Bieg Niepodległości 11 XI Warszawa

Warszawa inne zawody.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
robal
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 463
Rejestracja: pt września 23, 2005 12:22
Jeżdżę od: 01 kwie 1999
Lokalizacja: Wawa (Praga)
Kontakt:

Post autor: robal » pn grudnia 12, 2005 4:24

Czesc!
Slawek pisze: Problemem sa jak zwykle pieniadze i dobre checi wlascicieli tego rodzaju obiektow. Raczej nie ma co liczyc na to, ze udostepnia oni te hale na zasadzie pobierania oplaty za wstep i czekania na ew. zarobek. Trzeba je wynajac, a to kosztuje od 6pln/metr2 pow. magazynowej.
Albo dac w lape cieciowi, co pilnuje interesu i sobie wejsc pojedzic ;)
Slawek pisze: no i wlasciciel musi wyrazic zgode na jazde na rolkach bo przewaza opinia ze od tego sie tylko parkiet niszczy....
Znam ten bol - tak samo mi na poczatku powiedzieli w WIMLu, gdy moj owczesny pracodawca wynajmowal dla nas x w tygu sale. Tylko ze mi udalo sie przekonac gosci, ze skoro nie bede uzywac gumowego hamulca, to nie bardzo mam jak im zniszczyc ten parkiet :D Jazda byla fajna :D - cala sala dla mnie, bo reszta na srodku w siate grala.
Slawek pisze: Fajna miejscowka tylko dojazd troche nieciekawy.....
Eee...ja moge dojechac gdziekolwiek - no, moze nie Krakow czy Szczecin ;) Byle tylko troche pojezdzic.
Ta hala wyglada jak bezpanska :) moze jednak daloby sie przez jakas wybita szybe wejsc? :)
Slawek pisze: Generalnie to przydalby sie jakis sponsor. Duza firma produkujaca rolki (np. Salomon) czy jakis sklep sportowy (np. Decathlon) ktory by to sfinansowal w ramach dzialan promocyjnych.
To co, robimy jakis sklad pod krawatami ;) i idziemy na rozmowy?
Slawek pisze: Poki co tej zimy pozostaje nam jazda na lyzwach

Trzeba jeszcze miec je za co kupic :( W tym roku kasa poszla na nowe rolki, a jeszcze mi szlag trafil moje skiboardy i mam kolejny gigantyczny wydatek :(

Pozdrawiam,
robal.

jack-78
Czterokółkowiec
Posty: 59
Rejestracja: pn września 05, 2005 11:34
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jack-78 » czw grudnia 15, 2005 11:26

Myślę, że gdyby jakaś firma była zainteresowana organizacją czegoś takiego, to już dawno mielibyśmy w Warszawie wrotkarnię z prawdziwego zdarzenia, gdzie możnaby pojeźdić przy myzyczce i w ciepełku. Nie wiem jak w innych miastach w Polsce, ale za granicą takie obiekty to nic nadzwyczajnego. Obawiam się jednak, że ten sport jest u nas za mało popularny, żeby opłacało się coś takiego otwierać. Pomieszczenie trzeba ogrzewać, utrzymywać w czystości i tak dalej, a kilku klientów tygodniowo nie jest w stanie pokryć nawet kosztów czynszu, nie wspominając już o ewentualnym zysku.
A tak swoją drogą, to ciekaw jestem ile osób byłoby skłonnych odwiedzić tego typu lokal w ciągu tygodnia.

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » pt grudnia 16, 2005 9:17

jack-78 pisze: A tak swoją drogą, to ciekaw jestem ile osób byłoby skłonnych odwiedzić tego typu lokal w ciągu tygodnia.
Patrząc na dzikie tłumy łyżwiarzy tłoczących się na Torwarze można by się spodziewać, że chętnych by nie brakowało. Dynamix w Poznaniu chyba nie narzeka na brak chętnych.... ?

