.
Co do organizacji, to tak jak już napisałem, nie obyło się bez małych pomyłek, ale uważam, że zawody były o wiele sprawniej przeprowadzone niż w latach ubiegłych. Duża w tym zasługa trójki sędziów z Włoch, należy się jednak zastanowić czy nie lepiej przeznaczać pieniądze na szkolenie polskich sędziów zamiast ściągać za niemałe pieniądze arbitrów z Italii...
Jeśli chodzi o poziom zawódów to uważam, że był niezły. Najbardziej emocjonującym biegiem był chyba wspólny start juniorów A i seniorów na dystansie 10000m na eliminacje o Puchar Prezydenta Warszawy. Po pasjonującej walce i fantastycznym finiszu zwyciężył junior Jan Szymański z grupy Ambra Sprandi Rollsport Warszawa, przed Włochem Giuseppe Forense z A.D. Derby Roller Team i swoim kolegą klubowym Robertem Kustrą. Bardzo emocjonujące były także wszystkie wyścigi wśród juniorów A, gdzie na bardzo wysokim poziomie rywalizowali ze sobą wspomniany już Janek Szymański z Danielem Gwaderą i Arturem Nogalem(obaj z UKS Zryw Słomczyn). Zwycięsko z tych pojedynków wyszedł Janek, ale należy zaznaczyć,że były to zwycięstwa minimalne i za dwa tygodnie na MP ta rywalizacja może być równie zaciekła. Co warte podkreślenia na 300m wszyscy trzej zawodnicy uzyskali czasy poniżej 27 sekund.
Jeśli chodzi o rywalizacje seniorów na 300m triumfował Paweł Milewski z grupy Ambra Sprandi Rollsport Warszawa,zaś na 500 i 1500m klase pokazali Włosi. Przed tym drugim biegiem nieszczęśliwie kontuzji nabawił się jeden z faworytów Witold Mazur i to Włosi mogli cieszyć się ze zwycięstwa.
Jeśli zaś chodzi o kobiety to w seniorkach niestety nadal rywalizacja stoi na słabym poziomie...w juniorkach A na 300m z bardzo dobrym czasem(28,7) zwyciężyła Anita Parkot z UKS Gimnazjum Dwójka Rollsport Tomaszów Lubelski wyraźnie wygrywając z Aleksandrą Goss z UKS Zryw Słomczyn. Zawodniczka ta jednak zrewanżowała się triumfując na pozostałych dystansach.
W młodszych kategoriach zaciekła rywalizacja między zawodnikami i zawodniczkami z Orlicy,Tomaszowa Lubelskiego i Mazowieckiego,a także Słomczyna.
Podsumowując cieszy dobra pogoda :D niezła frekwencja i obiecujące rezultaty.
Sponsorem imprezy była firma Ambra, która ufundował nagrody dla wszystkich medalistów drugiego dnia zawodów,w kategorii junior A dodatkowo za dystans 1500m zwycięzcy otrzymali rowery. Poza tym rozdano kilkanaście par butów najmłodszym uczestnikom imprezy, jako element zachęty do dalszych treningów i startów w zawodach.
To tyle ode mnie, jeśli o czymś zapomniałem, prosze mi przypomnieć :) Na wszelkie pytanie mogę odpowiedzieć w wolnej chwili. Niestety nie posiadam żadnych zdjęć, jeśli ktoś ma to mógłby wrzucić.
PS1 Proszę o zmiane nazwy tematu na Puchar Prezydenta Warszawy, bo zawody niestety nie miały rangi MP
PS2 Największy minus zawodów to chyba spiker :twisted: :twisted:

