MŚ-Cali Columbia

Mistrzostwa Świata oraz Puchar Świata WIC - historia, dyskusje, wyniki, zdjęcia.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
powerhouski
Prześcigant 4x100mm
Posty: 306
Rejestracja: śr marca 17, 2004 3:15

Post autor: powerhouski » śr września 05, 2007 12:29

Ciekawe, że powerhouski zauważył 34 lokatę wśród 59 sklasyfikowanych a nie zauważył że Bartek skończył na 40 miejscu wśród 105 startujących wyprzedzając wielu renomowanych zawodników .
Może powerhouski nie chciał się wypowiadać na temat występu Bartka, a może był tak zdziwiony że Ola wogóle ukończyła jej o ile się nie mylę pierwszy światowy maraton, że ośmielilł się jej pogratulować nie wiedząc że gratulowanie Oli jest zabronione. :o

Nie zdawałem sobie sprawy, że moje zauważenie albo niezauważenie czegokolwiek jest na tyle ciekawe, że sprowokuje do wypowiedzi aż 2 forumowiczów... :lol:

A tak naprawdę:
Wyniki maratonu seniorek - podane przez LTM Nie Sie 26, 2007 4:14
Moje gratulacje - Nie Sie 26, 2007 4:14
Jeszcze wtedy nie było powodu aby wątpić w dokładność oficjalnych wynikow...

WFH wpis na temat swojego występu - Wto Sie 28, 2007 6:02
Wyniki maratonu seniorów - podane przez Bartka Wto Sie 28, 2007 22:17
Jak widać Bartek podsumował swój występ zanim jeszcze wyniki sie ukazały.

JP, gdybyś przeczytał wszystkie wpisy to zauważyłbyś że Ola, podobnie jak wielu zawodników i zawodniczek z innych krajów, nie ukończyła maratonu.

Patrząc na klasyfikację seniorów nie dałbym 20 groszy za jej wiarygodność. Duggento 4-ty, Francolini 96-ty, Scott Arlidge 98-yShane Dobbin 99 itd. Nawet biorąc pod uwagę, że wielu zaczynało na MPC Storm Surge na mokrym i kończyło na suchym bez żadnego roll'u i z całym szacunkiem dla Bartka, to nie wydaje mi się żeby sędziowie zadali sobie wiele trudu z ustaleniem lokat. Trudno gratulować lokaty, jeżeli się nie wie czy jest ona prawidłowa. Pewnie sam Bartek nie wie dokładnie na którym miejscu się uplasował. Z resztą najważniejsze jest że ukończył.

Gratulacje dla Bartka

JP, mam nadzieję że moje wyjaśnienie zaspokoiło twoją ciekawość 8). Kto Pythia - nie błądzi, chociaż jak mówią Anglicy: curiosity killed the cat...
Krzysztof,
dzięki za dobre słowo!
Zawsze twierdziłem, że tylko prawdziwy gentleman potrafi rozpoznać drugiego prawdziwego gentleman'a
:wink:

Z wrotkarskim pozdrowieniem

Tomek
Kto mi dał skrzydła niech mi z łap odmota sidła...

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » czw września 06, 2007 11:22

Ja nie czuje się urażony za brak gratulacji :twisted:
Co do wyników to tak jak już pisałem i zauważył powerhouski były tam pewne nieścisłości, jednak wydaje mi się, ze akurat moje miejsce mniej więcej się zgadza, gdyż zawodnicy z którymi jechałem w grupie są sklasyfikowani na pozycjach obok mnie i w zasadzie w takiej kolejności w jakiej ukończyliśmy maraton.
A bałagan z wynikami wynikał poprostu z braku chipów...

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrzej » czw września 06, 2007 11:27

WFH pisze: A bałagan z wynikami wynikał poprostu z braku chipów...
Bo Kolumbia raczej nie słynie z chipów tylko z proszków....
Ja sprowadzam ..... kawę wiec wiem co w kontenerach przychodzi :o

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » ndz listopada 25, 2007 11:11

Minelo juz sporo czasu od zakonczenia MS, jednak dopiero niedawno okazalo sie, ze nie wszyscy medalisci byli do konca "czysci"...Niestety to juz kolejny przypadek dopingu we wrotkarstwie. Jesli kogos interesuja szczegoly to zapraszam - http://bartekpisarek.ludziesportu.pl/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata oraz Puchar Świata WIC - historia, dyskusje, wyniki, zdjęcia.”