Slawek

Awatar użytkownika
robal
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 463
Rejestracja: pt września 23, 2005 12:22
Jeżdżę od: 01 kwie 1999
Lokalizacja: Wawa (Praga)
Kontakt:

Post autor: robal » pt grudnia 16, 2005 1:42

Czesc!
jack-78 pisze:Myślę, że gdyby jakaś firma była zainteresowana organizacją czegoś takiego, to już dawno mielibyśmy w Warszawie wrotkarnię z prawdziwego zdarzenia
Z tym to jest tylko czesc prawdy :D
Biorac pod uwage, jakich nieraz 'specow' firmy zatrudniaja, to bywa, ze trzeba im isc powiedziec drukowanymi literami to i owo ;) (rowniez o nowych formach reklamy czy zarobku).
jack-78 pisze:Obawiam się jednak, że ten sport jest u nas za mało popularny, żeby opłacało się coś takiego otwierać.
Z tym sie nie zgodze. Popatrz co sie dzieje w sezonie :)
Pozatym czesc ludzi rezygnuje z tego sportu wlasnie ze wzgledu na brak mozliwosci jazdy zima czy przy zlej pogodzie.
jack-78 pisze:A tak swoją drogą, to ciekaw jestem ile osób byłoby skłonnych odwiedzić tego typu lokal w ciągu tygodnia.
Ja na pewno co najmniej pare x na tyg, gdyby cena nie zwalila mnie z nog. :)

Pozdrawiam,
robal.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pt grudnia 16, 2005 9:44

Witam!
Myślę,że byłoby jednak dosyć dużo osób zainteresowanych tego typu inicjatywą. Możnaby zorganizować naukę dla początkujących,dzieci...Instruktorzy napewno by się znaleźli(mam nawet kilku kandydatów :D ) Oczywiście na miejscu powinna być wypożyczalnia,żeby każdy chętny mógł spróbować swoich sił.Kilka lat temu było już blisko realizacji takiego projektu na Bielanach,jednak ostateczne nie wyszło...Jeśli teraz by się udało byłoby super. Mam w tej sprawie poparcie władz związku co mogłoby okazać się pomocne np przy rozmowach z potencjalnymi sponsorami.Skoro w Poznaniu coś takiego funkcjonuje,to dlaczego nie u Nas?
A tak wogóle to myślałem także,że dobrze byłoby zorganizować spotkanie wszystkich miłośników rolek z Warszawy i okolic i poustalać pewne sprawy. Razem byłoby nam łatwiej cokolwiek robić! Czekam na opinie.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » ndz grudnia 18, 2005 12:04

WFH pisze: A tak wogóle to myślałem także,że dobrze byłoby zorganizować spotkanie wszystkich miłośników rolek z Warszawy i okolic i poustalać pewne sprawy. Razem byłoby nam łatwiej cokolwiek robić! Czekam na opinie.
Pozdrawiam
Pomysł spotkania jest jak najbardziej słuszny. Już kiedyś padła na forum podobna propozycja. Podobnie jak wtedy tak i w przyszłym sezonie proponuję na miejsce spotkania plac w Parku Szczęśliwickim. Jeździ tam dużo ludzi i zawsze jest ktoś z tzw. "stałej ekipy" okupującej ten plac codziennie wieczorem :) Obecnie część tej naszej ekipy pojawia się prawie codziennie na lodowisku przy ul. Rokosowskiej na Ochocie. Kto chce pogadać (i pojeździć oczywiście) niech wpada (jestem ok. 19-21 w tyg, 10-14 w weekendy)
Co do wspólnego działania to rozważaliśmy założenie stowarzyszenia rolkarskiego w Wawie, co dało by nam większe możliwości działania, ale pomysł ten poczeka pewnie na ewentualną ralizację do przyszłego sezonu, kiedy znów się spotkamy na Szczęśliwicach.

Slawek

Awatar użytkownika
robal
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 463
Rejestracja: pt września 23, 2005 12:22
Jeżdżę od: 01 kwie 1999
Lokalizacja: Wawa (Praga)
Kontakt:

Post autor: robal » pn grudnia 19, 2005 10:27

Czesc!