beab
Czterokółkowiec
Posty: 51
Rejestracja: pn maja 08, 2006 12:52

spiker początkujący , ale było niżle

Post autor: beab » pn czerwca 05, 2006 1:16

WFH pisze:No to teraz mam chwilkę, to mogę się wypowiedzieć.
W zawodach brała udział całkiem spora liczba zawodników, wymienie może kluby:
-SKS Dziewiątka Inter-Vion Tomaszów Mazowiecki
-UKS Gimnazjum Dwójka Rollsport Tomaszów Lubelski
-WTŁ Stegny Warszawa
-Rollsport Warszawa
-Rollerblade Malta Poznań
-Zryw Słomczyn
-UKS Viking Elbląg
-TUKS Roztocze Tomaszów Lubelski
-Marymont Warszawa
-MKS Cuprum Lubin
-UKS Orlica Duszniki Zdrój
-Ambra Sprandi Rollsport Warszawa
-UKS Art.Print Olsztyn
-KS Orzeł Elbląg
-SKŁ Górnik Sanok
-A.D. Roller Derby Team(Włochy)
-Bont Łotwa
-Reprezentancja Estonii
Mam nadzieję, że żadnego klubu nie pominąłem.
Co do organizacji, to tak jak już napisałem, nie obyło się bez małych pomyłek, ale uważam, że zawody były o wiele sprawniej przeprowadzone niż w latach ubiegłych. Duża w tym zasługa trójki sędziów z Włoch, należy się jednak zastanowić czy nie lepiej przeznaczać pieniądze na szkolenie polskich sędziów zamiast ściągać za niemałe pieniądze arbitrów z Italii...
Jeśli chodzi o poziom zawódów to uważam, że był niezły. Najbardziej emocjonującym biegiem był chyba wspólny start juniorów A i seniorów na dystansie 10000m na eliminacje o Puchar Prezydenta Warszawy. Po pasjonującej walce i fantastycznym finiszu zwyciężył junior Jan Szymański z grupy Ambra Sprandi Rollsport Warszawa, przed Włochem Giuseppe Forense z A.D. Derby Roller Team i swoim kolegą klubowym Robertem Kustrą. Bardzo emocjonujące były także wszystkie wyścigi wśród juniorów A, gdzie na bardzo wysokim poziomie rywalizowali ze sobą wspomniany już Janek Szymański z Danielem Gwaderą i Arturem Nogalem(obaj z UKS Zryw Słomczyn). Zwycięsko z tych pojedynków wyszedł Janek, ale należy zaznaczyć,że były to zwycięstwa minimalne i za dwa tygodnie na MP ta rywalizacja może być równie zaciekła. Co warte podkreślenia na 300m wszyscy trzej zawodnicy uzyskali czasy poniżej 27 sekund.
Jeśli chodzi o rywalizacje seniorów na 300m triumfował Paweł Milewski z grupy Ambra Sprandi Rollsport Warszawa,zaś na 500 i 1500m klase pokazali Włosi. Przed tym drugim biegiem nieszczęśliwie kontuzji nabawił się jeden z faworytów Witold Mazur i to Włosi mogli cieszyć się ze zwycięstwa.
Jeśli zaś chodzi o kobiety to w seniorkach niestety nadal rywalizacja stoi na słabym poziomie...w juniorkach A na 300m z bardzo dobrym czasem(28,7) zwyciężyła Anita Parkot z UKS Gimnazjum Dwójka Rollsport Tomaszów Lubelski wyraźnie wygrywając z Aleksandrą Goss z UKS Zryw Słomczyn. Zawodniczka ta jednak zrewanżowała się triumfując na pozostałych dystansach.
W młodszych kategoriach zaciekła rywalizacja między zawodnikami i zawodniczkami z Orlicy,Tomaszowa Lubelskiego i Mazowieckiego,a także Słomczyna.
Podsumowując cieszy dobra pogoda :D niezła frekwencja i obiecujące rezultaty.
Sponsorem imprezy była firma Ambra, która ufundował nagrody dla wszystkich medalistów drugiego dnia zawodów,w kategorii junior A dodatkowo za dystans 1500m zwycięzcy otrzymali rowery. Poza tym rozdano kilkanaście par butów najmłodszym uczestnikom imprezy, jako element zachęty do dalszych treningów i startów w zawodach.
To tyle ode mnie, jeśli o czymś zapomniałem, prosze mi przypomnieć :) Na wszelkie pytanie mogę odpowiedzieć w wolnej chwili. Niestety nie posiadam żadnych zdjęć, jeśli ktoś ma to mógłby wrzucić.
PS1 Proszę o zmiane nazwy tematu na Puchar Prezydenta Warszawy, bo zawody niestety nie miały rangi MP
PS2 Największy minus zawodów to chyba spiker :twisted: :twisted:
:) :)

beab
Czterokółkowiec
Posty: 51
Rejestracja: pn maja 08, 2006 12:52

pomyłka-spiker było super

Post autor: beab » pn czerwca 05, 2006 1:18

coś zamotałam
-sorka :shock:

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pn czerwca 05, 2006 1:21

Nie ma mowy o pomyłce-byłem to wiem :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Warszawa Puchar Prezydenta - historia i najświeższe informacje.”