Pomysl szkolki jest super - mi tez kiedys cos takiego chodzilo po glowie, ale >jako ze azaliz poniekad< nie jestem w stanie nauczyc niczego, poza trzymaniem sie jako tako na nogach ;) a znalezienie chetnych instruktorow zakonczylo sie niepowodzeniem, wiec sprawa upadla. Roznica byla taka, ze mi chodzilo o szkolke 'w terenie' - jak to w Paryzu, prawie na kazdym placu pare osob + instruktor.
Mam tez inny pomysl, ale nie bede go na razie zdradzac :D (konkurencja nie spi, a informacja to jeden z trzech najcenniejszych towarow na swiecie).
Co do spotkania, to uwazam, ze nie warto czekac na sezon - jesli mamy faktycznie zaczac dzialac, to trzeba jak najszybciej. Moze tez warto pomyslec o jakims rozreklamowaniu - na pewno nie kazdy, kto jezdzi na rolach i chcialby robic to caly sezon, czyta to forum. Moznaby troche ogloszen porozlepiac, wsrod znajomych puscic wici z prosba o podanie dalej itp. Pomysl na zachecenie drobnych sponsorow juz mam :D ale o tym na spotkaniu :)
No i moze wspolrolkowicze z innych miast, ktorym udalo sie zorganizowac jakies miejsca i/lub sponsorow, podzieliliby sie tez odrobina doswiadczen i przestrzegli przed bledami :D

Pozdrawiam,
robal.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pn grudnia 19, 2005 11:02

Dziękuję za odzew!
Też uważam,że nie powinniśmy z tym zwlekać do wiosny tylko zebrać się jak najszybciej i zacząć działać!!!Co do rozpropagowania naszego spotkania to miałem identyczny pomysł!Sam zaproszę jak najwięcej znajomych osób,ale jakieś ulotki,ogłoszenia bardzo by sie przydały.
Robal fajnie,że masz już jakieś pomysły,wszystko obgadamy.Najważniejsze,żeby było nas jak najwięcej i żeby były osoby,które naprawde będą chciały coś zrobić!
Myślę,że powinniśmy już teraz powiadamiać wszystkich znajomych rolkarzy z Warszawy i okolic,że nosimy się z zamiarem organizacji takiego typu spotkania,żeby jak najbardziej się to rozniosło,a szczegóły ustalimy niebawem.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ariel » wt stycznia 03, 2006 2:07

Też się chętnie włączę (w miarę możliwości oczywiście) :)

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » wt stycznia 03, 2006 3:52

No to zapraszam na lodowisko na Rokosowskiej..... Moze w sobote lub niedziele przed poludniem ?

Slawek

Awatar użytkownika
robal
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 463
Rejestracja: pt września 23, 2005 12:22
Jeżdżę od: 01 kwie 1999
Lokalizacja: Wawa (Praga)
Kontakt:

Post autor: robal » wt stycznia 03, 2006 5:11

Czesc!

A wpuszczaja na to lodowicho bez lyzew, za to w rolkach? ;)

Pozdrawiam,
robal.

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » wt stycznia 03, 2006 10:11

Nie wiem, nie probowalem..... ale moge sie zapytac :) Jak nie masz lyzew to mozesz sobie tam wypozyczyc.... 6pln za 1 godz. a potem za kazde nastepne 30min 3pln.....

Awatar użytkownika
robal
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 463
Rejestracja: pt września 23, 2005 12:22
Jeżdżę od: 01 kwie 1999
Lokalizacja: Wawa (Praga)
Kontakt:

Post autor: robal » pn stycznia 09, 2006 5:23

Czesc!

Chyba jednak wole juz sie zrujnowac i kupic :D niz po kims zakladac...bueee.....
Zastanawiam sie tylko, co bedzie lepsze:
1. figurowki - jako ze azaliz poniekad z dziecinstwa moze mi cos zostalo
2. hokejowki - bardziej chyba podobne do rolek

Pozdrawiam,
robal.

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » pn stycznia 09, 2006 5:31

Mysle ze hokejowe.... Ale to juz chyba temat na jakies forum lyzwiarskie.... :)

Co ze spotkaniem ?

Awatar użytkownika
robal
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 463
Rejestracja: pt września 23, 2005 12:22
Jeżdżę od: 01 kwie 1999
Lokalizacja: Wawa (Praga)
Kontakt:

Post autor: robal » wt stycznia 10, 2006 4:27

Czesc!

Na razie trudno mi sie umowic, bo nie mam dostepu do netu (poza 5-10 min dziennie grzecznosciowo), a do tego czas mi pochlania szukanie roboty :( ale jak tylko bede miec chwile, to dam znac na forum. Z tym, ze raczej na lyzwy sie nie wybiore jeszcze :(

Pozdrawiam,
robal.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Warszawa inne zawody.”